reklama
CNN Prima News Filip Hronek

Filip Hronek

Výpis příspěvků ke štítku „Filip Hronek“

Hokejista Hronek věří ve start na olympiádě, rád by na vlastní oči viděl závod Ledecké

11. července 2021 19:16

Český hokejový obránce Filip Hronek patřil na nedávném mistrovství světa v Lotyšsku k nejlepším hráčům národního týmu. Ani jeho snaha ho však nepřenesla přes čtvrtfinále. A tak se po návratu na začátku června „skryl“ doma v Česku. O víkendu začal s tréninkem na novou sezonu, v níž by se měl dočkat lukrativní smlouvy v klubu zámořské NHL Detroit Red Wings. A také věří v první start na olympijských hrách 2022.

Růžička po Britech: Vypadá to dobře. Nebylo třeba předbíhat, tenhle tým je silný

29. května 2021 15:16

Konečně zápas, který si mohli čeští fanoušci v poklidu užít a nenervit se, jak to nakonec dopadne. Ostatně to se od utkání s Velkou Británií – navzdory všem podivným výsledkům na letošním hokejovém mistrovství světa v Rize – očekávalo. Poklidné vítězství 6:1 nad Brity pro CNN Prima NEWS zhodnotil Vladimír Růžička, kapitán olympijských vítězů z Nagana a trenér, který dvakrát dovedl reprezentaci k titulu mistrů světa.

Povinné vítězství Čechů bez nervů. Proti Britům se o tři body postarali zejména beci

29. května 2021 13:20

Z pátého utkání české hokejové reprezentace na mistrovství světa v Lotyšsku bylo cokoliv jiného než tři body nepřípustné. Svěřenci trenéra Filipa Pešána svoji povinnost proti Velké Británii splnili, vyhráli 6:1 a po rozpačitém úvodu rižského šampionátu mají zase o něco blíže k čtvrtfinále. V zápase proti Spojenému království se za Čechy trefil dvakrát obránce Libor Šulák, po jednom gólu přidali kolegové z defenzivy Lukáš Klok a Filip Hronek, branku dali i útočníci Filip Chytil s Radanem Lencem.

Postřehy po Bělorusku: Lídři už jsou vzhůru, ale zívají, Pešán neprojevuje žádné emoce

24. května 2021 23:27

Tři zápasy trvalo, než ve Sportovním olympijském centru v Rize zazněla česká hymna. Nebyla to procházka voňavou zahradou s dokonale hladkou cestičkou. Bělorusko skolil gól Dominika Kubalíka až v prodloužení. Redakce CNN Prima NEWS pro vás jako v předchozím průběhu šampionátu vybrala pět postřehů z utkání týmu Filipa Pešána.

Koho sledovat na hokejovém MS? Českého snajpra, kapitána ďáblů nebo železného Rusa

21. května 2021 15:36

Rozhodně není nadcházející hokejové mistrovství světa v Rize tím šampionátem, který bude mít historicky nejlepší obsazení. Největší hokejové celebrity zůstaly v zámoří. Přesto se na ledě v Lotyšsku v následujících dnech bude pohybovat několik velmi zajímavých hráčů. Redakce CNN Prima NEWS vybrala pět těch nejvýraznějších.

Vrána, Kubalík, Hronek, kapitánem Kovář. Kouč Pešán představil nominaci na MS

16. května 2021 00:43

Obránce Jan Ščotka z Litvínova a útočníci Rudolf Červený z Lahti a Hynek Zohorna z Chabarovsku vypadli při posledním zúžení nominace před sobotním odletem na mistrovství světa v Rize z kádru české hokejové reprezentace. V osmadvacetičlenném výběru je šest posil z NHL. Kouč Filip Pešán navíc bude čekat na vývoj série 1. kola play off mezi Washingtonem a Bostonem, přestože šance na příjezd některého z hráčů těchto týmů považuje za téměř nulové.

Vítězná premiéra pro trenéra Pešána. Čeští hokejisté porazili na Karjale Švédy 3:1

5. listopadu 2020 15:58

První mezinárodní akce v této sezoně začala pro český hokejový národní tým nejlépe, jak mohla. Na finském Karjala Cupu, který se hraje v rámci Euro Hockey Tour, porazil na úvod Švédsko 3:1. Vůbec první zápas u reprezentace mají za sebou trenér Filip Pešán a jeho asistent Martin Straka. To, že se jejich premiéra stala vítěznou, zařídily góly Filipa Hronka, Hynka Zohorny a Jakuba Galvase.

Extraliga s příchutí NHL. Kteří hráči z nejlepší ligy světa začnou sezonu v Česku?

8. září 2020 20:01

Pandemie koronaviru způsobila, že se ještě v září bojuje o hokejový Stanleyův pohár, který by za normálních okolností měl majitele již v červnu. Proto další ročník zámořské NHL začne až 4. prosince. Někteří čeští hráči působící v amerických či kanadských klubech se proto rozhodli, že od září budou nastupovat v české extralize, aby se rozehráli, a až v potřebný čas se vydají za Atlantický oceán. Část z nich za sebou má už i zápasy v nejlepší hokejové soutěži světa.

reklama