reklama
CNN Prima News Chicago Blackhawks

Chicago Blackhawks

Výpis příspěvků ke štítku „Chicago Blackhawks“

Brankář Lehner dráždí týmy NHL: Prášky hráčům nedávají doktoři, žádná pořádná péče

6. října 2021 06:22

Pořádné pozdvižení v nablýskaném světě NHL způsobil brankář Vegas Golden Knights Robin Lehner. Ačkoliv má být soutěž výkladní skříní hokeje, podle brankáře má přístup mnoha zainteresovaných lidí značné mezery. V sérii ostrých vyjádření na sociálních sítích se věnoval třeba tomu, jak jsou hráčům bez rozmyslu podávány psychoaktivní látky – benzodiazepiny. A opřel se i do celkově zvláštního přístupu některých organizací.

Brankářská hvězda NHL se o vyhazovu dočetla z Twitteru. Za nový tým nechce hrát

28. července 2021 21:16

Gólman Marc-André Fleury byl jedním ze základních prvků, díky kterým se Vegas Golden Knights hned po svém zrodu zařadil mezi nejobávanější týmy NHL. Za minulou sezonu Fleury dokonce dostal Vezina Trophy pro nejlepšího brankáře zámořské soutěže. Jenže teď ho bez varování hodil klub z města hříchů přes palubu. Podle zpráv z USA se o svém konci dočetl Fleury na sociálních sítích.

Česká hvězda Kubalík o milionech i spoluhráčích: Žít v bublině NHL nebylo příjemné

15. října 2020 19:24

Do NHL přišel před uplynulou sezónou jako nejproduktivnější hráč švýcarské nejvyšší soutěže. V Chicagu se Dominik Kubalík nejprve pomaleji rozjížděl, ale nakonec se z něj stala hvězda. S třiceti brankami byl nejlepším střelcem mezi všemi nováčky a vysloužil si i nominaci na Calder Trophy pro nejlepšího zelenáče. A po právu s Blackhawks prodloužil smlouvu o dva roky. Pro CNN Prima NEWS se rozpovídal o setkání s hokejovými hvězdami, výstavním gólu či o životě v hokejové bublině způsobené pandemií koronaviru.

Hokejista Kubalík si v jediné sezoně v NHL vystřílel novou milionovou smlouvu

9. října 2020 18:43

Český hokejový útočník Dominik Kubalík se domluvil s klubem zámořské NHL Chicagem Blackhawks na nové dvouleté smlouvě, která pětadvacetiletému českému reprezentantovi garantuje celkový příjem 7,4 milionu dolarů (170 milionů korun). Oproti dosavadnímu kontraktu si odchovanec Plzně výrazně polepší, ve své premiérové sezoně v NHL si vydělal 925 000 dolarů.

Kubalík stanovil rekord v NHL. Při debutu v play off zazářil pěti kanadskými body

2. srpna 2020 08:40
Aktualizováno

Hokejista Dominik Kubalík z Chicaga Blackhawks se díky pěti bodům za dvě branky a tři asistence v úvodním duelu kvalifikace v Edmontonu proti tamním Oilers zapsal do historie NHL. Žádný jiný hokejista při debutu v play off takové bilance totiž nedosáhl. Překonal Daryla Evanse z Los Angeles z roku 1982 se čtyřmi body (2+2) a celkově předvedl třetí nejlepší bodový výkon českého hráče v jednom utkání play off.

reklama