reklama
CNN Prima News Massachusetts

Massachusetts

Výpis příspěvků ke štítku „Massachusetts“

Z malých sourozenců jsou po Vánocích sirotci. Smrt rodičů zůstává záhadou, policie mlčí

3. ledna 2022 09:24

Pro šestiletou Josephine-JoJo a ročního Milese se proměnily vánoční svátky v noční můru. Jejich rodiče, Chris a Michele Kingovi, totiž zemřeli krátce po Štědrém dnu kvůli zatím nespecifikovaným zdravotním potížím. Jejich příbuzní ale vůbec netušili, že by trpěli nějakými nemocemi. Policie vyšetřování záhadné smrti ukončila.

USA zasáhl bombový cyklon. Přes půl milionu lidí je kvůli silným bouřím bez proudu

28. října 2021 09:44

Severovýchod USA se potýká se silnými bouřemi, kvůli nimž přišlo o dodávky proudu přes 600 tisíc domů, a to zejména ve státě Massachusetts. Podle meteorologů jde o takzvaný bombový cyklon, který vznikne ve chvíli, kdy prudce poklesne tlak v rozmezí 24 hodin. Bouře na některých místech provázel vítr o síle hurikánu a přívalové deště. Úřady vydaly varování před povodněmi, jež se týkalo dohromady asi 31 milionů lidí. Extrémní počasí trápí i jih země a Kalifornii.

Potápěče spolkla velryba. Byla tam úplná tma, myslel jsem, že jsem mrtvý, popsal

13. června 2021 20:01

Profesionální lovec humrů Michael Packard se dostal na hranici mezi životem a smrtí, když ho u massachusettského pobřeží spolkla velryba. Muž v ní pobyl i s dýchacím přístrojem na zádech asi 30 vteřin. Nebezpečné a nečekané setkání s keporkakem ale potápěč přežil. Kytovec ho totiž po chvíli jen s malými poraněními zase vyplivl ven. Packard to po propouštění z nemocnice řekl televizní stanici WBZ.

reklama