MMA

Výpis příspěvků ke štítku „MMA“

Senzační premiéra v KSW: Pešta uškrtil Poláka a poslal vzkaz Martínkovi, Humburger neuspěl

Parádní návrat na vítěznou vlnu. Viktor Pešta si při premiéře v KSW připsal rychlou a suverénní výhru, když polského rivala jménem Filip Stawowy donutil odklepat zápas škrcením už po dvou minutách. „Je to radost, je to úleva. Ten pocit z výhry je vždycky nepopsatelný,“ řekl vítěz v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Poslal také vzkaz potenciálnímu českému soupeři Michalu Martínkovi. Ten obratem reagoval. „Samozřejmě, počítám s tebou, Viki,“ zněla odpověď. Další český bijec na turnaji KSW 86 prohrál bitvu se zkušeným Michalem Michalskim na body.

Vyzýval jsem Vémolu i Procházku, vzpomíná Pešta. Teď má šanci oslovit celé Polsko

V sobotu večer ho čeká velká premiéra. Viktor Pešta totiž poprvé nastoupí do klece polského gigantu KSW. „Směs očekávání, nervozity, těšení se. Je to prostě ten předzápasový pocit, který je vždy stejný. Zápas je zápas,“ hlásí český bojovník z Vratislavi, kde se odehraje turnaj KSW 86. Na stejné akci se představí i další český bijec a voják z povolání Dominik Humburger.

Clash opět nabídl extra bizár. Promotér zhodnotil Kotlárův strach a řekl, kdo má stopku

Jako by bizár neznal konce. Poslední tisková konference Clash of the Stars nabídla milovníkům podivných lidí a situací pořádnou dávku zábavy. A důkazem, že fanoušků této organizace stále přibývá, je i fakt, že se lístky na akci rozprodaly v rekordním čase. „Už během tiskovky zbývalo deset procent lístků, takže jsme velmi rádi,“ pochvaluje si promotér Tomáš Linh Le Sy v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Zakladatel Oktagonu Neruda: Důležité bude uspět v Anglii, zajímavý trh je i ve Francii

Před sedmi lety představil Ondřeji Novotnému nápad na založení československé MMA organizace. Domluvili se a změnilo jim to život. Pavol Neruda si navíc s českým obchodním partnerem a kamarádem pořád skvěle rozumí, a tak plánují v byznysu další a větší kroky. Při pohledu na tuzemský trh je ale slovenskému šéfovi Oktagonu celkem smutno. „Jsou tu organizace, které se snaží zaujmout debilitou, sprostým a podle mě opravdu primitivním obsahem,“ říká Neruda v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

UFC by mi hodně rozbořilo rodinný život, říká Kincl. O největší lize ale znovu uvažuje

Poté, co ze střední divize Oktagonu vyprovodil Karlose Vémolu, se měl popasovat s Robertem Bryczkem. Na to ale nedojde. Polský soupeř Patrika Kincla totiž získal přímou vstupenku do UFC. Úspěch rivala probudil i v českém šampionovi myšlenky na nástup v nejslavnější světové MMA organizaci. „Třeba začnu taky lobbovat u UFC. Uvidím,“ říká Kincl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Terminátor bere děti poprvé na dovolenou, vtipkoval Vémola. Do Thajska letí přes Dubaj

Má za sebou pořádně perné období, teď je čas pro relax. Karlos Vémola vyrazil s manželkou Lelou, dcerou Sky a Karlosem juniorem na dovolenou. I když on sám moc odpočívat nebude. Míří totiž do Thajska, kde jej čeká přípravný kemp před zápasem se slovenským rivalem Pavolem Langerem. „Terminátor právě bere poprvé starší děti na dovolenou,“ hlásí s pousmáním Vémola ve videu pro CNN Prima NEWS.

Polský obr KSW se opět valí do Česka. Nabídne zápasy Brichty, Martínka nebo Macka

Proslulá polská MMA organizace KSW se v tomto roce již podruhé představí v Česku. V hokejové aréně v Třinci uspořádá velký turnaj s číslem 87. A fanoušci se mají na co těšit, do klece totiž nastoupí jejich oblíbení bojovníci, jako je Leo Brichta, Michal Martínek nebo Filip Macek. „Jsem opravdu nadšený, že se opět brzy vrátíme do České republiky,“ hlásí promotér Martin Lewandowski.

Zlom v Růžičkově kauze: Policie našla oběť útoku. Zápasník měl napadnout dívku ve fastfoodu

V případu zápasníka Tadeáše Růžičky, který před více než měsícem zveřejnil videozáznam, na kterém na ulici v Praze nadává muži v bezvědomí a fackuje ho, nastal zásadní posun. Podle informací Krimi zpráv se policistům podařilo neznámého muže konečně najít. Růžička má navíc další problém. Měl ubližovat své partnerce a dívce, která se jí zastala dal údajně pěstí do obličeje. I tímto případem se už policisté zabývají. Zápasník se k údajnému incidentu zatím nevyjádřil.

S Zuckerbergem se popereme u památek v Římě, tvrdí Musk. O místu vyjednával s tamní vládou

Americký miliardář Elon Musk tvrdí, že chystaný zápas mezi ním a Markem Zuckerbergem se uskuteční v Itálii u některé z památek antického Říma. Šéf společností X a Tesla kvůli tomu jedná s italskou vládou a ministr kultury mu údajně přislíbil, že může počítat s impozantní lokací. Jeho oponent ze světa byznysu na své sociální síti Threads napsal pouze to, že jeho sledující se podrobnosti o zápase dozví ve chvíli, kdy se na nich s Muskem dohodne.

Býval jsem zapálený antifašista, říká kouč bojovníků. Rváče z ulice potkával při trénincích

V současnosti je známý coby trenér mnoha bojovníků, sám má ale za sebou úspěšnou zápasnickou kariéru. Hodně zajímavý byl i jeho život mimo ring a klec. André Reinders totiž nikdy neváhal prát se za správnou věc, takže když v devadesátých letech začalo přibývat neonacistů, stál proti nim. „Cokoliv bylo příliš doprava, s tím jsem se snažil bojovat,“ vzpomíná v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.