CNN Prima News David Laštovka
David Laštovka

David Laštovka

redaktor FTV Prima

David v rámci CNN Prima NEWS píše především o dění na domácí scéně. (david.lastovka@iprima.cz)

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Oblíbenou herečku zachránili na poslední chvíli. Hadrbolcovou našli ochrnutou a s očima v sloup

Ještě minulý rok v létě, kdy slavila 85. narozeniny, hýřila Zdena Hadrbolcová až neuvěřitelnou vitalitou. Dnes je bohužel všechno jinak. Ve vážném stavu byla před Vánoci převezena do nemocnice a nebýt jejích přátel, kteří ji náhodou přišli navštívit, už tu možná nemusela být. Šlo totiž o minuty. Jak je na tom po zdravotní stránce herečka nyní?

Smutný osud Dany Medřické: Přišla o syna, manžel na ni žárlil. Pozdní lásku ukončila smrt

Životní osud nezapomenutelné české herečky Dany Medřické by vydal na román. Musela se vyrovnat se smrtí svého prvorozeného syna Václava. Manželství s hercem Václavem Vydrou, který byl o osmnáct let starší, nebylo zrovna idylické. Když se před šedesátými narozeninami znovu zamilovala, krátce na to zemřela. Od její smrti 21. ledna 1983 uplynulo čtyřicet let.

S hlavou státu si Češi vyberou i první dámu. Co mají Eva Pavlová a Monika Babišová společné?

Výběr prezidentských kandidátů se po prvním kole voleb zúžil na dvě jména. V čele republiky bude buď generál Petr Pavel, nebo bývalý premiér Andrej Babiš. Kromě jména hlavy státu bude za pár dní také zřejmé, kdo se stane první dámou. Co víme o manželkách finalistů prezidentského klání, Evě Pavlové a Monice Babišové? Minimálně jednu věc mají obě ženy společnou, první manželství se jim rozpadlo.