reklama
CNN Prima News Karel Gott

Karel Gott

Výpis příspěvků ke štítku „Karel Gott“

Gott o Krajčovi: Neměl jsem k němu ideální vztah. Párkrát jsem mu to dal najevo

„K Richardu Krajčovi jsem neměl úplně ideální vztah,“ přiznává Karel Gott ve své autobiografii Má cesta za štěstím. Ta vyšla 14. července při příležitosti zpěvákových nedožitých 82. narozenin. Gott zároveň prozradil, proč jim to neklapalo a že Krajčovi poslal provokativní telegram. Časem si ale vše vyříkali a frontman kapely Kryštof nakonec napsal duet Srdce nehasnou, který Gott pět měsíců před smrtí nazpíval se svou dcerou Charlotte.

Nejtěžší chvíle Karla Gotta: Dávali mi šest měsíců života. Měl jsem ukrutné bolesti

Rok a půl poté, co se Karel Gott vyléčil z rakoviny, měl novou diagnózu, onemocnění krvetvorby. Jeho zdravotní stav se zhoršil a lékaři mu předpovídali pouze šest měsíců života. O době před smrtí napsal nejznámější český zpěvák v autobiografii Má cesta za štěstím, která vyšla 14. července při příležitosti jeho nedožitých 82. narozenin. Přiznal, že měl ukrutné bolesti i halucinace.

Nezastavitelné fanynky Gotta: Jedna se zjevila v obýváku, jiné si říkaly o děti jako o chléb

Zpěvák Karel Gott měl za svůj život nespočet přítelkyní, milenek, ctitelek, ale hlavně fanynek. Některé to ale se svou láskou přeháněly. Jedna si ustlala na Mistrově zahradě, další se mu objevila v obýváku. Nejslavnější český zpěvák ve své autobiografii Má cesta za štěstím, která vyšla ve středu při příležitosti jeho nedožitých 82. narozenin, popsal podobných příběhů nespočet. Zároveň ale přiznal, že fanynky pro něj vždy byly hnacím motorem.

Dala mu špatné číslo, pak zazvonila upocená v teplácích. Jak se Gott seznámil s Ivanou?

Setkali se v době, kdy oba měli vztah. Dala mu špatné číslo a on se smířil s tím, že budou jen přátelé. Nakonec ale Ivana zazvonila upocená v teplácích a oznámila mu, že se do něj zamilovala. Nejslavnější český zpěvák Karel Gott ve své autobiografii Má cesta za štěstím, která vyšla ve středu při příležitosti jeho nedožitých 82. narozenin, popsal, jak se v roce 1999 seznámil se „svou vyvolenou“.

Gott popsal boj s rakovinou: Měl jsem ji úplně všude. Vyčítal si slova, která řekl dcerám

Měl jsem ji všude, vypráví otevřeně zpěvák Karel Gott o rakovině ve své autobiografii Má cesta za štěstím, která vyšla ve středu při příležitosti jeho nedožitých 82. narozenin. Píše, jak se o zákeřné nemoci v roce 2015 dozvěděl, jaké myšlenky se mu v nejtěžších chvílích honily hlavou, kdy to chtěl vzdát i co ho motivovalo k tomu, aby s nemocí bojoval a vrátil se zpátky na pódia.

Křest knihy by bez Gotta byl smutný. Proto jsme vymysleli něco speciálního, říká Bouček

Křest autobiografie Karla Gotta Má cesta za štěstím by byl bez toho nejdůležitějšího smutný, myslí si moderátor CNN Prima NEWS Libor Bouček. S manželkou slavného zpěváka Ivanou Gottovou proto našli originální způsob, jak nově vydanou knihu představit. Vzniklo půlhodinové video, kde osm mužů spojených s Karlem Gottem četlo úryvky z jeho díla. Kniha vyšla ve středu 14. července při příležitosti zpěvákových nedožitých 82. narozenin.

reklama