reklama
CNN Prima News FC Barcelona

FC Barcelona

Výpis příspěvků ke štítku „FC Barcelona“

Messi dojal 100letého fanouška. Poslal mu vzkaz za věrnost a vehnal slzy do očí

Stoletý Don Hernán patří k nejvěrnějším fanouškům fotbalové ikony Lionela Messiho. Argentinskou hvězdu sleduje už od začátku kariéry, do sešitů si propiskou poctivě zaznamenává každý její gól. Zaujalo to i samotného Messiho, po vítězném mistrovství Jižní Ameriky nahrál pro Hernána osobní vzkaz. Stařečka tak velmi dojal. Video s jeho reakcí se stalo hitem sociálních sítí.

Fanoušek má přes celá záda Messiho. Hrozný tetování, žertovala hvězda. Pak splnila slib

Argentinec Lionel Messi, šestinásobný vítěz ankety Zlatý míč, má obdivovatele po celém světě. Dokonce i v Brazílii – státu, který je při mezistátních zápasech hlavním nepřítelem. Igor Magalhaes si v roce 2019 nechal přes celá záda vytetovat fotbalového šikulu z Barcelony. Pravděpodobně by ho ale nikdy nenapadlo, že se mu sám Messi těsně pod povedené dílo vyryté do kůže podepíše.

Jak se Ujfaluši nervil u zlaté tečky Atlétika: Poslední zápas jsem musel vypnout

Ani Real, ani Barcelona. Španělskou La Ligu v uplynulé sezoně ovládli fotbalisté madridského Atlétika, byť to nakonec bylo velkolepé drama do posledního kola. Bývalý hráč čerstvých mistrů Tomáš Ujfaluši ani neměl nervy na to, aby sledoval, jak to nakonec celé dopadne. Mohl si oddechnout. „Prožívám to dost – Atlétiko bylo blízko titulu a byla by obrovská škoda, kdyby si to po tom skvělém startu nechalo utéct,“ říká pro CNN Prima NEWS dřívější opora reprezentace.

Superligu nepustíme, trvají na svém tři kluby. UEFA s nimi zahájila disciplinární řízení

Devět zakládajících týmů zkrachovalé fotbalové Superligy podepsalo dohodu o tom, že se v budoucnu do podobné soutěže nezapojí, jinak jim hrozí pokuta 100 milionů eur. Zbylé trio klubů – respektive jejich vedení – však stále věří, že nový projekt má smysl, a nedistancovalo se od něj. Proto teď musí čelit disciplinárnímu řízení ze strany evropské organizace UEFA.

Tři kluby věří ve zmrtvýchvstání Superligy. Nenechávají si líbit výhrůžky ostatních

Projekt s názvem Superliga prakticky shořel v popel. I ze záhrobí se ale ozývají tři kluby, které chystanou fotbalovou soutěž pro bohaté dobrovolně neopustily. Španělské týmy Barcelona a Real Madrid spolu s Juventusem Turín stále věří v její přínos, ačkoliv napříč fotbalovými kruhy čelila ostré kritice. Ve společném prohlášení se opřely do organizací UEFA i FIFA a týmů, které z rebelie předčasně vycouvaly.

Messi uspořádal týmovou grilovací párty s partnerkami, porušil koronavirová opatření

Vedení španělské ligové soutěže začalo vyšetřovat pondělní grilovací párty fotbalistů Barcelony, kterou podle médií po týmovém tréninku uspořádal pro spoluhráče ve svém domě kapitán Lionel Messi. Samotný večírek, který měl posloužit ke stmelení týmu před nadcházejícím důležitým zápasem s lídrem soutěže Atléticem Madrid, by problém představovat neměl, ale potíž může znamenat přítomnost partnerek hráčů. Vyvstalo tím podezření, že byla porušena opatření proti šíření koronaviru.

Dejte nám čas, překřikoval se Petr Čech s fanoušky Chelsea kvůli Superlize

Proti vzniku fotbalové Superligy se postavili hráči i fanoušci. Protestují dokonce i fanoušci klubů, které se nadnárodní soutěže mají účastnit. Mezi nimi byli i příznivci londýnské Chelsea, kteří se rozhodli vyrazit na protest. Rozčilené fanoušky se snažil uklidnit nynější činovník klubu a bývalý veleúspěšný brankář týmu i české reprezentace Petr Čech. Nakonec se velkoklub rozhodl z nové soutěže vycouvat.

Cena žádaného Součka? Podle trenéra Moyese by musela pomoct Česká národní banka

Jízda West Hamu United letošní sezonou Premier League je opravdu úchvatná. Tým, který se loni musel v nejvyšší anglické soutěži zachraňovat, drží čtvrté místo, jež zaručuje přímý postup do Ligy mistrů. Velký podíl na famózním umístění londýnských fotbalistů má bezesporu Tomáš Souček. Vše nasvědčuje tomu, že dříve či později „kladiváře“ opustí a vydá se do ještě lepšího týmu. Podle trenéra Davida Moyese by však na vykoupení exslávistické hvězdy byla potřeba pomoc České národní banky.

reklama