CNN Prima News fotbal

fotbal

Výpis příspěvků ke štítku „fotbal“

Jak řešit bitky na fotbale? Haas chce výrazně vyšší pokuty, Koten volá po databázích fanoušků

Legislativních nástrojů proti fotbalovým výtržníkům máme dostatek, domnívá se člen sněmovního podvýboru pro sport Karel Haas (ODS). V boji proti násilí na stadionech by očekával větší zapojení klubů a fotbalových osobností. Radek Koten (SPD) by uvítal vznik databáze problémových fanoušků. Oba politici se vyjádřili k posledním násilným incidentům na českých fotbalových stadionech v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS.

Zástupci Židů a Romů si stěžují: Ve fotbalovém prostředí narůstají nenávistné projevy

Česká unie židovské mládeže (ČUŽM) zareagovala společně se Sdružením mladých Romů na nedávný incident kapitána fotbalové Sparty Ladislava Krejčího. Se znepokojením podle svých slov sledují narůstající projevy antisemitismu a anticiganismu na fotbalových stadionech v Česku. Nenávistné skandování, rasistická symbolika a další projevy diskriminace jsou podle nich nepřijatelné. Vyjádření se ve středu objevilo na webových stránkách Židovské obce v Praze.

Hrůza ve finále českého poháru, píší zahraniční weby. O nejhorších momentech bitky mají jasno

Drsný střet mezi příznivci fotbalové Plzně a Sparty přímo na hřišti po středečním konci finále domácího poháru MOL Cupu rezonuje nejen v Česku. Všímají si ho také zahraniční zpravodajské weby. Odmítavou reakci vyvolaly především záběry, kdy někdo z fanoušků na hrací ploše hodil plastovou židli na moderátora a sportovní komentátory České televize. O incidentu píší Daily Mail nebo Bild.

Fotbalovou Plzeň mrzí, že fanoušci vtrhli na hřiště. Poslouchali jsme ale pořadatele, brání se

Vedení plzeňského fotbalového klubu mrzí, že část fanoušků Viktorie po středečním finále domácího poháru proti Spartě vnikla na hřiště a dopustila se výtržností. Západočeský prvoligový klub v prohlášení uvedl, že postupoval v souladu s doporučeními a pokyny pořadatele, jímž byla Fotbalová asociace ČR. Viktoria zároveň přislíbila učinit interní kroky i vůči svým příznivcům, aby se podobné události neopakovaly.

GLOSA: Fotbaloví fanoušci, měli jste šanci, zazdili jste ji

Fotbalisté pražské Sparty slaví double. Po oslavě ligového titulu o pár dnů později přidali triumf v MOL Cupu. Radost letenských však není jediným aspektem, který spojuje sobotní zápas s Mladou Boleslaví a středeční finále s Plzní. Dalším společným jmenovatelem je absolutní chaos po závěrečném hvizdu rozhodčího, nejrůznější šarvátky a zásah policie. Co tedy vzkázat fanouškům Plzně a Sparty, kteří se rvali přímo na hřišti nebo házeli židle po novinářích? To samé, co jednou řekl Pepik Hnátek Jardovi Kuželovi: Měl jsi šanci, prosr*ls ji!

Fotbalový tým hvězd Amfora sehraje poslední zápas. Bohdalová zavzpomínala na Kambodžu

V oblíbeném pořadu Show Jana Krause se tentokrát představí rekordních sedm hostů. Pět z nich jsou členové legendárního fotbalového týmu hvězd Amfora, na natáčení dorazil i sám zakladatel klubu – producent Petr Salava. Ten spolu s Jiřinou Bohdalovou, Stanislavem Hložkem, Zdeňkem Mertou a Romanem Skamene povyprávěl nejen o začátcích klubu, ale třeba také o výpravě do Kambodže. „Tu jsem zorganizovala já,“ pochlubila se Bohdalová.