CNN Prima News Karel Gott

Karel Gott

Výpis příspěvků ke štítku „Karel Gott“

Prokop: Když Gott s Krylem zazpívali hymnu, zlomilo se to. Hudba je zázračná a spojuje

17. listopadu 2022 14:04

Zpěvák a bývalý politik Michal Prokop ve vysílání CNN Prima NEWS vzpomínal na to, jak prožíval listopadové události. Hovořil například o roli hudby během revolučního dění. Když zazpívali českou hymnu Karlové Gott a Kryl, bylo v tom okamžiku podle něj jasné, že komunistický režim padne. Prokop také popsal vlastní politické zkušenosti z devadesátých let.

Zemřel slavný skladatel Gotta, Vondráčkové, Bartošové či Zagorové. Bylo mu 73 let

15. listopadu 2022 19:05

Ve věku 73 let zemřel v pondělí hudební skladatel, dramaturg a producent Pavel Vaculík. Stál mimo jiné za hudebními začátky Ivety Bartošové a Petra Sepešiho, složil pro ně hit Knoflíky lásky. Skládal i písně pro Karla Gotta, Waldemara Matušku, Helenu Vondráčkovou, Hanu Zagorovou, Lucii Bílou nebo Báru Basikovou. O umělcově smrti informovala jeho manželka Jiřina Vaculíková.

Gottův hrob zaplavily květiny, svíce a andělíčci. Fanoušci se na Dušičky klaní legendě

1. listopadu 2022 18:33

Od smrti legendárního zpěváka Karla Gotta uplynulo více než tři roky. Jeho fanoušci na něj vzpomínají dodnes. Stále navštěvují místo jeho posledního odpočinku na pražských Malvazinkách a na hrob pokládají svíčky nebo květiny. Uctít Mistrovu památku přišlo mnoho z nich právě před Dušičkami. Na místo se před památkou všech zesnulých vypravili také redaktoři webu Prima Ženy.

Marek Ztracený přidává třetí „rozlučkový“ koncert. Lístky na první dva zmizely za pár minut

19. října 2022 08:22

Zpěvák Marek Ztracený kvůli velkému zájmu fanoušků přidává třetí koncert v pražském Edenu. Hudebník již vyprodal oba své koncerty, které se uskuteční v červnu příštího roku. Původně byl ohlášený pouze jeden koncert, který měl být posledním vystoupením Ztraceného na příštích několik let. Nyní se zdá, že to bude rozlučkový trojkoncert.

Zpěvačka Dasha: Jazz je moje láska, a proto jsem se vrhla do světově ojedinělého projektu

28. září 2022 07:36

Už jako malá hrála na klavír a housle, zpěv u ní ale zvítězil. V dětství vyhrála soutěž Zlíntalent a díky tomuto úspěchu se rozhodla jít studovat zpěv. Postupem času zpěvačka Dasha zpívala třeba s Jiřím Kornem, Karlem Gottem a dalšími úspěšnými českými interprety. Sbírá jeden úspěch za druhým a o svém životě promluvila v pořadu Úspěšní.

Vágner poprvé od smrti milované Zagorové: Byla můj strážný anděl. Dokonce mě oživovala

7. září 2022 05:57

Milovaná zpěvačka Hana Zagorová, která zemřela 26. srpna, by v úterý oslavila 76. narozeniny. Při této příležitosti o ní úplně poprvé dokázal promluvit jeden nejdůležitějších mužů jejího života – Karel Vágner. Ten kvůli hlubokému smutku nebyl dosud něčeho takového schopen. Podle něj byla Zagorová jedním z nejlaskavějších lidí, které potkal.