reklama
CNN Prima News Colorado

Colorado

Výpis příspěvků ke štítku „Colorado“

Není očkovaná, nemocnice nechce ženě provést transplantaci ledviny. Dárce mluví o vraždě

7. října 2021 12:43

Americkým Coloradem rezonuje případ těžce nemocné ženy. Život jí může zachránit jen transplantace ledviny. Dokonce už se našel i dárce. Jenže nemocnice odmítá operaci provést, dokud oba dva nebudou očkovaní. Ženě dokonce hrozí vyškrtnutím ze seznamu čekatelů. Zařízení argumentuje vysokou úmrtností na covid právě u pacientů po transplantaci.

Nepřiměřený policejní zákrok taserem otřásá USA. Senior je měsíc a půl v nemocnici

16. července 2021 17:06

Pětasedmdesátiletý Michael Clark zůstává v nemocnici. Na konci května ho v Idaho Springs v americkém Coloradu napadl taserem policista Nicholas Hanning. Strážník způsobil Clarkovi srdeční komplikace, po nichž následovala mrtvice. Muži zároveň prasklo slepé střevo a potřeboval operaci krku. Podle právníků se jeho stav zhoršuje. Strážníkovi hrozí za napadení třetího stupně odnětí svobody na jeden rok až 18 měsíců a pokuta v přepočtu přes 2,5 milionu korun.

Rodiče mnoha dětí, policista i podnikatelka. Kdo jsou oběti masakru v Coloradu?

24. března 2021 06:27

Deset obětí, deset rozdílných životných příběhů a osudů. Mezi oběťmi pondělního masakru v Coloradu byly kromě zasahujícího policisty a otce sedmi dětí Erica Talleyho také bývalá fotografická ředitelka z časopisu Cosmopolitan, majitelka prodejny s fitness pomůckami nebo dlouholetá zaměstnankyně obchodu King Soopers v Boulderu, ve kterém jednadvacetiletý Ahmad Al Aliwi Alissa střílel.

Zpřísní se držení zbraní? Mrtvých přibývá, v USA se opakují střelby do davu

23. března 2021 12:35

Masová střelba v supermarketu ve městě Boulder v Coloradu byla v USA sedmým takovým incidentem za posledních sedm dní, informoval web CNN. Pondělní útok, při kterém zemřelo deset lidí, přišel jen necelý týden poté, co bylo zabito osm lidí během jiného útoku v kosmetických salonech u Atlanty. Letos v USA došlo už nejméně k šesti masovým střelbám se čtyřmi a více mrtvými. Podle českého novináře žijícího v USA jde o neobvyklou věc, protože za poslední dva roky k masovým střelbám prakticky nedocházelo.

reklama