CNN Prima News Ivana Gottová

Ivana Gottová

Výpis příspěvků ke štítku „Ivana Gottová“

Dominika Gottová půjde k volbám poprvé. Komu dá hlas a koho volil její tatínek?

13. ledna 2023 08:47

Přestože Dominika Gottová, nejstarší dcera zpěváka Karla Gotta, žije se svým manželem hudebníkem Timo Tolkim ve Finsku, výběru české hlavy státu se zúčastnit rozhodně chce. Volit ale bude v Helsinkách. Pro CNN Prima NEWS promluvila nejen o politice, ale také o aktuálních vztazích v rodině. Urovnaly se spory mezi ní a vdovou Ivanou Gottovou?

Gottův hrob zaplavily květiny, svíce a andělíčci. Fanoušci se na Dušičky klaní legendě

1. listopadu 2022 18:33

Od smrti legendárního zpěváka Karla Gotta uplynulo více než tři roky. Jeho fanoušci na něj vzpomínají dodnes. Stále navštěvují místo jeho posledního odpočinku na pražských Malvazinkách a na hrob pokládají svíčky nebo květiny. Uctít Mistrovu památku přišlo mnoho z nich právě před Dušičkami. Na místo se před památkou všech zesnulých vypravili také redaktoři webu Prima Ženy.

Gottová o vztahu Karla se Zagorovou: Měl Hanku moc rád. Mají si tam nahoře o čem povídat

26. srpna 2022 16:42

Pro zesnulou Hanu Zagorovou truchlí nejen celé Česko. Svou osobní vzpomínku zaslala přímo z finských Helsinek také nejstarší dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta, Dominika. Podle ní měl její otec Zagorovou velmi rád a také věří, že se tyto dvě osobnosti už setkaly v hudebním nebi. Svou rodinu pak osočila z toho, že „není schopna adekvátně vzpomínat na zesnulé kolegy jejího otce“.

Ivana Gottová může slavit. Jak dopadl boj o miliony po zesnulém Karlu Gottovi?

24. srpna 2022 21:23

Zpěvák Karel Gott stačil na sklonku života rozhodnout o tom, kdo bude po něm dědit. Svým nemanželským dcerám Dominice a Lucii daroval každé 6 milionů korun s tím, že se vzdají nároku na dědictví. Obě dohodu podepsaly. Po jeho smrti se však objevily další velké peníze, o kterých musel rozhodnout až soud. Dominika z nich nedostala ani korunu a hodlala dědictví napadnout. Nyní však názor změnila. Co ji k tomu vedlo?

Dominika Gottová: Lucie v dědictví byla a já ne? Řeším to s právníky, ale oslovím i sestry

16. července 2022 12:33

Boj o dědictví Karla Gotta pokračuje a zdá se, že ještě zdaleka není u konce. Soud po dlouhých třiceti měsících nakonec rozhodl o tom, že částku ve výši osmi milionů korun, což jsou peníze ze zpěvákových tantiém, které chodí každý rok, si rozdělí pět dědiců. Nejstarší dcera Dominika v nich však nefiguruje. Jak prozradila CNN Prima NEWS, nehodlá se s tím jen tak smířit.