reklama
CNN Prima News Michigan

Michigan

Výpis příspěvků ke štítku „Michigan“

Řídili jsme nejvýkonnější sériový pick-up na světě. Budí respekt i tvrdé spáče

Když člověk dnes vyjde na ulici, pomalu už ani neví, jestli mu před domem stojí Škoda, Volkswagen nebo Seat. Rozlišit od sebe modely jednotlivých značek je často velmi složité. Naštěstí ale ještě existují vozy, které se vyjímají, které jsou prostě úplně jiné. Originální. Jedním z nich je i zbrusu nový Ram 1500 TRX. Nejrychlejší, nejagilnější a nejvýkonnější sériově vyráběný pick-up světa!

USA hlásí milion nakažených za týden. Trump ale celonárodní karanténu odmítá

Americké státy znovu zavádějí přísná opatření proti šíření nákazy koronavirem. Reagují tím na situaci, kterou lokální média označují za dosud nevídanou. Za necelý týden v zemi přibylo milion nakažených a každý den zemře více než tisíc Američanů s covidem. Celonárodní strategie ale z Bílého domu nepřichází. „Hlavním důvodem nárůstu je zřejmě nejednotnost v rozsahu a načasování preventivních opatření jednotlivých států," uvedl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové novinář z New Yorku Jan Zika.

Joe Biden je novým americkým prezidentem. Ve volbách těsně porazil Trumpa

Vše nasvědčuje tomu, že USA budou mít nového prezidenta. Po zisku některých klíčových států zvítězil demokratický kandidát Joe Biden, který by měl v Bílém domě nahradit republikána Donalda Trumpa. Rozhodujícím krokem se stal zisk Pensylvánie v sobotu v podvečer našeho času. Dosavadní prezident však v posledních dnech vyjadřoval nad průběžnými výsledky voleb silné pochybnosti a dokonce chce vítězství svého rivala napadnout u soudu.

Souboj o Bílý dům 2020: Proč ještě neznáme volební výsledek?

Souboj mezi Donaldem Trumpem a Joem Bidenem o post prezidenta Spojených státu vrcholí. Proč se ale na definitivní výsledky stále čeká? Americký volební systém je totiž složitější než v Česku, takže větší počet hlasů od občanů nemusí znamenat pro kandidáta vítězství. Rozhoduje, kdo triumfuje v důležitých státech. Kvůli velkému zájmu o korespondenční hlasy se na konečné výsledky může čekat také několik dnů.

reklama