CNN Prima News fotbalista

fotbalista

Výpis příspěvků ke štítku „fotbalista“

Bez klubu i možné kauce. Obránce Alves skončil kvůli nařčení ze sexuálního zneužití ve vazbě

21. ledna 2023 00:11

Pátek 20. ledna se pro brazilského obránce Daniho Alvese stal zlomovým. Poté, co v Barceloně předstoupil před soudce kvůli údajnému obvinění za sexuální zneužití ženy, skončil až do soudního procesu ve vyšetřovací vazbě – bez možnosti kauce. Na tiskové konferenci pak mexický klub Pumas oznámil, že se známým fotbalistou rozvázal smlouvu.

Shakiře k odhalení nevěry stačil pohled do lednice. Kvůli čemu musel Piqué balit kufry?

18. ledna 2023 19:17

Shakira stále nemůže přijít na jméno svému bývalému partnerovi Piquému. Příčinou má být podle deníku Mirror jeho vztah s o 12 let mladší studentkou Clarou Chiou Martiovou. Proslýchá se totiž, že s ní měl slavný sportovec randit už v době, kdy byl ještě s kolumbijskou zpěvačkou. Web ShowNews Today nyní odhalil, jak popová hvězda na partnerovu nevěru zřejmě přišla.

Peníze vládnou fotbalu. Seriál FIFA: Pod povrchem ukazuje odvrácenou stránku MS

1. ledna 2023 11:53

Korupce se stala neodmyslitelnou součástí fotbalu. Autoři dokumentární minisérie FIFA: Pod povrchem se rozhodli odhalit nemilou pravdu o světové fotbalové asociaci (FIFA). Čtyřdílná série provádí diváka fungováním organizace od 70. let 20. století až po současnost a ukazuje temnou stránku zákulisních bojů o moc ve fotbale. Novinka byla navíc relevantní v kontextu katarského mistrovství, jehož konání provázela řada pochybností.

Pelé známější než Reagan. Na trůnu nejlepších fotbalistů všech dob zůstane, myslí si Rada

30. prosince 2022 13:53

Pro sportovní svět se 29. prosinec 2022 změní v černé datum. Právě v tento den odešel do fotbalového nebe legendární hráč Pelé, v 82 letech podlehl dlouhé nemoci. Na sportovní ikonu v pořadu Nový den zavzpomínal také bývalý český reprezentant a trenér Petr Rada. Zdůraznil, že na trůnu nejlepších hráčů všech dob již Pelé zůstane. Dodal, že i dnes by byl v Evropě hvězdný útočník „nejžádanějším zbožím“.

Planeta oplakává odchod Pelého. Odešel král brazilského fotbalu i světová ikona, píší média

30. prosince 2022 05:50

Řada novin a zpravodajských webů připomíná slavného brazilského fotbalistu Pelého, který zemřel ve čtvrtek ve věku 82 let. Vedle krále brazilského fotbalu odešla také světová ikona sportu, píší dnes noviny o úmrtí trojnásobného mistra světa ve fotbale. Podle francouzského deníku Le Monde odešel absolutní monarcha fotbalu a španělský deník El País mluví o Brazilci jako o Cervantesovi kopané. Server BBC News píše, že Pelé dokázal sjednotit Brazílii, kterou v posledních letech rozdělují silné politické spory.

CNN: Írán se připravuje na masivní vlnu poprav. Mezi odsouzenými je i slavný fotbalista

24. prosince 2022 07:04

Desítky íránských rodin se obávají o své blízké kvůli masivním popravám, které v zemi probíhají. V příštích dnech by mohlo být popraveno nejméně dalších 43 lidí, uvádí stanice CNN, která ve spolupráci s íránskou aktivistickou skupinou 1500Tasvir ověřila řadu dokumentů a svědeckých výpovědí. Mezi nimi je i fotbalista Amir Nasr Azadani, kterého úřady odsoudily k trestu smrti kvůli účasti na protivládních protestech po smrti Mahsy Amínové.