CNN Prima News Martin Nečas

Martin Nečas

Výpis příspěvků ke štítku „Martin Nečas“

Češi s Nečasem zasypali Brity střelami a vyhlížejí posily. Kdy dorazí Pastrňák se Zachou?

Češi si v zápase s Velkou Británií připsali celkem 45 střel. Velmi aktivní byl hlavně kapitán Roman Červenka, který si při výhře 4:1 připsal asistenci na každý gól. Sám přitom několikrát nebezpečně pálil. Do zápasu zasáhl také Martin Nečas, který v pátek s Carolinou vypadl ze čtvrtfinále NHL. Češi navíc vyhlížejí příjezd hvězdných posil, David Pastrňák a Pavel Zacha z Bostonu už čekají jen na povolení ze zdravotní prohlídky.

Nečas se připojil k týmu, nastoupit chce už proti Britům. Prozradil, jaké bude mít číslo dresu

Aktualizováno

Útočník Martin Nečas z Caroliny se připojil k hokejové reprezentaci na mistrovství světa v Praze. Do Česka přiletěl podle plánu během dopoledne. Jeho start v sobotním utkání s Velkou Británií zatím není potvrzený, jak ale uvedl asistent trenéra Jiří Kalous v rozhovoru s novináři po rozbruslení, sám hráč chce nastoupit.

Čechy na mistrovství světa doplní očekávaná posila z USA. Nečas se k týmu připojí v sobotu

České hokejisty posílí na domácím mistrovství světa v Praze útočník Martin Nečas z Caroliny. Hurricanes skončila sezóna NHL v noci na pátek po šestizápasové sérii ve 2. kole play off s New York Rangers. K národnímu týmu by se měl Nečas připojit v sobotu. Zástupce médií o tom informoval během první přestávky pátečního zápasu národního týmu proti Rakousku generální manažer Petr Nedvěd.

Obrovská posila pro český tým? Nečasova Carolina v noci vypadla. Na mistrovství chtěl přijet

Českému hokejovému týmu by na domácí šampionát již brzy mohla přijet obrovská posila z NHL. New York Rangers totiž čtyřmi góly ve třetí třetině otočili zápas s Carolinou a po výhře 5:3 postoupili do finále Východní konference NHL. Hurricanes nestačil ani gól Martina Nečase, jenž v 19. minutě otevřel skóre zápasu. Český útočník, který je v posledních dnech společně s Davidem Pastrňákem nejvíce vyhlíženou posilou, už v minulosti zmínil svůj zájem přijet na MS hned poté, co Carolina vypadne.

Hokejový král Pastrňák. Pošesté vyhrál anketu Zlatá hokejka, předčil i legendárního Haška

Útočník David Pastrňák vyhrál pošesté tradiční anketu Zlatá hokejka o nejlepšího českého hráče sezony. Kanonýr Bostonu tak navázal na loni přerušenou šňůru pěti vítězství z let 2017 až 2021, která byla rekordní v historii ankety. Druhý skončil Martin Nečas z Caroliny, třetí je další útočník David Krejčí, jenž prožil v dresu Bruins povedený návrat do NHL po roce stráveném v extralize. Výsledky byly vyhlášeny během slavnostního večera v kongresovém centru O2 universum v Praze.