CNN Prima News FC Viktoria Plzeň

FC Viktoria Plzeň

Výpis příspěvků ke štítku „FC Viktoria Plzeň“

Končící Karoch: Vrba byl řízek, který to brousil. Já se vždy lišil, věřím na minulé životy

8. listopadu 2022 06:21

Fotbal je pro něj mystickou záležitostí, podle toho jej v televizi 15 let spolukomentoval. Někomu se „jiný“ přístup Pavla Karocha líbil, další iritoval. Někdy však měla tahle kritika dost iracionální podobu; i kvůli tomu se nyní rozhodl pozici u mikrofonu opustit. Nudit se nebude – může se alespoň intenzivněji věnovat milovanému kreslení či duchovnu. Jak sám v rozhovoru pro CNN Prima NEWS přiznává, z fotbalového prostředí vyčníval už coby hráč.

Marná Plzeň? Ale kdeže. Viktoriáni z Ligy mistrů vypakovali Barcelonu, glosují fanoušci

28. října 2022 10:27

Působení fotbalové Viktorie Plzeň v Lize mistrů se blíží ke konci. Tým kouče Michala Bílka dosud nezískal ani bod a v tabulce je s hrozivým skóre 3:20 poslední. Internetoví vtipálci ale na působení českého týmu mezi evropskou fotbalovou smetánkou našli i pozitiva. Upozornili například na to, že Viktoriáni svými (ne)výkony vlastně vyřadili slavnou Barcelonu. Podívejte se na ty nejpovedenější vtipy.

Rosický se hodně trápí, možná by bylo lepší skončit. Koller po debaklu Sparty překvapil

26. října 2022 11:32

Sportovní ředitel fotbalové Sparty a bývalý kapitán národního týmu Tomáš Rosický by v pražském klubu mohl skončit a vyhnout se tak neustálému stresu. To si myslí legendární kanonýr a Rosického spoluhráč z reprezentace i německého Dortmundu Jan Koller. Ten pro web Sport.cz řekl, že jeho kamarád a bývalý týmový parťák se ve Spartě současnou situací nejspíš hodně trápí, a tudíž by pro něj možná bylo lepší své angažmá zakončit.

Football Fanatics: Co jsme od Plzně v Lize mistrů mohli čekat? Ale chybí jí koule

26. října 2022 00:42

Plzeňské účinkování v Lize mistrů se chýlí ke konci. To, že se Viktoria ocitla ve skupině smrti, bude pociťovat už jen dva zápasy – napřed proti Interu Milán, na závěr přivítá Barcelonu. Pořad Football Fanatics na CNN Prima NEWS nabízí ohlédnutí za dosavadním působením party trenéra Michala Bílka mezi evropskou smetánkou. Nabízí se otázka: „Co jsme od českého mistra v takto exkluzivní společnosti čekali?“

Vamos Viktoria. Fanoušci Barcelony se sletěli na Plzeň a modlí se, požadují zázrak s Interem

25. října 2022 18:09

Co se to na sociálních sítích Viktorie Plzeň děje? Zničehonic mají čeští fotbaloví mistři pod novými příspěvky stovky komentářů. A naprosté minimum z nich na svých klávesnicích či mobilních displejích vyťukali příznivci západočeského klubu. Dorazila totiž tsunami barcelonských podporovatelů, kteří mají jedno přání: „Oberte Inter Milán o body.“ Pokud by se to týmu trenéra Michala Bílka zázračně povedlo, může být katalánský gigant stále ve hře o postup do jarní fáze Ligy mistrů.

Plzeň bojuje o to nebýt nejhorší v historii. Zatím ji zachraňují bídní Rangers s Kamarou

14. října 2022 06:36

Sympatický druhý poločas odvrátil další debakl. Plzeň se v Lize mistrů proti Bayernu Mnichov probudila z letargie, naopak bavorský gigant usnul. Na výsledkové tabuli po konci zápasu svítilo skóre 2:4, které viktoriánům dalo naději, že nebudou nejhorším týmem v dějinách nejlepší klubové soutěže. Tento nechtěný primát patří Dinamu Záhřeb ze sezony 2011–2012. Vystřídat chorvatský tým mohou vedle západočeských fotbalistů po výprasku od Liverpoolu skotští Rangers.

Za 70 eur? Jděte do p*dele. Fanoušci Bayernu si postěžovali na ceny lístků v Plzni

13. října 2022 00:02

Z Mnichova do Plzně jsou to jen zhruba tři hodiny cesty autem po dálnici. Přesto když začal zápas v Lize mistrů mezi Viktorií a Bayernem, zdálo se, že do západočeské metropole nedorazili takřka žádní příznivci fotbalového giganta s obrovskou fanouškovskou základnou. Po několika minutách se ale ve svém sektoru vynořili. Byl to protest kvůli ceně lístků.

Poločas hrůzy, pak statečný vzdor gigantovi. Plzeň při prohře dala Bayernu dva góly

12. října 2022 22:53

Bylo zaděláno na historicky nejhorší domácí výsledek českého týmu v evropských pohárech. Fotbalisté Plzně ale nakonec ve čtvrtém letošním vystoupení ve skupině Ligy mistrů proti Bayernu Mnichov bavili. Ze čtyřgólového poločasového manka dokázali díky trefám Adama Vlkanovy a Jana Klimenta vyrobit celkem sympatický výsledek 2:4. Stále však platí, že v nejlepší klubové soutěži čekají na první bod.

Plzeň vs. Slavia v Lize mistrů: Bodový půst, přesto dvě různé reklamy na český fotbal

12. října 2022 06:33

V České republice nelze nezaznamenat stesky, že Viktoria Plzeň zatím v Lize mistrů nedělá tuzemskému fotbalu dobrou reklamu. Ve skupině s giganty – Barcelonou, Bayernem a Interem – těžko mohla pomýšlet na postup. Ovšem druhou stránkou věci je, s jakou tváří zatím těžkým kalibrům čelí. A k tomu se nabízí srovnání s účinkováním pražské Slavie mezi evropskou elitou z podzimu 2019.