CNN Prima News Michal Janotka
Michal Janotka

Michal Janotka

moderátor Krimi zpráv, reportér CNN Prima NEWS

Vystudoval gymnázium v Brně. Ve třetím ročníku přerušil vysokou školu, protože šel na konkurz do brněnské regionální televize, který následně vyhrál, a začal tak pracovat v televizi jako sportovní reportér. Následně měl i svůj pořad Za lajnou, kam si zval významné sportovce a trenéry. Po pěti letech v regionální televizi kývl na nabídku Primy. Začal tak dělat reportáže do celostátního vysílání, převážně z jižní Moravy. Na Primě pracuje již dvanáctým rokem. Za tu dobu vytvořil už tisíce reportáží a má za sebou stovky živých vstupů. Aktuálně je jednou z tváří zpravodajské platformy CNN Prima NEWS, kde uvádí pořad Krimi zprávy.

Více o autorovi >

Nejnovější příspěvky autora

Krimi

Kdo vraždil v Klánovicích? Kriminalistka a psycholog popsali možný profil pachatele

Veřejnost si stále klade otázku, co za člověka může zastřelit bezbrannou dvouměsíční dívku v kočárku a jejího otce. Šlo o mstu, vyřizování účtů, nájemnou vraždu, nebo byl otec se svým dítětem jen v nesprávnou dobu na nesprávném místě a narazil na psychicky narušeného jedince? Profil pachatele pro CNN Prima NEWS nastínili kriminalistka Jiřina Hofmanová a psycholog Jeroným Klimeš. Sledujte ve čtvrtek od 11:10 speciální vysílání Záhady Klánovického lesa na CNN Prima NEWS.

Další příspěvky autora

Zdrogovaný řidič kličkoval před policistou v civilu. V rauši vezl potomka do školy

Na ranní jízdu do práce nejspíš dlouho nezapomene policista z jihomoravských Dubňan. Auto jedoucí před ním totiž kličkovalo ze strany na stranu a několikrát vjelo i nebezpečně do protisměru. Muž zákona v civilu se proto okamžitě rozhodl jednat. Ten největší šok na něho teprve čekal. Zdrogovaný řidič vezl vlastního potomka do školy, uvedla ve vysílání televize CNN Prima NEWS.

Záblesk na křídle a proud černého kouře. Nouzové přistání letadla v Praze zachytila kamera

Na křídle Boeingu 767, který v pátek odpoledne vyrážel z Prahy do New Yorku, se jen krátce po vzletu objevil záblesk. Z jednoho z motorů stroje se hned nato kvůli technické závadě začal valit proud černého kouře. Dramatické chvíle během vzletu i následného nouzového přistání zachytily kamery na Letišti Václava Havla. Provoz v areálu byl kvůli incidentu na zhruba 30 minut přerušen. „Cestující bezpečně opustili letadlo, jednalo se o 209 lidí,“ řekl redakci CNN Prima NEWS mluvčí letiště Michal Procházka.

Opilý muž ohrožoval rodiče sekáčkem na maso. Strážníkům vyhrožoval, že je vykuchá

Dvě dramatické a mimořádně psychicky náročné akce museli řešit strážníci v Brně. Nejdříve zasahovali v bytě, kam je přivolali vyděšení rodiče, ty měl nožem a sekáčkem na maso ohrožovat jejich vlastní syn, popsal mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem. Další hlídka se pokoušela rozmluvit sebevraždu muži, který stál na mostě a hrozil, že skočí.