CNN Prima News Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Výpis příspěvků ke štítku „Cristiano Ronaldo“

Ronaldo si ze sportovců vydělá nejvíce, Messi je až třetí. V první stovce není ani jedna žena

Nejlepší sportovci světa si na své účty za své umění na hřišti a nejen na něm připisují závratné částky. Jen za minulý rok si 100 nejvýdělečnějších hráčů přišlo dohromady na téměř pět a půl miliardy dolarů (skoro 130 miliard korun). Do žebříčku se probojovali borci z osmi odvětví a 25 zemí. Vévodí mu basketbalisté, fotbalisté, baseballisté a hráči amerického fotbalu. Ani jedno místo v TOP 100 podle webu Sportico neobsadila žena.

Neymarův luxusní palác snů: Křišťál, 25 ložnic i bazény. Podívejte se na sídlo za miliardu

Jak vypadá Neymarovo luxusní sídlo snů? Brazilský fotbalista uzavřel dvouletou smlouvu s al-Hilálem, jejíž součástí je i několik dalších lákadel – například vlastní sídlo s veškerým personálem. Zda se Neymar přestěhuje do nějakého již postaveného obydlí, či si navrhne vlastní, není sice dosud jasné, ale se svým návrhem už přišla umělá inteligence v rukou jednoho z designérů. Ten pro fotbalistu vytvořil koncept sídla za 50 milionů dolarů na míru. Detaily na sociální síti Instagram sdílel profil „houses“. A jaké jsou? Smaragdové tóny v kombinaci se zlatými doplňky, křišťálové lustry ale i domácí lázně a vozový park. A také nekonečná zásoba útočníkova nejoblíbenějšího nápoje.

Saúdská Liga mistrů: Šejkové zařizují mír na Ukrajině, mají Neymara i sci-fi stavby

Biolog Lukáš Synek žil v Saúdské Arábii skoro čtyři roky, dnes tam provází české výpravy. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje, co se to v bohaté ropné velmoci poslední dobou děje. Šejkové se totiž pouštějí do mnoha fantastických dobrodružství: lákají do své ligy nejlepší fotbalisty planety, hostí mírový summit k válce na Ukrajině, chtějí ohromit stavbami nové nejvyšší budovy světa či 170 kilometrů dlouhého lineárního města bez aut. Co z toho je opravdu v jejich silách? O co jim jde?

Nový hvězdný pár? Brady je z expřítelkyně Ronalda u vytržení, hodně si rozumějí, tvrdí zdroje

Rodí se nový hvězdný pár. Legendární hráč amerického fotbalu Tom Brady má po rozvodu s brazilskou modelkou Gisele Bündchenovou podle zahraničních médií novou přítelkyni. Tou není nikdo jiný než ruská supermodelka Irina Shayková, někdejší dlouholetá partnerka Cristiana Ronalda. Hrdličky spolu strávily noc. A jak dokazují fotografie, chovali k sobě vzájemnou náklonnost.

Horlivý fanoušek málem zbořil a zranil Ronalda. Hvězda na poslední chvíli uskočila

Cristiano Ronaldo na sebe poutá pozornost, ať už se nachází kdekoliv na světě. Momentálně plní roli atrakce v Saúdské Arábii a horlivý fanoušek neodolal nutkání dostat se k jednomu z nejlepších fotbalistů historie co nejblíže. Při rozcvičce před posledním zápasem an-Nasru zuřivě vběhl na trávník a vydal se za Portugalcem. Nechybělo mnoho a mohl pětinásobného vítěze Zlatého míče zranit.

OBRAZEM: Podívejte se na bydlení CR7 v saúdském ráji. Kolik stojí měsíc v luxusním apartmá?

Plat Cristiana Ronalda v klubu an-Nasr, do kterého na přelomu roku přestoupil, je 4,7 miliardy korun ročně. To dělá zhruba 90 milionů korun týdně, 13 milionů denně, 538 000 korun za hodinu a 9 000 korun za minutu. A takovémuto obrovskému příjmu odpovídá i to, jak v Saúdské Arábii jeden z nejlepších fotbalistů historie bydlí. Vydejte se s námi prostřednictvím galerie na návštěvu místa, kde se dočasně usídlil CR7.