CNN Prima News Aneta Šimečková

Aneta Šimečková

Výpis příspěvků ke štítku „Aneta Šimečková“

Postavil se šikaně a rozhodl se bojovat. Immanuel Adenubi nyní inspiruje desítky tisíc lidí

7. prosince 2022 17:15

V dětství se musel vypořádat nejen s šikanou kvůli nadváze, ale také s předsudky narážejícími na jeho exotický původ. Immanuel Adenubi se ale nevzdal, rozhodl se bojovat – zapracovat na svém těle a hlavně se za něj nestydět. Vyplatilo se. Dnes je inspirací pro desítky tisíc lidí, kterým ukázal, že ačkoli začátky nikdy nejsou snadné, dřít na sobě se vyplatí. Immanuel Adenubi je moderátorem TV Prima a influencerem, který se představil v aktuálním díle pořadu Úspěšní.

Přemysl Kokeš je známý po celém světě. Čím dokázal prorazit?

30. listopadu 2022 17:03

Přemysl Kokeš je českým urbanistou, architektem, inovátorem, zakladatelem společnosti na výrobu hasících přístrojů a společnosti na výrobu patentovaných transparentních střech. Je to rozhodně muž mnoha tváří a stále má nové a nové nápady. Svými exteriérovými a interiérovými návrhy je navíc známý po celém světě.

Aneta Šimečková - reportérka CNN Prima News

Momentálně dokončuje magisterské studium v oboru Komunikace a Média na MUP. Začínala na TV Óčko jako reportérka pořadu DigitalLove. Následně se uplatnila jako reportérka pro W.A. Production, kde točila rozhovory v angličtině se světovými hudebními producenty.