CNN Prima News Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Výpis příspěvků ke štítku „Cristiano Ronaldo“

Ronaldo si ze sportovců vydělá nejvíce, Messi je až třetí. V první stovce není ani jedna žena

Nejlepší sportovci světa si na své účty za své umění na hřišti a nejen na něm připisují závratné částky. Jen za minulý rok si 100 nejvýdělečnějších hráčů přišlo dohromady na téměř pět a půl miliardy dolarů (skoro 130 miliard korun). Do žebříčku se probojovali borci z osmi odvětví a 25 zemí. Vévodí mu basketbalisté, fotbalisté, baseballisté a hráči amerického fotbalu. Ani jedno místo v TOP 100 podle webu Sportico neobsadila žena.

Neymarův luxusní palác snů: Křišťál, 25 ložnic i bazény. Podívejte se na sídlo za miliardu

Jak vypadá Neymarovo luxusní sídlo snů? Brazilský fotbalista uzavřel dvouletou smlouvu s al-Hilálem, jejíž součástí je i několik dalších lákadel – například vlastní sídlo s veškerým personálem. Zda se Neymar přestěhuje do nějakého již postaveného obydlí, či si navrhne vlastní, není sice dosud jasné, ale se svým návrhem už přišla umělá inteligence v rukou jednoho z designérů. Ten pro fotbalistu vytvořil koncept sídla za 50 milionů dolarů na míru. Detaily na sociální síti Instagram sdílel profil „houses“. A jaké jsou? Smaragdové tóny v kombinaci se zlatými doplňky, křišťálové lustry ale i domácí lázně a vozový park. A také nekonečná zásoba útočníkova nejoblíbenějšího nápoje.

Saúdská Liga mistrů: Šejkové zařizují mír na Ukrajině, mají Neymara i sci-fi stavby

Biolog Lukáš Synek žil v Saúdské Arábii skoro čtyři roky, dnes tam provází české výpravy. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje, co se to v bohaté ropné velmoci poslední dobou děje. Šejkové se totiž pouštějí do mnoha fantastických dobrodružství: lákají do své ligy nejlepší fotbalisty planety, hostí mírový summit k válce na Ukrajině, chtějí ohromit stavbami nové nejvyšší budovy světa či 170 kilometrů dlouhého lineárního města bez aut. Co z toho je opravdu v jejich silách? O co jim jde?

Nový hvězdný pár? Brady je z expřítelkyně Ronalda u vytržení, hodně si rozumějí, tvrdí zdroje

Rodí se nový hvězdný pár. Legendární hráč amerického fotbalu Tom Brady má po rozvodu s brazilskou modelkou Gisele Bündchenovou podle zahraničních médií novou přítelkyni. Tou není nikdo jiný než ruská supermodelka Irina Shayková, někdejší dlouholetá partnerka Cristiana Ronalda. Hrdličky spolu strávily noc. A jak dokazují fotografie, chovali k sobě vzájemnou náklonnost.

OBRAZEM: Podívejte se na bydlení CR7 v saúdském ráji. Kolik stojí měsíc v luxusním apartmá?

Plat Cristiana Ronalda v klubu an-Nasr, do kterého na přelomu roku přestoupil, je 4,7 miliardy korun ročně. To dělá zhruba 90 milionů korun týdně, 13 milionů denně, 538 000 korun za hodinu a 9 000 korun za minutu. A takovémuto obrovskému příjmu odpovídá i to, jak v Saúdské Arábii jeden z nejlepších fotbalistů historie bydlí. Vydejte se s námi prostřednictvím galerie na návštěvu místa, kde se dočasně usídlil CR7.

Kobylkový nálet přinesl Ronaldovi štěstí. Moderátor Morgan se rozplýval a dostal za uši

Cristiano Ronaldo odbrzdil, poprvé ve svém saúdskoarabském angažmá nabídl několikagólovou show. Čtyři trefy hvězdného fotbalisty proti celku al-Wehda sledovalo kromě 27 tisíc diváků také masivní množství kobylek, které provedly invazi na stadion v Mekce. Hráče známého pod zkratkou CR7 pak velebil muž, jenž tak trochu způsobil, že Portugalec po exotickém angažmá sáhl.

Ani po Kataru není klid. FIFA chce pro MS saúdské peníze, hvězda volá: Zastavte ten bizár

Největší fotbalovou akci žen možná bude sponzorovat Saúdská Arábie, která jim upírá mnohá práva. Špatný vtip, nebo snaha konzervativního království ukázat, že už není tak konzervativní? Podle jedné z nejslavnějších hráček světa Alex Morganové „bizár“. Po kritikou rozcupovaném mundialu v Kataru může dostat za uši i další šampionát.

Sportovní boháči se srdcem na správném místě. Kdo staví nemocnice a rozdává potřebným?

Díky mimořádnému talentu, odhodlání či kombinaci obojího vydělali a vydělávají i miliardy korun. Fakt, na jaké finance dosáhnou vrcholoví sportovci, mnoho lidí drásá. Jestli jsou masivní odměny zasloužené, je téma na jinou debatu. Ale persony ze světa branek, bodů a sekund vytrvale ze svého často kritizovaného objemu bohatství odkrajují na potřebná místa a prokazují tak dobré srdce. Které to jsou?