reklama
CNN Prima News Ivana Gottová

Ivana Gottová

Výpis příspěvků ke štítku „Ivana Gottová“

Žilková o Gottovi: Chtěl mě sbalit na charitu, přestože už chodil s Ivanou

22. prosince 2021 06:13

Zpěvák Karel Gott měl pro něžné pohlaví odjakživa slabost. Jeho dlouholetou milenkou měla být režisérka, fotografka a designérka Alice Kovácsová. Zpěvákova nejstarší dcera Dominika dokonce tvrdí, že s Kovácsovou zplodil syna. Nyní vyšla najevo další informace z umělcova soukromí, která jeho manželku Ivanu zřejmě netěší. V době, kdy s ní budoval vztah, měl usilovat o herečku Veronika Žilkovou.

Dosud nezveřejněné fotografie Karla Gotta. Jak vypadaly poslední Mistrovy Vánoce?

13. prosince 2021 19:55

Ivana Gottová odtajnila dosud nezveřejněné fotografie z posledních Vánoc s Karlem Gottem. Ty legendární zpěvák oslavil se svou manželkou a dvěma dcerami v roubené chatě v Doubici. Ze snímků pořízených v prosinci roku 2018 je patrné, že si rodina vánoční svátky užila. Gottová si pro fanoušky připravila ještě jedno překvapení v podobě soutěže.

Gottová odhalila další nezveřejněné záběry z filmu Karel. Mistr dojímá scénkami s vnoučaty

9. října 2021 12:08

Exkluzivní VIP premiéra dokumentárního filmu Karel, který mapuje poslední rok českého slavíka Karla Gotta, se konala v pondělí. Na slavnostní promítání však nemohli dorazit všichni Gottovi přátelé a známí, a tak se manželka Ivana rozhodla uspořádat soukromou projekci. Zbylé fanoušky Gotta potěšila zveřejněním dalších záběrů, které se nakonec do filmu nevešly. Tentokrát mapují poslední Velikonoce s vnoučaty.

reklama