CNN Prima News Connor McDavid

Connor McDavid

Výpis příspěvků ke štítku „Connor McDavid“

Bruslil s hvězdami, fandila mu celá NHL. Malý fanoušek ale podlehl zákeřné nemoci

13. srpna 2022 19:24

Hokejový Edmonton i celá NHL pláčou. Rakovině podlehl šestiletý chlapec, který byl obrovským fanouškem klubu a zamilovala si ho celá komunita v NHL. Benovi byla rakovina mozku diagnostikována dva měsíce před jeho pátými narozeninami. Podstoupil několik operací, sérii ozařování a chemoterapie. Během náročné léčby projevil přání ještě vidět hokejový zápas Edmontonu. A nebyla by to snad ani Amerika, kdyby se jeho přání nesplnilo ve velkém stylu.

Jarouši, ty vole, už je čas na dítě. Potřebujeme nového Jágra, popíchl oslavence Voráček

14. února 2022 14:19

Forever young a hlavně ten stadion! Nedělní zápas hokejové extraligy mezi Rytíři Kladno a Kometou Brno se neslo ve znamení předčasných oslav, protože Jaromír Jágr bude mít v úterý 50. narozeniny. Fanoušci vytáhli choreo upozorňující na to, že „osmašedesátka“ je navždy mladá a popíchli ji, že „večírek“ se nekoná na kladenském zimáku, ale v chomutovském azylu. Z kostky nad ledem se pak ozvali slavní gratulanti.

Dres Pastrňáka jde na dračku. Kdo se v NHL prodává ještě více než bostonské číslo 88?

2. ledna 2022 17:28

I když je ruskému hokejistovi Alexandru Ovečkinovi už 36 let, stále patří mezi nejlepší hráče NHL. A jak se zdá, je tím vůbec nejpopulárnějším. Zámořská soutěž totiž zveřejnila pořadí nejprodávanějších dresů za končící rok 2021 a trikot Washingtonu Capitals s osmičkou a jmenovkou „Ovechkin“ je na samotném vrcholu. Na dračku jde i suvenýr bostonského Davida Pastrňáka, který se vměstnal do elitní desítky.

Pastrňák, Crosby nebo McDavid v Pekingu? Hrozí, že hvězdy NHL na olympiádě nebudou

3. prosince 2021 06:36

Hlasité „hurá“ zaznělo na začátku září snad od každého hokejového fanouška. NHL si plácla s Mezinárodním olympijským výborem (MOV) a na blížících se zimních hrách v Pekingu se měla sejít ta nejlepší hráčská společnost. Zdálo se, že jde o hotovou věc. Jenže poslední týdny vyvolávají obavy, zda se David Pastrňák, Sidney Crosby a další hvězdy ze zámoří do čínské metropole skutečně vydají.

Farma volá. Akorát, že vůbec. Jak brankář Vejmelka popřel zákony NHL a stal se „kojotem“

30. října 2021 09:27

Kdo by to byl řekl, že gólman, který ještě v sezoně 2018–⁠2019 chodil občas z extraligy chytat do prvoligové Třebíče, bude o tři roky později stát v brankovišti hokejového království NHL. Příběh Karla Vejmelky je jedinečný. „Pozice pro mě byla jasně daná. Ani jsem neměl žádné zprávy, že bych se mohl udržet v prvním týmu Arizony. O to to pak bylo příjemnější,“ vypráví 25letý brankář Coyotes v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

29 bodů v 10 zápasech? Není problém. Connor McJesus dává vzpomenout na Gretzkyho éru

10. května 2021 15:37

Fakt, že je Connor McDavid naprosto výjimečným hokejistou, dostává sezonu co sezonu další a další stvrzenku. Ale to, co předvádí v NHL mladý Kanaďan z Edmontonu Oilers v tomto ročníku, se vymyká z toho, co bylo k vidění za poslední čtvrtstoletí. Po 53 odehraných zápasech má na svém kontě 100 bodů. Není překvapující, že vede bodování kanadsko-americké soutěže.

McDavid s Draisaitlem nepřestávají udivovat NHL. 11 bodů za zápas? Žádný problém

1. února 2021 11:35

Sezony se mění, nadprůměrná individuální produktivita zůstává. Útočné hvězdy Edmontonu Oilers Connor McDavid a Leon Draisaitl započaly nový ročník hokejové NHL tak, jak skončily ten minulý. Body na jejich účtu přibývají raketovým tempem, ze kterého se točí hlava, a to především zásluhou posledního zápasu s Ottawou Senators. V něm toto duo zvládlo dohromady ukořistit 11 bodů.

Smutní Gretzky a celý Edmonton. Zemřel Joey, který dával naději lidem s hendikepem

2. listopadu 2020 19:18

Ve slavné hokejové organizaci Edmonton Oilers je poslední dny pochmurná nálada. Zemřel totiž muž, který byl v kanadském klubu z NHL od roku 1984. Nikdy nezářil na ledě, ovšem celému týmu „Olejářů“ dodával po dlouhá léta pozitivní energii. Joey Moss, jenž trpěl Downovým syndromem, vypomáhal se vším, co bylo třeba. Legendární útočník Wayne Gretzky a další na něj nezapomenou. „Oilers bez tebe už nikdy nebudou jako dřív,“ napsal současný kapitán Connor McDavid.