CNN Prima News MČR v počítačových hrách

MČR v počítačových hrách

Výpis příspěvků ke štítku „MČR v počítačových hrách“

Jakub Jankto o MČR v Counter-Striku: Nezapomenutelný zážitek, fandilo se víc než na fotbale

Český fotbalista Jakub Jankto patří mezi zapálené osobnosti a příznivce českého esportu. Dříve byl aktivní hráčem fotbalového simulátoru FIFA, před pěti lety založil klub Sampi a nyní z pozice majitele sledoval, jak se jeho svěřenci ve střílečce Counter-Strike stali mistry České republiky. Na nezapomenutelný zážitek bude vzpomínat celý život, řekl v exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS a portál PLAYzone.cz.

Rve se o domácí titul a přestup. Elitní střelec se může stát nejdražším hráčem historie

Brousí si zuby na premiérový český titul. Zároveň se může na vrcholu rozloučit s domácí Counter-Strike scénou. Slovenskou hvězdu týmu Sampi Matúše Šimka už delší dobu sledují zahraniční týmy, dosud však po zjištění cenovky vždy vycouvaly. Slavný britský klub Fnatic ale nemá problém vysypat miliony korun za talentovaného střelce a jedná o rekordním transferu.

Domácí Counter-Strike šampionát láká na velkou show: Milionová výhra, nový pavilon i Marpo

Mistrovství České republiky v počítačové střílečce Counter-Strike přivítá hvězdného hosta. Před finálovým kláním Tipsport MČR CS se opět uskuteční Halftime Show a její hlavní tváří bude tuzemský rapper Marpo a Troublegang. Vítězný tým si z domácího mistrovství odnese rovný milion korun. Domácí šampionát se tradičně uskuteční v listopadu na brněnském výstavišti.

Izraelská hvězda Counter-Striku v ohrožení. Český tým se ho snaží dostat do Prahy

Teror v Izraeli se dotýká i českého esportu. Domácí Counter-Strike týmy se chystají na víkendové finále turnaje Tipsport CS Praha II, ale jeden z hlavních favoritů, pardubické Dynamo Eclot, momentálně řeší, jak dostat svou izraelskou hvězdu Guye Trachtmana do Česka. „Požádal nás, abychom ho do Prahy dostali za každou cenu,“ řekl Jiří Plevka z Dynama Eclot pro portál PLAYzone.cz.

Česká „Hvězdná pěchota“. V pořadu CNN Prima Gaming si představíme unikátní hru Silica

Místy připomíná Dunu, jindy vypadá jako reinkarnace Hvězdné pěchoty. Unikátní česká hra Silica přenese hráče na vzdálenou pouštní planetu Baltarus, kde musí zabojovat o zdroje i holý život. Má to ovšem jeden kuriózní háček. Chcete vědět víc? Pusťte si nejnovější epizodu pořadu CNN Prima Gaming. Relaci můžete sledovat každé úterý ve 23:40 na CNN Prima NEWS či přímo zde na webu cnnprima.cz. Reprízy pak běží každou sobotu ve 22:40.

Dá se uživit hraním her? V pořadu CNN Prima Gaming se podíváme na výdělky esportovců

Otázka, kterou si laici pokládají už pár dekád. Dá se hraním videoher uživit? Internetové osobnosti už dávno ukázaly, že ano. Jak jsou na tom ale profesionální hráči světového formátu? V herním pořadu CNN Prima Gaming ukážeme, že si ti nejšikovnější přijdou na pohádkové jmění. Má to ale nejeden háček. Relaci můžete sledovat každé úterý ve 23:40 na CNN Prima NEWS či přímo zde na webu cnnprima.cz. Reprízy pak běží každou sobotu ve 22:40.

Střelba o půl milionu korun. V CNN Prima Gaming ukážeme, kdo ovládl pražské finále v CS:GO

Letošní boj o titul esportového krále v Counter-Strike: Global Offensive začal tvrdě a nelítostně. V pražské Vodafone PLAYzone Areně se české střelecké elity utkaly o téměř půl milionu korun, výsledek turnaje ale mnohé překvapil. Který tým nakonec zazářil? Nejen o tom je nejnovější epizoda herního pořadu CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každé úterý ve 23:40 na CNN Prima NEWS či přímo zde na webu cnnprima.cz. Reprízy pak běží každou sobotu ve 22:40.

Kdo si odnese miliony? V pořadu CNN Prima Gaming rozebereme letošní esportové favority

Společně s mrazivým jarem přišla také nová turnajová sezóna ve střílečce Counter-Strike: Global Offensive. České esportové špičky se ovšem potýkají s velkými rošádami. I loňští šampioni se nevyhnuli personálním změnám, kdo tedy vypadá zkraje roku jako největší favorit? Nejen to bude téma nejnovějšího dílu pořadu CNN Prima Gaming. Relaci můžete sledovat každé úterý ve 23:40 na CNN Prima NEWS či přímo zde na webu cnnprima.cz. Reprízy pak běží každou sobotu ve 22:40.

Stále sháníte herní dárky? V posledním díle CNN Prima Gaming poradíme, s čím uděláte radost

Štědrý den už je prakticky za rohem, a spolu s ním i neméně tradiční stresy ze shánění posledních dárků. Nemáte páru, čím byste udělali hráčům radost? V poslední letošní epizodě pořadu CNN Prima Gaming vám rádi přihodíme několik tipů, po čem byste měli sáhnout. Víkendová herní relace si dává do února pauzu, starší díly nicméně najdete na webovém archivu cnnprima.cz.

Bůh války je konečně zpět. V CNN Prima Gaming zhodnotíme nejočekávanější hru letošního roku

Řecký bůh války se vrací a spolu s ním i prvotřídní zábava. Tak hodnotí světoví herní kritici jeden z nejočekávanějších titulů letošního roku, God of War: Ragnarök. I my jsme si Kratův nekonečný hněv náležitě užili, po několika desítkách hodin hraní tak v pořadu CNN Prima Gaming konečně můžeme přinést vlastní verdikt. Víkendovou relaci můžete sledovat každou sobotu ve 22:40 na stanici CNN Prima NEWS či na webu cnnprima.cz.