reklama
CNN Prima News fotbalista

fotbalista

Výpis příspěvků ke štítku „fotbalista“

OBRAZEM: Ronaldo z noční můry či zkroucený Messi. Virtuální fotbalisté baví internet

8. října 2021 07:24

Počítačová hra eFootball 2022 se stala terčem internetových fórů a posměšků. Lidé se pozastavují nad nepříliš povedeným technickým stavem a baví se grafickým ztvárněním nejslavnějších fotbalistů. Virtuálním sportovcům se na hřišti třeba kroutí končetiny a mají nepřítomné pohledy. Společnost Konami, která za videohrou stojí, se za problémy omluvila a slíbila nápravu. Podobné technické nedostatky ale nejsou ve hrách ničím neobvyklým.

Známého fotbalistu v Turecku viní z vraždy. Bývalý reprezentant je po střelbě na útěku

28. září 2021 19:47

Turecká média v pondělí informovala o tom, že bývalý fotbalista Fenerbahce a Besiktas Sezer Öztürk měl být zapleten do střelby, při níž minulý týden zemřel jeden člověk a čtyři další byli zraněni. Pětatřicetiletý Ozturk se 19. září dostal do rvačky na silnici a podle svědků pak bývalý hráč Superligy začal střílet na skupinu lidí. Vše se stalo poblíž istanbulské čtvrti Sile.

Limberského „prokleté“ černé Bentley. Figuruje v několika kauzách, padl první rozsudek

27. září 2021 19:18

Je to černé, drahé a plete se to do života bývalému fotbalistovi FC Viktoria Plzeň Davidu Limberskému víc, než by chtěl. Řeč je o jeho luxusním vozu Bentley Continental, kvůli kterému se někdejší reprezentační obránce několikrát dostal do médií. V pondělí padl rozsudek v jedné z několika kauz, ve kterých „prokleté“ auto figuruje.

reklama