reklama
CNN Prima News David Laštovka
David Laštovka

David Laštovka

redaktor FTV Prima

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Dominika Gottová na dně. Manžel jí sebral peníze a pláchl pryč, nemá prý ani na nájem bytu

Nejstarší dcera zpěváka Karla Gotta Dominika se vrátila do Finska za svým manželem, hudebníkem Timo Tolkkim v dobré víře, že její život dostane zase smysl. Dát další šanci muži, který ji už několikrát zklamal, se ovšem zatím ukazuje jako chyba. Sebral jí část sociální podpory, odcestoval do Mexika za svými fanynkami a vrátit se hodlá až na konci roku. Dominika zůstala sama, nemá prý práci ani peníze a bojí se, co s ní bude dál.

Obavy o život Josefa Laufera, který je přes rok v kómatu. Dcera promluvila o jeho stavu

Už 18 měsíců je herec a zpěvák Josef Laufer v takzvaném vegetativním stavu. Tedy ve stavu, kdy člověk například sám dýchá a normálně mu bije srdce, není ale schopen komunikovat se svým okolím. Způsobily to komplikace po rutinním zákroku, kdy si nechal operovat srdeční chlopeň. Kolem jeho zdravotního stavu nyní panuje řada otazníků. Jak na tom skutečně je a jakou má šanci na uzdravení?

Vajíček se nebojím, říká Jaroslav Hutka. Přesvědčí seniory, aby volili Piráty?

Písničkář Jaroslav Hutka bude před parlamentními volbami v kampani lobbovat za Piráty. Jeho úkolem bude přimět občany v důchodovém věku, aby jim dali svůj hlas. Strana na podzim chystá autobusovou tour Stříbrný šíp, v rámci které se bude setkávat se seniory a přesvědčovat je, že nejsou jen pro mladé. O tom, co ho ke spolupráci vedlo a jaký bude mít honorář, mluvil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

reklama