reklama

MMA

Výpis příspěvků ke štítku „MMA“

Boxer Fury dál vládne těžké váze. Wildera knockoutoval brutálním hákem

10. října 2021 08:39

Britský boxer Tyson Fury obhájil titul profesionálního mistra světa těžké váhy. V Las Vegas porazil Deontaye Wildera díky k. o. v 11. kole a i ve třetím vzájemném duelu s americkým rivalem zůstal neporažen. V prosinci 1998 jejich souboj neměl vítěze a Wilder tehdy mistrovský pás uhájil, vloni v únoru už Fury Američana jasně předčil a stal se šampionem.

Ruský „Pepek“ si nechal olejem nafouknout svaly, teď se bojí smrti. Hloupost, přiznává

30. září 2021 15:45

Rus Kirill Terešin chtěl vynikat mezi kulturisty, ale nezvolil pro to cestu tvrdé dřiny ve fitness centru. Do svých svalů na pažích si nechal vpravit šest litrů oleje, což způsobilo zcela nepřirozený vzhled, ale zároveň ohrožení života. Samozvaný „Pepek“ si nakonec v průběhu času uvědomil, že udělal chybu, a absolvuje mnoho operací, které mají vymazat riziko smrti.

Odporné, ženu v kleci může i zabít. Slavný moderátor nechápe transgender zápasnici v MMA

14. září 2021 15:47

Jak už z webu CNN Prima NEWS víte, svět MMA minulý pátek zažil velmi sledovanou událost. V kleci se představila teprve druhá transgender zápasnice v historii Alana McLaughlinová. Její vítězné vystoupení v oktagonu způsobilo kontroverze, mezi kritiky se řadí i známý britský moderátor Piers Morgan. V komentáři pro Daily Mail nechápe, jak se někdo, kdo je 33 let chlap a působil v americké armádě, může v oficiálním zápase prát s biologickou ženou.

Cristovao se pral s vyhazovači v Brně. Proč si to nedali na sociální sítě, divil se

1. srpna 2021 20:22

Český hudebník Ben Cristovao se nechal vyprovokovat. Při ranní cestě z baru byl osloven čtyřmi MMA zápasníky, kteří ho vyzvali k tréninkovému souboji. Hudebník se podle svých slov nenechal dlouho přemlouvat a muže hravě složil. Aby předešel spekulacím o svém chování na ulici, rozhodl se sdílet příběh se svými fanoušky na sociální síti Instagram.

MMA: První nezdar Pudilové v Oktagonu, prozatímní titul v kleci získal Krištofič

25. července 2021 06:12

Přední česká MMA bojovnice Lucie Pudilová prohrála na pražské Štvanici s Brazilkou Talitou Bernardovou a připsala si první nezdar pod hlavičkou organizace Oktagon. V hlavním zápase sobotního galavečera, který se konal pod širým nebem na centrálním dvorci tenisového areálu za přítomnosti několika tisíc fanoušků, porazil Slovák Samuel Krištofič polského soupeře Marcina Naruszczku a získal prozatímní pás šampiona ve střední váhové kategorii.

reklama