reklama
CNN Prima News Karlos Vémola

Karlos Vémola

Výpis příspěvků ke štítku „Karlos Vémola“

Byl jsem od krve jako řezník, kolem pobodaní lidé. Vémola vzpomíná na život vyhazovače

16. ledna 2022 21:41

Nejmedializovanější český MMA zápasník Karlos Vémola zažil velmi zajímavou cestu na vrchol. Sám říká, že by nikdy nenastoupil do klece, kdyby před lety coby vyhazovač nočního londýnského klubu „nevyprovodil“ neukázněné fightery. O pozoruhodném začátku úspěšné kariéry a oddanosti sportu mluvil v rozhovoru pro podcast Fight Cast One.

Vémolova Lela šokovala trestním oznámením: Karlos mě napadl, když jsem držela syna

11. ledna 2022 22:36

Zápasník MMA Karlos Vémola si zřejmě pořádně zavařil. Svou snoubenku a matku dvou dětí Lelu Ceterovou obvinil z toho, že mu byla nevěrná s jeho kamarádem Vítem Kaiserem. Tomu prý uštědřil pár facek, své manželce na oplátku sebral mobilní telefon. Nyní se však ukazuje, že všechno mohlo být úplně jinak. Ceterová CNN Prima NEWS sdělila, že měl zápasník napadnout i ji, v náručí navíc držela několikatýdenního syna Rockyho. Na Vémolu podala trestní oznámení, právníky mu navíc vyhrožuje i Kaiserova manželka.

Zdrcený Vémola chce Lelu i děti zpět doma. Tohle mě zabije, sport jde stranou, řekl

11. ledna 2022 17:16

Zápasník Karlos Vémola sice na sociálních sítích svou snoubenku Lelu Ceterovou nešetřil, avšak nyní, když zůstal ve svém „Vémolandu“ sám, pomalu otáčí. Jak sdělil webu iSport, slovenská playmate i jejich dvě děti jsou doma vítaní. Sám totiž nechce, aby odešla, z rozchodu je zdrcený. Dodal také, že sport bude muset jít nyní stranou.

reklama