CNN Prima News Karlos Vémola

Karlos Vémola

Výpis příspěvků ke štítku „Karlos Vémola“

MMA šampion Kincl nevěří konci Vémoly. Na výzvy reaguje s klidem: Někdo se chce přiživit

6. června 2023 06:29

Zbitím Karlose Vémoly na turnaji Oktagon 43 potvrdil pozici krále Oktagonu. Pak vyrazil na pár dnů odpočívat s rodinou, teď už je ale Patrik Kincl ve Vancouveru, kde v roli trenéra doprovází Davida Dvořáka, jehož čeká další zápas v největší MMA lize světa UFC. Šampion, který přemohl „Terminátora“, se k mimořádně sledovanému zápasu dosud příliš nevyjadřoval, chtěl si od tématu odpočinout. Pro CNN Prima NEWS ale prozradil i to, co říká na výzvu od Petra Knížete, Vémolovo ohlášení konce kariéry nebo v čem ho kanadské město zklamalo.

Vémola prozradil, která prohra ho víc mrzela. Tři zápasy a dost, trvá na konci kariéry

3. června 2023 09:26

Jeho prohra s Patrikem Kinclem na turnaji Oktagon 43 způsobila poprask. O to víc, že byl poražen na body. Bojovník MMA Karlos Vémola odcházel z klece s oteklou tváří a skleslý, protože nedodržel slib fanouškům, že letitého rivala zdolá. Tento neúspěch v kleci pro něj ale nebyl tím nejcitelnějším. „S Kinclem to byla prostě hloupá prohra, a to je nějak za mnou. Jdu hned dál a vůbec to neřeším,“ prozradil pro CNN Prima NEWS.

MMA rozhodčí ironicky: Kincl se dopustil ublížení na zdraví, Vémola omezování osobní svobody

3. června 2023 06:16

Patří k nejlepším rozhodčím v bojových sportech. I proto dostal Jakub Müller možnost dohlížet na zápasy v nejslavnější kleci, tedy pod značkou UFC. Trenér a sudí v jedné osobě má o MMA encyklopedické znalosti, a tak může asi nejlépe přiblížit bodování nejen v případě tolik diskutovaného duelu Patrik Kincl vs. Karlos Vémola na turnaji Oktagon 43. „Vémola se pral 25 minut a za celou dobu nepolevil ve snaze vyhrát zápas. I když Karlose člověk nemá rád, srdce mu upřít nelze,“ říká Müller v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Prohra s Kinclem? Pro Vémolu šílená potupa, řekl Ondruš. S oběma se potkal v kleci

24. května 2023 06:57

V minulosti se utkal v kleci s Karlosem Vémolou i Patrikem Kinclem. Bývalý MMA fighter a nyní promotér organizace I Am Fighter (IAF) Petr „Píno“ Ondruš v rozhovoru pro CNN Prima NEWS uvedl, že odveta Vémoly a Kincla byla „šíleně nekoukatelná“. Přesto byl podle pětinásobného mistra světa v K1 a světového šampiona v thajském boxu sobotní „zápas roku“ v určitých ohledech unikátní. „Pro Vémolu je prohra s Kinclem potupa,“ dodal Ondruš.

Záběry zachytily Vémolův odjezd do nemocnice po brutální bitvě s Kinclem

22. května 2023 19:20

Sobotní MMA zápas roku mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou nedopadl pro druhého jmenovaného zrovna podle představ. Kincl po 25 minutách „zničil“ Vémolův obličej tak, že Terminátor po závěrečném hvizdu ani na jedno oko skoro neviděl. Hned po vyhlášení vítěze opustil ring a dlouholetému rivalovi ani nepodal ruku. Pak za doprovodu manželky Lely zamířil rovnou do nemocnice. Reportéři CNN Prima NEWS pořídili z odchodu Vémoly exkluzivní video.

Celebrity popsaly dojmy z Oktagonu: Dorazili Filipi se synem Bílé i Hanychová se Soukupem

22. května 2023 05:40

Dlouho očekávaný zápas mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem přilákal v sobotu do pražské O2 areny také řadu českých hvězd. Mezi diváky a fanoušky se například objevili Agáta Hanychová se synem Kryšpínem a partnerem Jaromírem Soukupem, dorazili také zápasník Makhmud Muradov s novou přítelkyní Sabinou nebo herec Marek Lambora. Turnaj si nenechal ujít ani Radek Filipi, který přišel nikoliv se svou partnerkou Lucií Bílou, nýbrž s jejím potomkem Filipem.