CNN Prima News Michigan

Michigan

Výpis příspěvků ke štítku „Michigan“

Přelomový rozsudek? Střelec v USA zabil čtyři lidi, soud uznal vinnými oba jeho rodiče

Americký soud uznal vinným z neúmyslného zabití otce patnáctiletého střelce, který při útoku na školu ve státě Michigan zabil čtyři lidi. Stejný rozsudek si v únoru vyslechla i střelcova matka. James a Jennifer Crumbleyovi byli první rodiče ve Spojených státech, kteří byli obžalování v souvislosti se střelbou na škole, kterou provedlo jejich dítě, píše AP. Oběma hrozí až 15 let vězení.

Střet Bidena a Trumpa je na spadnutí. Oba vyhráli v Michiganu, čelili kritice muslimů za Gazu

Aktualizováno

Joe Biden a Donald Trump s přehledem vyhráli úterní primárky svých stran v Michiganu, ukazují výsledky po sečtení drtivé většiny hlasů. Současný demokratický prezident a jeho republikánský předchůdce se stejně jako před čtyřmi lety podle všeho v listopadu znovu utkají v prezidentských volbách. Biden však v Michiganu narazil na značný podíl protestních hlasů mezi demokraty, kteří neschvalují jeho přístup ke konfliktu na Blízkém východě, a Trump čelí umírněnému křídlu Republikánské strany, pro které není vhodným kandidátem.

Drtivá jízda v Michiganu: Hoch na videu ukradl nakladač a vyrazil do ulic, zničil deset aut

Policejní honička jako žádná jiná se odehrála v americkém Michiganu. Teprve dvanáctiletý chlapec ukradl z tamní školy vysokozdvižný nakladač a následně s patnáctitunovým kolosem zamířil do ulic. Záběry z pronásledování zveřejněné na sociálních sítích policií jasně ukazují mladého hocha ignorujícího výzvy strážců zákona, aby okamžitě zastavil. Během ničivé projížďky náctiletý uličník naboural desítku zaparkovaných aut. Píše o tom agentura AP.