reklama
CNN Prima News Miloslav Ludvík

Miloslav Ludvík

Výpis příspěvků ke štítku „Miloslav Ludvík“

Sledujte ZÁZNAM Partie s Vojtěchem: Velká diskuse, jak zastavit další vlnu pandemie

5. listopadu 2021 10:36

Česko bude mít novou vládu, v pondělí se navíc poprvé sejdou poslanci v novém složení. Co nás čeká? Hosty Partie Terezie Tománkové budou předsedkyně TOP 09 a zřejmě budoucí předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová a předseda SPD Tomio Okamura. Pořad sledujte v neděli od 11 hodin v televizi CNN Prima NEWS nebo živě v tomto článku.

VOLBY 2021: ČSSD sází na „staré známé“ Špidlu a Škromacha, vytahuje i Stropnického

6. září 2021 07:59

ČSSD byla donedávna jednou z nejsilnějších stran v Česku, dnes bojuje o přežití. Do říjnových voleb tak vytahuje známé osobnosti, které stranu táhly v její lepší éře. Za ČSSD kandidují například expremiér Vladimír Špidla či bývalí ministři Zdeněk Škromach nebo Milan Urban. Z nových jmen zaujme kandidatura bývalého šéfa Zelených Matěje Stropnického nebo známého režiséra a herce Tomáše Magnuska.

Vystrčil griluje Zemana: Nevoliče má za zbabělce, sám však k volbám nechodí

27. června 2021 14:15

Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) kritizuje prezidenta Miloše Zemana za některá jeho slova, která řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Vadí mu zejména Zemanův výrok, že lidi, kteří nechodí k volbám, jsou zbabělci. Vystrčil v pořadu Partie Terezie Tománkové připomněl, že právě Zeman v loňských senátních volbách na Praze 5 odmítl jít volit do druhého kola. Zeman tehdy říkal, že jeho kandidát skončil třetí, tudíž se do druhého kola nedostal, a ze zbývajících osobností si nevybral.

reklama