CNN Prima News Ivana Gottová

Ivana Gottová

Výpis příspěvků ke štítku „Ivana Gottová“

Martina Formanová se s Gottem pokoušela o miminko. Se syny oscarového režiséra nevycházela

Spisovatelka a scénáristka Martina Formanová, která 9. ledna oslavila 58. narozeniny, měla pro starší muže vždycky slabost. V jejím životě hráli významnou roli dva, o 27 let starší zpěvák Karel Gott a o 34 let starší oscarový režisér Miloš Forman. Oba bezmezně milovala a toužila s nimi založit rodinu, což se jí podařilo až s druhým zmiňovaným. Jak na své životní partnery vzpomíná?

Zákulisí Gottovy svatby: Šok pro nevěstu a hádka u prstýnků. Dostal jsem znamení, řekl Mistr

Zpěvák Karel Gott se poprvé oženil až ve svých osmašedesáti letech, když si v americkém Las Vegas vzal svoji dlouholetou partnerku Ivanu, s níž už měl dceru Charlottu Ellu a čekali druhou holčičku Nelly Sofii. Od jejich svatby v lednu uplynulo 16 let. Několikanásobný slavík ve své autobiografické knize Má cesta za štěstím na jejich velký den podrobně zavzpomínal.

Gottová sdílela osobní vzpomínku na Mistra. Zveřejnila jeho dosud neznámou fotku s dcerami

Na podzim to budou už čtyři roky, co zpěvák Karel Gott zemřel, v srdcích fanoušků a nejbližší rodiny ale stále zůstává. Jeho manželka Ivana každý rok o svátcích sdílí jednu archivní fotografii, kterou legendárního zpěváka připomene. A jinak tomu není ani o letošních Velikonocích. Na Karlově Facebooku přidala snímek z roku 2017, kdy byli ještě všichni pohromadě.