CNN Prima News Michaela Bartošová
Michaela Bartošová

Michaela Bartošová

redaktorka FTV Prima, CNN Prima NEWS

Vystudovala literární tvorbu na Vysoké škole kreativní komunikace a následně navázala studiem médií na Metropolitní univerzitě v Praze. Od dubna 2023 působí jako redaktorka v on-line redakci CNN Prima NEWS.

Nejnovější příspěvky autora

Zlámalová: Kolář je v obrovském střetu zájmů. Pavel by mu měl vytyčit mantinely, dodal Jelínek
Politika

Zlámalová: Kolář je v obrovském střetu zájmů. Pavel by mu měl vytyčit mantinely, dodal Jelínek

Petra Koláře doprovází značný střet zájmů, zdůraznila komentátorka týdeníku Echo Lenka Zlámalová v pořadu Zprávy Plus na CNN Prima NEWS. Zvláště alarmující je jeho účast v české delegaci v New Yorku, kde má být navštívena zbrojovka Colt, s níž je Kolář spojen. Politolog Lukáš Jelínek poznamenal, že by si Petr Pavel by ve svém vztahu k lobbistovi měl vytyčit jasné mantinely, pokud nechce být neustále podezírán z toho, na co vše má pan Kolář vliv.

Kolář: Srovnávat Dny NATO s demonstrací proti vládě je ufonské. Za mě legitimní, řekl Schmarcz
Politika

Kolář: Srovnávat Dny NATO s demonstrací proti vládě je ufonské. Za mě legitimní, řekl Schmarcz

Srovnávat Dny NATO, kde jsou ukázky vojenské techniky, s demonstrací proti vládě nebo poměrům v zemi je úplně ufonské. Toho se může dopustit jen Markéta Pekarová Adamová a možná tady Martin Schmarcz, rýpl si ve vysílání na CNN Prima NEWS do kolegy komentátor MF Dnes Petr Kolář. Podle Schmarcze z webu Info.cz je ale toto srovnání legitimní, neboť demonstranti vystupovali i proti členství v NATO a jednalo se spíše o protirežimní akci než protivládní.

Další příspěvky autora

Se zaváděním nových daní mám problém. Peníze z nich byly vždy projedeny, tvrdí Skopeček

Chválím vládu za snižování veřejných výdajů, co se ale týče zavádění daní, tak s tím mám problém, sdělil v pořadu K věci na CNN Prima NEWS místopředseda Poslanecké sněmovny za ODS Jan Skopeček. Podle ekonoma se příjmy navíc stejně nikdy nepodařilo využít ke snížení schodku či dostání veřejných financí do rovnováhy, ale ty peníze byly „projedeny“.

RADAR: Na Česko se ženou silné bouřky s kroupami. Podívejte se, kdy udeří u vás

Aktualizováno

Českem v pondělí večer mohou přejít silné bouřky doprovázené nárazy větru a menšími kroupami. Přívalové srážky mohou rozvodnit menší toky. Varování platí pro pás od Šumavy přes střední Čechy a Prahu po Jizerské hory, největší dopady meteorologové předpokládají v jižních Čechách. Výstrahu vydal Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). V dalších dnech nás čeká počasí jako na houpačce. Střídat by se měly slunečné dny s oblačností, deštěm a ochlazením.

Vaňková: Dávky by neměly být stigmatem. První vláda, která pro ně posílá, uvedla Šafránková

Lidé by se neměli bát využívat neziskový sektor či poradenské činnosti, kde jim poradí, jaké dávky nebo příspěvky by pro ně byly vhodné, řekla místopředsedkyně výboru pro sociální politiku Pavla Pivoňka Vaňková (STAN) v pořadu Co na to vaše peněženka na CNN Prima NEWS. Na její slova reagovala poslankyně za hnutí SPD Lucie Šafránková, která uvedla, že současná vláda je snad první v historii, která posílá občany pro sociální podporu.