reklama

MMA

Výpis příspěvků ke štítku „MMA“

Velkolepá show plná lvů letos nebude. Vémola a Ceterová odložili svatbu. Proč?

Šok pro své fanoušky přichystali český MMA zápasník Karlos Vémola se svou snoubenkou Lelou Ceterovou. Chystali svatbu, ale na poslední chvíli ji o rok odložili. Proč? Důvodem je zdravotní stav jak „Terminátora“, tak slovenské playmate. Velkolepá show, jak o svatbě pár často mluví, se tak uskuteční 28. července 2022. Den musel zůstat stejný. Pro oba je totiž velmi důležitý.

Kdybych zrušil zápas, zruším i svatbu, říká Vémola. Marpo? Mě disco zápasník nezmlátí

Slavný český MMA fighter Karlos Vémola se nyní nachází ve skutečně perném období. Jeho partnera Lela je těhotná, v červenci si ji vezme, ještě předtím absolvuje titulový souboj, pak ho čeká exhibiční boxerská show s rapperem Marpem. „Největší money fight, který tu kdy byl. Žádný zápasník na česko-slovenské půdě předtím nedostal tolik peněz za zápas,“ řekl „Terminátor“ v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

Sportovci vyrazili do boje s katastrofou. Na jihu Moravy pomáhá Kempný i Procházka

Mohl poslat peníze a mít klid. Místo toho si však slavný český hokejista Michal Kempný sundal tričko a šel pomáhat s odklízením škod způsobených tornádem na jižní Moravě. Tak komentují fanoušci dobrovolnictví v Lužicích, díky kterému si Kempný vysloužil i jejich obdiv. Jeho pomoc ocenili o to víc, že do místa, které zdevastovala přírodní katastrofa, přijel automaticky. Na jih Moravy dorazil také profesionální bojovník Jiří Procházka.

Titul zůstává u Kozmy. Český MMA šampion v krvavé bitvě přemohl Brazilce Silvu

Byl to skutečný zlatý hřeb MMA galavečera Oktagon 24. Titulová bitva mezi Davidem Kozmou a Brazilcem Leandrem „Apollem“ Silvou se natáhla na kompletních pět pětiminutových kol. Zápas plný krve nakonec na body vyhrál český „Růžový panter“ a obhájil tak mistrovský pás z velterové váhy. Akci v brněnském sále Zoner BobyHall mohlo sledovat 500 diváků, kteří zejména při závěrečném fightu vytvořili magickou kulisu.

reklama