reklama
CNN Prima News fotbal

fotbal

Výpis příspěvků ke štítku „fotbal“

Slavia je lepší než Liverpool i Barcelona, tvrdí uznávaný žebříček. Co za tím stojí?

21. ledna 2022 16:51

Odpověď na to, jaký fotbalový klub je momentálně nejlepší na světě, dává každý rok Liga mistrů. Evropská soutěž, kterou hrají největší hvězdy. Pak ale také existuje Mezinárodní federace fotbalových historiků a statistiků (IFFHS), která má svůj – celkem odlišný – pohled respektující i kluby mimo hlavní zář reflektorů. Opět po roce zveřejnila žebříček, který poměrně dost lichotí Slavii Praha.

Strach o krále fotbalových agentů. Zástupce Haalanda nebo Ibrahimovice bojuje na JIP

21. ledna 2022 15:02

Fotbaloví agenti vyjednávají přestupy za miliony eur či liber, rozhodují o osudech největších hráčů, přesto často zůstávají v pozadí a příliš se o nich nemluví. Jednou z výjimek je Mino Raiola. Pro své neortodoxní vyjednávací praktiky je často nazývaný mafiánem, mnozí ho považují za krajně kontroverzní osobu. Momentálně během přestupového období měl znovu ukazovat něco ze svého umu, nicméně nemůže. Leží ve vážném stavu na jednotce intenzivní péče.

Německo zaplavily falešné očkovací certifikáty. Policie vyšetřuje tisíce případů

19. ledna 2022 17:16

Nelegální obchod s falešnými koronavirovými očkovacími certifikáty bují v sousedním Německu. Policie nyní vyšetřuje více než 12 tisíc podezřelých případů. Jejich počet prudce vzrostl zejména v prosinci loňského roku, uvedly policejní orgány spolkových zemí v celostátním průzkumu, který provedla německá tisková agentura Deutsche Presse-Agentur.

Ronalda zaráží přístup spoluhráčů v United. Je zmatený, že si nepřidávají v posilovně

15. ledna 2022 06:29

Druhé angažmá Cristiana Ronalda v Manchesteru United se nevyvíjí podle nejlepších představ. Z osobního hlediska není jeho comeback na Old Trafford špatný, ovšem celkově se tým hledá. Portugalská fotbalová megastar se pasovala do role lékaře a diagnostikovala, proč nejsou „rudí ďáblové“ momentálně v nejlepší kondici. Někteří spoluhráči prý mají špatnou mentalitu, nemakají tak, jak by měli, a neberou si rady CR7 k srdci.

Hrdina Rodríguez. Soupeř na hřišti zkolaboval, pomohl zachránit jeho život

14. ledna 2022 12:15

Fotbaloví fanoušci si jistě vybaví děsivé scény z Eura, kdy se dánskému záložníkovi Christianu Eriksenovi zastavilo srdce. Na podobně hororové obrázky došlo nyní v katarské nejvyšší soutěži, kde zkolaboval obránce týmu Al-Wakkrah Ousmane Coulibaly. Naštěstí chvíle, kdy bojoval o život, stejně jako Eriksen zvládl. Díky pomoci lékařů, ale také bleskové reakci známého záložníka soupeře Jamese Rodrígueze.

Dva předčasné konce, ochranka a ledová lázeň. Afrika řeší skandál na fotbalovém šampionátu

12. ledna 2022 21:06

Zatímco v Evropě se pravidelně hraje fotbalové Euro, v Africe mají svůj Pohár národů. Ten aktuálně pořádá Kamerun, a i když je turnaj teprve na svém začátku, už se řeší skandál. V zápase skupiny F, kdy si Mali po brance z penalty poradilo 1:0 s Tuniskem, se stal ústřední postavou hlavní sudí Janny Sikawze. Utkání totiž hned dvakrát předčasně ukončil. Hřiště pak musel opustit v doprovodu ochranky. A ani to nebylo všechno.

Sci-fi, nebo realita? Ronaldo je u Rudých ďáblů nespokojený, nabízí se Barcelona

11. ledna 2022 12:09

Cristiano Ronaldo se v létě po 12 letech vrátil do zcela jiného Manchesteru United, než který v roce 2009 po třech získaných titulech v Premier League opouštěl. „Rudí ďáblové“ se hledají, zatím nezafungovalo ani odvolání dlouho kritizovaného kouče Oleho Gunnara Solskjaera a angažování dočasného trenéra Ralfa Rangnicka. Kabinou zmítá nespokojenost a portugalská hvězda není výjimkou. Ve hře je předčasný odchod a španělská média mluví o dost nečekané variantě.

reklama