CNN Prima News David Pastrňák

David Pastrňák

Výpis příspěvků ke štítku „David Pastrňák“

Pastrňák promluvil o tragické ztrátě syna: Hokej je jako terapie přinášející štěstí

10. ledna 2023 16:24

Výlet Bostonu Bruins k Tichému oceánu se proměnil především v show jednoho muže. Český útočník David Pastrňák během tří posledních zápasů nasázel sedm gólů a může směle pomýšlet na to, že se stane na konci sezony nejlepším střelcem NHL. Hokejem se baví a právě čas na ledě mu pomáhal překonat temné období. Nedávno se „Pasta“ vrátil k tomu, jak ho ovlivnila smrt syna Vigga krátce po narození.

„Obojživelnice“ Ledecká podruhé vyhrála Sportovce roku. Kdo skončil na dalších příčkách?

21. prosince 2022 23:29

Ester Ledecká se podruhé v kariéře stala nejlepším českým sportovcem roku. Olympijská vítězka v paralelním obřím slalomu na snowboardu získala v 64. ročníku novinářské ankety 1 593 bodů a navázala na své prvenství z roku 2018. Na druhém místě skončil se ztrátou 278 bodů tenisový pár Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková a třetí příčku obsadil předloňský vítěz hokejista David Pastrňák.

Satoranský opět vládne: Z českých sportovců vydělává nejvíce, kdo se seřadil za ním?

3. srpna 2022 10:49

Úspěšnost sportovců lze hodnotit podle toho, kolik dají gólů, kolik bodů nasbírají, kolik turnajů či závodů vyhrají nebo kolik fanoušků okouzlí. A pak také na základě vydělaných peněz. Toto hledisko podle nového žebříčku magazínu Forbes říká, že mezi českými sportovními personami vede o parník basketbalista Tomáš Satoranský. Kdo mu kouká na záda? Podívejte se v GALERII.

Nikdo na něj nemá. Pastrňák rozdrtil konkurenci v NHL, mohou za to extravagantní obleky

26. července 2022 10:54

Vezinovu trofej pro nejlepšího brankáře NHL měl jeden čas rezervovanou Dominik Hašek. Art Ross Trophy patřící nejproduktivnějšímu hráči zase čtyři sezony v řadě na přelomu tisíciletí vlastnil Jaromír Jágr. Tato doba, kdy čeští hokejisté vládli nejlepší soutěži, jsou pryč. Ale stále je tu minimálně jeden tuzemský hráč, který mezi hvězdami nadále vyčnívá. David Pastrňák je podle renomovaného webu The Athletic nejstylovějším členem zámořské show.

Medvědem na celý život. Boston si jde agresivně za tím, aby Pastrňák prodloužil a neprchnul

12. července 2022 16:56

Všichni znají Davida Pastrňáka s písmenem „B“ na hrudi. Za osm let v organizaci Boston Bruins se vypracoval v možná největší hvězdu klubu. Ale bude jí i dál? Vedení „medvědů“ v čele s generálním manažerem Donem Sweeneym chce udělat vše pro to, aby český hokejový útočník prodloužil smlouvu. Kdyby k podškrábnutí nedošlo, čeká ho výměna.

Příjemný frmol, říká k euforickému období Blümel. Vypráví o Dallasu i Pastrňákovi

9. června 2022 06:27

V Kramářově vile usedl na honosnou žlutou pohovku. Útočník Matěj Blümel měl stejně jako část české hokejové reprezentace po setkání s premiérem Petrem Fialou. Předseda vlády děkoval za bronzový úspěch z mistrovství světa a speciálně Blümelovi mohl gratulovat k čerstvě podepsanému angažmá. „Když přišel čas definitivního rozhodování, věděl jsem, že chci jít do Dallasu. I z jejich strany byl zájem velký,“ říká 22letý hráč pro CNN Prima NEWS.

Problémy v Bostonu. Hvězdný tým se rozpadá, hrozí i nečekaný Pastrňákův odchod

8. června 2022 19:54

Uvnitř Bostonu Bruins je pořádně rušno. Na začátku týdne skončil v zámořské hokejové organizaci po šesti letech trenér Bruce Cassidy, což může být předvoj rozsáhlé transformace zakládajícího klubu NHL. Její klíčovou součástí by teoreticky mohl být i David Pastrňák. Situace začíná zavánět tím, že český útočník bude mít útočiště poprvé od draftu v roce 2014 jinde.