CNN Prima News Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Výpis příspěvků ke štítku „Cristiano Ronaldo“

Mbappé dává vzpomenout na Ronaldův boj proti Coca-Cole. V Kataru odmítá propagovat pivo

6. prosince 2022 06:45

Kylian Mbappé utekl svým gólovým pronásledovatelům. V osmifinále mistrovství světa proti Polsku poslal do brány gólmana Szczesného dvě výstavní trefy a už je v Kataru na metě pěti gólů. Hlavně díky němu Francie ukazuje, že to s obhajobou zlata z fotbalového šampionátu myslí vážně. Zároveň se ale superhvězda z Paris Saint-Germain nechová tak, jak by si přály organizace FIFA a jeden slavný pivovar.

Jsou míče správně nafouknuté… a nabité? V Kataru musí před zápasy do zásuvky

1. prosince 2022 21:29

Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Robert Lewandowski a další desítky plejerů kopou na mistrovství světa v Kataru do předmětu s názvem Al-Rihla. A to ani zdaleka není nějaký obyčejný míč, protože ve svém nitru ukrývá 14gramový senzor. Kvůli tomu se během turnaje naskýtá zajímavý pohled na „kulaté nesmysly“ zapojené do zásuvky.

Emoce nezaměstnaného Ronalda na MS. Napřed slzy, pak údiv a nakonec gól i další rekord

24. listopadu 2022 19:25

Stačilo, aby vyběhl na rozcvičku, v tu chvíli ještě poloprázdného „kontejnerového“ stadionu, a na tribunách nastal hukot. Cristiano Ronaldo se po vřelém přivítání zazubil. O pár minut později naopak slzel při portugalské hymně, možná i proto, že si uvědomil další úspěch své kariéry. Tím, že na fotbalovém šampionátu v Kataru nastoupil do zápasu s Ghanou, má zapsanou účast už na 10. velkém turnaji. Nikomu jinému se toto nepovedlo. Stejně jako dát gól na pěti MS v řadě, čímž Portugalsku pomohl k vítězství 3:2.

Katarská rozprava: Portugalce srazí Ronaldova revolta, kdy bude MS pořádat Islámský stát?

19. listopadu 2022 05:43

Ačkoliv nás čeká turnaj s pořádným cejchem, je se na co těšit. Třeba na poslední pokus Lionela Messiho ulovit s Argentinou zlatý Světový pohár. Nebo na mexického čaroděje s čelenkou. A budeme svědky amerického či dánského překvapení? O startujícím fotbalovém mistrovství světa v Kataru si popovídali tři redaktoři CNN Prima NEWS.

Ronaldova slova o United? Poslední kapka. Portugalec si hledá nové angažmá, píší v Anglii

15. listopadu 2022 14:31

Zdá se, že třaskavý rozhovor, který fotbalista Cristiano Ronaldo poskytl Talk TV, znamená poslední kapku ve vztahu hvězdného Portugalce a Manchesteru United. V Anglii už si málokdo umí představit, že by Ronaldo po svých ostrých vyjádřeních o trenérovi, vedení i o legendách svého klubu na Old Traffordu zůstal. V britském tisku už se pochopitelně skloňuje celá řada možností.

Za 31 dní začíná MS v Kataru, zde máte 31 faktů. První šampionát, který nezažije Alžběta II.

20. října 2022 06:44

Pro někoho extrémně zajímavé, pro jiného stále neakceptovatelné. Ale nikdo nemůže rozporovat, že už za měsíc fotbalové mistrovství světa v Kataru začne. Při příležitosti 31 dní do „mundialu“ redakce CNN Prima NEWS přináší 31 faktů vázajících se k děsivě nákladné akci umístěné do Perského zálivu.