CNN Prima News Karlos Vémola

Karlos Vémola

Výpis příspěvků ke štítku „Karlos Vémola“

Zachránili mě, na zápas jsem vůbec nemyslel. Vémola popsal dramatickou hospitalizaci

7. prosince 2022 10:35

Český bojovník MMA Karlos Vémola leží již týden v nemocnici v pražském Motole s těžkým zánětem. V novém rozhovoru pro web iSport.cz mimo jiné přiznal, že na odvetu o titul Oktagonu ve střední váze s Patrikem Kinclem, která se měla uskutečnit 30. prosince v O2 aréně, zatím neměl ani pomyšlení. 37letý fighter rovněž prozradil, jak proběhl dramatický převoz do nemocnice a s jakými komplikacemi se potýká.

Vémola z nemocnice zrušil očekávaný zápas. Otrávený soupeř vzkazuje: Může si za to sám

6. prosince 2022 17:40

Prosincový galavečer organizace Oktagon v pražské O2 areně přišel o hlavní zápas. Karlos Vémola ze zdravotních důvodů zrušil dlouho očekávaný titulový souboj MMA ve střední váze s Patrikem Kinclem. Sedmatřicetiletý fighter je od minulého týdne v nemocnici se zánětem v těle. O zrušení souboje v úterý informovali zástupci Oktagonu.

Velké zklamání pro Lelu Vémolu. Její televizní show se odkládá kvůli synově nemoci

25. listopadu 2022 23:33

Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly, Lela, dosud byla zejména modelkou. Nyní se ale připravuje na roli moderátorky a chystá vlastní televizní pořad s názvem Lela Show. V něm budou hlavními hosty hlavně influenceři, které bude zpovídat. První díl show ale byl ještě před vysíláním odložen kvůli jejímu synkovi Rockymu, který onemocněl, a musel být před časem dokonce hospitalizován.

Drž se, kámo. Vrátíš se. Vážně zraněného MMA šampiona Procházku podpořili Vémola i Marpo

24. listopadu 2022 16:16

České fanoušky bojových sportů i celý svět MMA ve středu zasáhla zpráva týkající se bijce Jiřího Procházky. Šampion UFC v polotěžké váze nebude moci obhajovat svůj pás v zápase proti Brazilci Gloveru Teixeirovi. Během tréninku se mu totiž přetrhaly vazy v rameni. 30letý hvězdný bojovník se proto vzdal titulu, který získal v červnu v Singapuru. Nyní mu vyjadřují podporu nejen hvězdy MMA ze zahraničí i z domácí scény, ale také další veřejně známé osoby.

Terminátorova Lela se raduje z nového nosu: Nejlepší rozhodnutí v životě, okolí chválí

12. listopadu 2022 13:38

Lele Ceterové, manželce slavného bijce Karlose Vémoly, se podle jejích slov špatně dýchalo. A tak se před několika týdny vypravila až do dalekého Íránu, kde podstoupila plastickou operaci nosu a k tomu i očních víček. Z výsledkem je více než spokojená, svůj poupravený vzhled ukazuje už i ve společnosti. Pochlubila se, že i od ostatních má jen pozitivní reakce.

Nejsem naivní blbec. Lela prolomila mlčení a vyjádřila se k údajné Vémolově nevěře

27. října 2022 12:57

Ačkoliv by se mohlo zdát, že manželka zápasníka MMA Karlose Vémoly zavírá nad jeho možnou nevěrou s 18letou pornoherečkou Rikou Fane oči, ukázalo se, že opak je pravdou. Bývalá slovenská playmate Lela Vémola prolomila mlčení a vyjádřila se na sociálních sítích k údajné milostné aféře. Přiznala, že ji celá situace silně zasáhla. Podle jejích slov prožívali s manželem a dětmi poslední měsíce opravdu šťastné období.