CNN Prima News Colorado

Colorado

Výpis příspěvků ke štítku „Colorado“

Útočník na heroinu z rozvrácené rodiny a milovník zbraní. Kdo zabíjel v americkém gay klubu?

25. listopadu 2022 09:34

Celkem pět lidí zemřelo při masové střelbě v gay klubu v americkém Coloradu. Tragický incident se stal v noci. Hlavním podezřelým je 22letý Anderson Lee Aldrich, který si vleče životem tíživou minulost. Problémy měl od malička. Jeho rodiče se rozvedli, chlapec experimentoval s návykovými látkami a otec se ze všeho nejvíc bál, jestli Aldrich není gay.

Lepší vrah než homosexuál? Otec mladíka, který o víkendu vystřílel gay bar, šokoval

24. listopadu 2022 21:11

Pro otce střelce z amerického gay baru je přijatelnější, že jeho syn zřejmě zavraždil pět lidí a další desítky poranil, než aby zjistil, že je gay. Plyne to z rozhovoru, který cituje americký deník The New York Post. Aaron Franklin Brink, otec střelce, se v televizním interview nejprve zajímal o to, zda je jeho syn gay. Poté, co se hrůzné novinky dozvěděl, si oddychl.

Adrenalinová přistání. Na kterých místech letadla těsně míjí hlavy turistů?

21. srpna 2022 22:31

Někoho záběry nadchly, další zase vyděsily k smrti. Video z mimořádně riskantního přistání letadla na řeckém ostrově Skiathos se stalo senzací na sociálních sítích. Pilot letěl se svým Airbusem tak nízko nad hlavami lidí, že jednoho z přihlížejících zvědavců shodil na zem. Letiště na Skiathosu ovšem není jediné, kde se můžete dostat nebezpečně blízko dosedajícím letadlům.

KOMENTÁŘ Jiřiny Sýsové: Červencové odchyty mustangů v Coloradu už mají první oběť

18. července 2022 15:30

Jak jsme avizovali v předešlém článku o odchytech divokých mustangů v Americe, odchyty opravdu 15. července začaly a stále trvají. Akce, které organizace Bureau of Land Management (BLM) omlouvá přemnožením koní, velkým suchem a tedy nedostatkem potravy a vody pro koně. Paradoxně ale před začátkem odchytů bylo několik dní deštivo a napajedla se zase zaplnila.

Nehumánní odchyty mustangů v Americe trvají, hříbata bez matky i mrtví koně

13. července 2022 09:00

V USA probíhají odchyty divokých koní každý rok. Pokaždé jde o formu nahánění koní do pastí pomocí helikoptér a sjednaných kovbojů na koních. Stát se hájí tím, že tyto odchyty jsou nutné z důvodu přemnožení a špatného stavu koní s ohledem na množství pastvy a vody v obdobích sucha. Ochránci a advokáti těchto mustangů však tvrdí, že koně ve většině oblastí, kde odchyty probíhají, jsou ve výborné kondici.

Centrum pro těhotné v plamenech. USA zasáhla vlna vandalismu kvůli rušení potratů

26. června 2022 17:03

Spojené státy zachvátila vlna protestů a násilí, kterou vyvolalo páteční rozhodnutí nejvyššího soudu zvrátit precedens, jenž ženám uděloval na federální úrovni právo na potrat. Lidé ale demonstrují nejen proti rozhodnutí soudu, ale také proti potratům, pro což nyní mají justiční oporu. Zvláště vypjatá je situace v Coloradu a Vermontu.