reklama
CNN Prima News Karel Gott

Karel Gott

Výpis příspěvků ke štítku „Karel Gott“

Ztracený: Místo mejdanu jsem řešil, že podporuji znásilnění. Na píseň už jsem zapomněl

23. listopadu 2021 09:25

Triumf v Českém slavíkovi má pro zpěváka Marka Ztraceného lehce hořký nádech. Ačkoliv si z obnovené soutěže odnesl tři ceny, oslav si příliš neužil. V sobotu ráno byl nařčen z podporování znásilnění za svůj sedm let starý text písně Stává se to i v lepších rodinách. „Hází to stín na můj velký večer. Když jsem se probudil, měl jsem sociální sítě zahlcené tím, že Český slavík podporuje násilí na ženách a znásilnění,“ přiblížil Ztracený v pořadu Nový den. Obvinění aktivistky Johany Nejedlé odmítá.

V Gottově vesnici na Rokycansku šly k volbám tři čtvrtiny voličů. Kdo vyhrál?

10. října 2021 16:49

Újezd u Svatého Kříže na Rokycansku. Tam Karel Gott jako kluk trávil u babičky každé prázdniny, měl tam příbuzné, a dokonce jsou tam pochováni jeho rodiče. Zpěvák se do vesničky celý život pravidelně vracel. Naposledy se v ní objevil měsíc před svou smrtí, kdy točil záběry do filmu Karel. Kdo ve volbách do Poslanecké sněmovny u místních nejvíce zabodoval?

Gottová odhalila další nezveřejněné záběry z filmu Karel. Mistr dojímá scénkami s vnoučaty

9. října 2021 12:08

Exkluzivní VIP premiéra dokumentárního filmu Karel, který mapuje poslední rok českého slavíka Karla Gotta, se konala v pondělí. Na slavnostní promítání však nemohli dorazit všichni Gottovi přátelé a známí, a tak se manželka Ivana rozhodla uspořádat soukromou projekci. Zbylé fanoušky Gotta potěšila zveřejněním dalších záběrů, které se nakonec do filmu nevešly. Tentokrát mapují poslední Velikonoce s vnoučaty.

reklama