CNN Prima News Karel Gott

Karel Gott

Výpis příspěvků ke štítku „Karel Gott“

Gombitová otevřeně o svém soukromí: Nežiju sama. Hvězdná zpěvačka prozradila své plány

Se zpěvačkou Marikou Gombitovou, královnou slovenské populární hudby, se osud nemazlil. V pouhých čtyřiadvaceti letech po autonehodě zůstala trvale upoutaná na invalidní vozík, nedočkala se dětí ani manželství. Dlouhé roky žila v ústraní, znovu se však dokázala vrátit na scénu a zazářit. Na začátku roku v Praze hned dvakrát vyprodala O2 arenu. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS promluvila nejen o hudbě, ale také o svém soukromí.

Přišel o všechno. Autor hitu Zvonky štěstí Jiří Zmožek žil roky z životního minima

Tam u nebeských bran, Zvonky štěstí, Biograf láska, Nešlap, nelámej, Už mi lásko není 20 let. To je jen stručný výčet hitů, které napsal hudební skladatel Jiří Zmožek. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS zavzpomínal nejen na slavné umělce, s kterými spolupracoval, ale i na období, kdy kvůli podnikání přišel o všechno. Nyní ho čeká první sólový koncert v pražské Lucerně a o svém životě vydává knihu.

Jiřímu Štaidlovi kdysi utekla Trumpová od oltáře. Patrasová s ním málem přišla o život

Jiří Štaidl patřil k nejtalentovanějším textařům české pop music. Nejvíce hitů napsal pro svého blízkého přítele Karla Gotta. S bratrem Ladislavem, který byl o dva roky mladší, je spojovala nejen vášeň pro hudbu, ale také pro ženy. Předháněli se v tom, kdo uloví tu nejkrásnější. Život Jiřího Štaidla vyhasl předčasně a tragicky.

Martina Formanová se s Gottem pokoušela o miminko. Se syny oscarového režiséra nevycházela

Spisovatelka a scénáristka Martina Formanová, která 9. ledna oslavila 58. narozeniny, měla pro starší muže vždycky slabost. V jejím životě hráli významnou roli dva, o 27 let starší zpěvák Karel Gott a o 34 let starší oscarový režisér Miloš Forman. Oba bezmezně milovala a toužila s nimi založit rodinu, což se jí podařilo až s druhým zmiňovaným. Jak na své životní partnery vzpomíná?

Zákulisí Gottovy svatby: Šok pro nevěstu a hádka u prstýnků. Dostal jsem znamení, řekl Mistr

Zpěvák Karel Gott se poprvé oženil až ve svých osmašedesáti letech, když si v americkém Las Vegas vzal svoji dlouholetou partnerku Ivanu, s níž už měl dceru Charlottu Ellu a čekali druhou holčičku Nelly Sofii. Od jejich svatby v lednu uplynulo 16 let. Několikanásobný slavík ve své autobiografické knize Má cesta za štěstím na jejich velký den podrobně zavzpomínal.

Z dětského domova až na koncertní pódia s největšími hity božského Káji Gotta! Ladislav Bubnár si plní své sny.

Pokud patříte mezi fanoušky několikanásobného zlatého Slavíka, tak se můžete těšit na fenomenální koncert Lady Carneval a největší hity božského Káji, kde vás roztančí Ladislav Bubnár společně s orchestrem Felixe Slováčka mladšího. Akce se koná 19. ledna v pražském Kongresovém centru a 21. ledna v brněnské Zoner Bobyhall.

Státní pohřeb pro Schwarzenberga? Takový případ tu ještě nebyl, říká Forejt

Zesnulý Karel Schwarzenberg by se mohl dočkat státního pohřbu, přestože nebyl hlavou státu, uvedl ve vysílání CNN Prima NEWS bývalý šéf hradního protokolu Jindřich Forejt. Pravděpodobnější je, že by to mohl být pohřeb se státními poctami, tak jak tomu bylo například při posledním rozloučení se zpěvákem Karlem Gottem. Ceremonii může ovlivnit i skutečnost, že někdejší ministr zahraničí měl významné postavení mezi vládnoucími šlechtickými dynastiemi v Evropě, připomněl Forejt.