reklama
CNN Prima News Martin Nečas

Martin Nečas

Výpis příspěvků ke štítku „Martin Nečas“

Trpká sezona brankáře Mrázka. Jak mu sdrátovaný palec hatil boj o novou smlouvu

18. června 2021 09:30

Nebyl to ročník, na který bude rád vzpomínat. Třetí sezonu v dresu Caroliny Hurricanes hatila hokejovému brankáři Petru Mrázkovi zranění a musel se hned dvakrát vracet. A příležitostí ukázat se při dobíhajícím kontraktu bylo minimum. „Uvidíme, necháme se překvapit. Já si myslím, že do měsíce, měsíce a půl bude jasno,“ uvedl v souvislosti s novou smlouvou 29letý gólman v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Atmosféro, vítej, pandemie, sbohem. Fanoušci v NHL se vrací na stadiony ve velkém

26. května 2021 15:22

Rychlé tempo očkování ve Spojených státech amerických dovoluje postupně čím dál tím více zaplňovat tribuny při sportovních akcích, a to včetně hokejové NHL. Atmosféra ve většině arén není v celosvětovém měřítku dlouhodobě považována za bůhvíjakou, ale po roce úplně či skoro prázdných sedaček připomíná často i přes 50 procent obsazené kapacity peklo.

Buchtela bojuje s rakovinou srdce. Hráči NHL prodávají své hokejky, aby mu pomohli

9. července 2020 21:47

Hokejista Ondřej Buchtela, dvacetiletý ústecký odchovanec, který odehrál za Chomutov v extralize 27 zápasů, oznámil, že má rakovinu srdce. Peněžní a psychická podpora (nejen) hokejové komunity na sebe nenechala dlouho čekat. Hokejisté jako David Kaše, Martin Kaut nebo Martin Nečas se rozhodli vydražit své hokejové pomůcky. Vznikl také transparentní účet a 25. července se bude konat benefiční fotbalové utkání.

reklama