Matěj Vydra

Výpis příspěvků ke štítku „Matěj Vydra“

Burnley prodloužilo smlouvu s Vydrou. Sám hráč chtěl přitom prchnout do jiného klubu

V Anglii už prošel mnoha celky, poslední dva roky hraje fotbalista Matěj Vydra Premier League v Burnley. S ním teď prodloužil smlouvu do roku 2022, přestože není spokojený s vytížením a pokukoval po jiném působišti. Klub totiž uplatnil opci v současném kontraktu, který měl vypršet příští rok v létě. Podle agenta 28letého útočníka Ondřeje Chovance je tento krok nemilým překvapením.

Čeští fotbalisté vyhráli v Lize národů v Izraeli 2:1. Vítězný gól dal Matěj Vydra

Aktualizováno

Čeští fotbalisté zvítězili ve třetím utkání skupiny B2 Ligy národů v Izraeli 2:1 a navázali na stejnou výhru ze středeční přípravy na Kypru. Favorit v Haifě vedl od 14. minuty po vlastním gólu, který si dal Joel Abu Hanna, a ve 47. minutě zvýšil Matěj Vydra. V 56. minutě už jen snížil Eran Zahavi, v nastavení hosty zachránila tyč. Zápas se hrál kvůli koronaviru bez diváků. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého si připsali druhé vítězství ve skupině a dál ztrácí bod na vedoucí Skotsko, na jehož půdě se představí ve středu.