reklama
CNN Prima News Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Výpis příspěvků ke štítku „Cristiano Ronaldo“

Mourinho zpražil Özila: Tvá holka spala se všemi hráči z Milána, i s jejich trenéry

Hvězdný fotbalový trenér José Mourinho dal podle prezidenta Realu Madrid Florentina Péreze před časem pěkně ostrou sodu záložníkovi Mesutu Özilovi. Portugalský trenér měl německému fotbalistovi tureckého původu v době jejich společného působení ve španělském Realu Madrid sdělit nelichotivé informace o jeho tehdejší přítelkyni. Ta podle Mourinha spala s hráči italských velkoklubů Inter a AC Milán a stejně tak i s trenéry těchto klubů. Vyplývá to z uniklých nahrávek Florentina Péreze.

S Ronaldem i Schickem, ale bez Coufala. CNN Prima NEWS vybrala ideální jedenáctku Eura

Fotbalové Euro je u konce, titul získali po penaltovém dramatu ve finále Italové, stříbro berou Angličané a o bronz se podělí Dánové se Španěly. Nejlepším střelcem se stal Portugalec Cristiano Ronaldo, hráčem turnaje je italský gólman Gianluigi Donnarumma. Kdo ale ještě zaujal? Redakce CNN Prima NEWS zohlednila nejen individuální či týmové úspěchy, ale také přínos pro daný národní tým a sestavila nejlepší jedenáctku uplynulého šampionátu.

Skupina smrti přinesla zkázu. Na Euru z ní nepřežil už ani jeden superfavorit

Úřadující mistři Evropy, úřadující světoví šampioni a předposlední mistři světa. Jinými slovy Portugalsko, Francie a Německo. Takováto exkluzivní společnost byla na fotbalovém Euru nalosována do jedné základní skupiny. „Efko“ tak automaticky dostalo přezdívku skupina smrti, tři velikány pak doplnilo Maďarsko. Favorité postoupili do play-off, ovšem to si dlouho neužili.

Čtyři góly na Euru a celý svět se zajímá. Schick je vyhledávanější než Ronaldo

Od doby, co Milan Baroš řádil na Euru 2004, neměla česká reprezentace na velkém turnaji tak produktivního hráče. Patrik Schick dotáhl čtyřmi góly „nároďák“ do čtvrtfinále mistrovství Evropy a není divu, že jeho jméno se do vyhledávače zadává více než kdy jindy. Na renomovaném fotbalovém statistickém webu Transfermarkt je nyní dokonce nejvyhledávanějším hráčem planety.

Mikrofon na zádech? Ronaldova láska překvapila na zápase nečekaným předmětem pod tričkem

Cristiano Ronaldo, jeden z nejlepších fotbalistů světa, odehrál v neděli zřejmě své poslední utkání na mistrovstvích Evropy. Při příštím šampionátu 2024 v Německu mu bude 39 let. Možná proto pozval do španělské Sevilly, kde se osmifinále proti Belgii hrálo, i svou snoubenku Georginu Rodriguezovou. Anebo za tím mohou být i peníze a spolupráce se streamovací službou Netflix.

Jaký otec, takový syn? Cristiano Junior má ke Coca-Cole vřelý vztah, hvězdu to vytáčí

Dvě lahve Coca-Coly opouští scénu, na jejich místo přichází voda. Záběry z tiskové konference z fotbalového Eura s Cristianem Ronaldem v hlavní roli obletěly svět. Hvězdný Portugalec touto výměnou chtěl ukázat, co by lidé měli pít. Slazeným limonádám se sám vyhýbá, což je jeden z důvodů, proč i v 36 letech má postavu mladíka. Už dříve se vyjádřil, že ho občas až vytáčí, jak syn Cristiano Jr. nerazí podobný přístup a kolu si rád dopřeje.

reklama