reklama
CNN Prima News David Laštovka
David Laštovka

David Laštovka

redaktor FTV Prima

David v rámci CNN Prima NEWS píše především o dění na domácí scéně. (david.lastovka@iprima.cz)

Nejnovější příspěvky autora

Snášela bolesti, nechtěla opiáty. Utajovaný přítel Hany Maciuchové promluvil
Domácí

Snášela bolesti, nechtěla opiáty. Utajovaný přítel Hany Maciuchové promluvil

Po smrti Hany Maciuchové vyšlo najevo tajemství. Populární herečka nebyla sama, ale měla partnera, se kterým sdílela všechny své radosti i starosti. Vyráželi společně na výlety či dovolené. Utajovaný přítel byl pro ni velkou oporou i v těch nejtěžších chvílích. Když onemocněla rakovinou, doprovázel ji na chemoterapie. Od úmrtí Hany Maciuchové uplynul jeden rok.

Další příspěvky autora

Adamcová: Můj vztah se synem Escobara? Sama jsem si naběhla na vidle, zbyla jen lež

Okolo Jany Adamcové, která tři roky působila jako mluvčí vlády Andreje Babiše, je v poslední době velmi rušno. Mediálně se propírá například rozvod s režisérem Jiřím Adamcem, který je o čtyřiadvacet let starší než ona, či její údajný milostný poměr se synem kolumbijského drogového bosse Pabla Escobara. Jak je to doopravdy, prozradila v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Nejen Slováček a Gelemová. Které celebrity mají mezi sebou největší věkové rozdíly?

Felixe Slováčka a Lucii Gelemovou, kteří před časem oznámili rozchod, od sebe dělilo čtyřicet let. V českém šoubyznysu ale najdeme další dvojice s ještě vyšším věkovým rozdílem. Někteří psychologové tvrdí, že pokud je mezi partnery věkový rozdíl větší než dvacet let, nemůže to fungovat a dřív nebo později musí dojít ke krizi. Jiní – že věk je pouze číslo. Pojďme se podívat na slavné páry, které od sebe dělí i několik generací. Jak se spolu partneři dali dohromady a jak jim to ve vztahu klape?

Pět let od smrti herce Pavlaty: Obermaierová ho podváděla, pro Vetchého byl jako táta

Známého dabéra a herce Michala Pavlatu, který před pěti lety zemřel ve věku jednasedmdesáti let, na sklonku života sužovaly velké zdravotní problémy. Prodělal urologickou operaci, léčil se s chronickou obstrukční plicní nemocí, a nakonec onemocněl rakovinou. O tom, s čím se potýká, neměli jeho kolegové tušení. Nesvěřil se ani své lásce z mládí, herečce Jaroslavě Obermaierové.

reklama