MMA

Výpis příspěvků ke štítku „MMA“

Procházkův trenér: Něco jako Nagano? Těžko říct. V Česku MMA stále čelí prapodivným názorům

24. června 2022 07:31

Konec podle svých slov v daný moment „nepobral“. Myslel si, že se Jiří Procházka zvednul, aby si s Gloverem Teixeirou ještě zabojoval v postoji. Tak viděl triumf zpoza klece trenér Martin Karaivanov. Český fighter už přitom byl novopečeným šampionem polotěžké váhy v nejslavnější organizaci UFC. „Až po chvíli jsem si musel říct, že se to skutečně stalo,“ říká kouč v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Show Jana Krause i se šampionem Procházkou: Fighter přinesl moderátorovi nevšední dárek

22. června 2022 16:46

Druhou červnovou neděli dosáhl na absolutní vrchol ve svém sportu. MMA zápasník Jiří Procházka vyhrál po souboji s Gloverem Teixeirou titul v polotěžké váze v organizaci UFC a od té chvíle s sebou může nosit mistrovský pás. A s tímto luxusním doplňkem zavítal i do Show Jana Krause, kterou můžete sledovat ve středu od 21:35 na Primě.

Z bizarních soubojů je nečekaný fenomén. Clash of the Stars drtí sociální sítě

21. června 2022 17:48

Už 25. června se uskuteční druhý turnaj Clash of the Stars. Pokud jste ale skutečnými fanoušky bojových sportů, na tuto akci raději zapomeňte. Ačkoliv jde o souboj v MMA stylu, s profesionálním zápasem nemá co dočinění. V kleci se totiž mezi sebou utkají hlavně influenceři, rappeři anebo třeba účastníci primácké reality show Like House. Do souboje nastoupí také kontroverzní youtuber Marek „Datel“ Valášek, tiktoker Patrik „Koleso“ Pešava nebo pornoherečka Silviia Dellai.

Je mi do breku, když to vidím. Byl jsem zoufalý, prohlásil o bitvě s Procházkou Teixiera

20. června 2022 15:11

Pouhopouhých 28 sekund ho dělilo od vytoužené obhajoby. Glover Teixeira dostával v singapurské bitvě Jiřího Procházku pod velký tlak, párkrát byl blízko tomu, aby zápas skončil předčasně ve svůj prospěch. Jenže jedno zaváhání ho připravilo o mistrovský pás polotěžké váhy UFC. „Něco takového se mi stalo poprvé v kariéře,“ konstatoval poražený veterán.

Zápas s Teixeirou byl panna, nebo orel. Takhle jsem zvítězit nechtěl, přiznal Procházka

17. června 2022 09:47

Zápasník Jiří Procházka se po vítězství titulu UFC v polotěžké váze dává dohromady v České republice. I přesto, že nakonec těsně před závěrečným hvizdem brazilského veterána Glovera Teixeiru v drsném fightu „uškrtil“, v rozhovoru pro CNN Prima NEWS neskrýval svá zklamání z toho, jak se souboj vyvíjel. „Nedařilo se mi mít zápas pod kontrolou,“ přiznal.

Úspěchy v UFC udělaly z Procházky hvězdu. Kteří další Češi prorazili v MMA?

16. června 2022 15:07

Zápasník Jiří Procházka se po vítězství titulu UFC v polotěžké váze vrátil do Česka, aby svůj triumf pořádně oslavil. Mezitím přijímá chválu od tuzemských i zahraničních osobností. Procházkovi popřála například legenda MMA Conor McGregor či šéf UFC Dana White. Výhra českého samuraje rovněž těší společnost XTB, které dělá Procházka ambasadora. Kteří další čeští fighteři se dostali do UFC?

Kdo vyzve samuraje Procházku při obhajobě titulu? Fighter Dvořák nastínil možnosti

15. června 2022 07:22

Zápasník Jiří Procházka se po fenomenálním vítězství titulu UFC v polotěžké váze vrátil do Česka, aby svůj triumf oslavil a možná si i trochu odpočinul. Už nyní se však v médiích spekuluje o novém vyzyvateli. Známý český UFC fighter David Dvořák zmínil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS tři reálné možnosti. Patří mezi ně i potenciální odveta s brazilským veteránem Gloverem Teixeirou či evropské derby s Polákem Janem Blachowiczem.

Procházka triumfem fascinoval celý svět. Co mu vzkázal McGregor či šéf UFC White?

12. června 2022 14:39

Fight roku, možná jedna z největších bitev v historii MMA. Celý svět mluví v superlativech o zápase v polotěžké váze na akci UFC 275 v Singapuru, kde Jiří Procházka během strhujícího souboje nakonec porazil brazilského veterána Glovera Teixeiru a stal se tak šampionem ve váze do 93 kilogramů. Nyní český samuraj přijímá chválu od tuzemských i zahraničních osobností. Procházkovi popřála i legenda MMA Conor McGregor či šéf UFC Dana White.

Svět MMA žasne. Opravdový souboj dvou válečníků, řekl o zápase roku šampion Procházka

12. června 2022 08:45

Zápasník MMA Jiří Procházka na akci UFC 275 v Singapuru podle očekávání porazil brazilského veterána Glovera Teixeiru, a stal se tak šampionem polotěžké divize. Asi jen málokdo ale předpokládal tak tvrdou bitvu, která bude napínavá do samotného konce. 42letý Teixeira dostal českého samuraje několikrát během zápasu pod těžký tlak, kdy jej od vítězství a obhajoby titulu dělilo opravdu málo. Procházka nakonec zvítězil 30 vteřin před závěrečným hvizdem na submission, když svého soupeře „uškrtil“. Výkon obou mužů fascinoval celý MMA svět.

Procházka přepsal historii. Po neskutečné bitvě s Teixeirou se stal šampionem UFC

12. června 2022 07:15

Češi slaví v MMA historický úspěch. Zápasník Jiří Procházka na akci UFC 275 v Singapuru podle očekávání porazil brazilského veterána Glovera Teixeiru, a stal se tak šampionem polotěžké divize. Je prvním Čechem, kterému se něco takového povedlo. Šlo o velmi tvrdou bitvu, která byla napínavá téměř až do samotného konce. Českému samurajovi se povedlo 30 vteřin před posledním hvizdem Teixeiru dostat do pozice škrcení a zvítězit na submission.

Hlavně ne na zem! Procházkova bitva o titul v UFC jako souboj Batmana se Supermanem

11. června 2022 06:28

Malá desetimilionová země toho ve sportovním světě dokázala už opravdu hodně. Obohatit seznam velkých úspěchů může v neděli ráno zápasník Jiří Procházka. I když už jen fakt, že má možnost v nejnablýskanější MMA organizaci světa UFC získat titul, je něco, na co by měla být Česká republika nesmírně pyšná. Přesně to pro CNN Prima NEWS zdůrazňuje fighter Michal Martínek.