reklama

MČR

Výpis příspěvků ke štítku „MČR“

Mobilní šampionát hlásí první mistry ČR. V Brawl Stars zvítězil tým Inside Games

27. listopadu 2021 20:59

Tuzemský esportový šampionát Samsung MČR v mobilních hrách zná první mistry republiky. Z vítězství v titulu Brawl Stars se raduje tým Inside Games, který dokázal ve finále zdolat obhájce titulu z celku Sampi.Tipsport. Hráči Brawl Stars tak pro Inside Games získali první titul z MČR po pěti letech. O víkendu se také odehraje finále ve hře Wild Rift.

Český esportový šampionát zná další mistry. Titul získal liberecký tým SINNERS

17. listopadu 2021 12:01

Letošní esportové finále v počítačové hře League of Legends ovládli hráči z libereckého týmu SINNERS. Po čtyřech letech tak ukončili nadvládu elitní organizace eSuba a odnesli si z turnaje Guseppe mistrovství ČR v počítačových hrách zlatou medaili. Vrcholem českého šampionátu bude klání ve střílečce Counter-Strike: Global Offensive, které se odehraje živě v Brně. Hlavní zápasy budou k vidění na Twitch kanále PLAYzoneCZ, facebookovém profilu Prima COOL a na HbbTV televizních stanic Primy.

Startuje Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách. Ve kterých titulech se bude soutěžit?

3. listopadu 2021 23:33

Listopad bude ve znamení esportu. Již tento víkend začíná tradiční vyvrcholení letošní sezóny v podobě Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách. V jeho rámci se uskuteční turnaje ve hrách Counter-Strike: Global Offensive, PUBG, League of Legends a Hearthstone. A právě posledně jmenovaný titul pozná svého šampiona již tento víkend. Grandfinále mohou diváci sledovat na Twitch kanálu PLAYzoneCZ.

Brno podpořilo největší esportové turnaje v Česku. Hrozil přesun, vysvětlila primátorka

23. října 2021 10:59

Největší české esportové turnaje Vodafone MČR v počítačových hrách a Samsung MČR v mobilních hrách jsou s Brnem již neodmyslitelně spojeny. Finále obou z nich se od roku 2015 pravidelně odehrávají právě tam. V letošním roce však soutěže poprvé proběhnou za podpory statutárního města Brna, což schválili brněnští zastupitelé v čele s primátorkou Markétou Vaňkovou (ODS).

MČR v mobilních hrách vyhrajeme, věří si kapitán týmu Connecting Esports

17. října 2021 19:05

Poslední esportový turnaj tohoto roku před Samsung MČR v mobilních hrách je za námi. Pět týmů se utkalo o poslední dvě volná místa, a diváci tak měli možnost zažít dva dny plné kvalitního Wild Riftu. Kapitán vítězného týmu Connecting Esports vystupující pod přezdívkou Unlucky v rozhovoru pro PLAYzone.cz mimo jiné prozradil, jak se mu během Last Callu hrálo.

Esport táhne. Jeho sledovanost v ČR se zdvojnásobila, říká Česká asociace esportu

10. června 2021 14:23

Sledovanost 11 největších soutěží v Česku meziročně stoupla na platformě Twitch o 92 procent, v počtu zhlédnutých hodin dokonce o 113 procent. Nejsledovanějšími esportovými hrami jsou pak Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends. Vyplývá to z meziročního porovnání v analýze trhu, které každoročně vydává Česká asociace esportu. Studie proběhla pod odborným dohledem expertů ze společnosti Dentsu Czech Republic.

Sinners potvrdili roli favorita a postoupili na MČR v PC hrách

17. března 2021 21:20

Nejlepší tým v CS:GO na české herní scéně opět potvrdil svou dominanci. Sinners zvítězili v kvalifikaci na Mistrovství ČR v počítačových hrách, která nese název HAL3000 MČR Tour. Získali tak první místo na listopadovém vyvrcholení celosezonních bojů i slot v zahraničním turnaji EDC Season 3.

Milion korun a postup mezi světovou elitu. MČR v počítačových hrách začalo

22. února 2021 22:20

Český mistr ve hře CS:GO se nově probojuje i mezi světovou elitu. Za vítězství v nejprestižnějším českém turnaji totiž automaticky získá pozvání do uzavřené východoevropské kvalifikace na turnaj BLAST Premier Showdown. Kromě šampiona MČR v počítačových hrách si postup do této kvalifikace vybojuje i vítěz deváté sezóny Tipsport COOL Ligy. V celé sezóně pak agentura PLAYzone, která organizuje české mistrovsví, rozdá finanční odměny ve výši jednoho milionu korun.

Vítěz MČR Double: Jsem rád, že jsem prokázal, kdo je nejlepší hráč PUBG v Česku

3. prosince 2020 10:25

Přestože tým Entropiq vznikl teprve letos v lednu, na Vodafone MČR 2020 v PUBG byl jednoznačným favoritem. Už od počátku turnaje, který je vyvrcholením celoročních bojů těch nejlepších hráčů na domácí scéně, se Hawki, RedgieBeardo, Double a Nowikk pyšnili dobrou konzistentností. Díky té se také před finálním dnem usadili na čele tabulky a svou pozici již nepustili. Hráčem turnaje byl už podruhé za sebou zvolen Vojtěch „Double“ Ptáček, s nímž vám přinášíme rozhovor.

reklama