CNN Prima News motocykl

motocykl

Výpis příspěvků ke štítku „motocykl“

Vyhrajte vstupenky na All American Fest a konzumační kartu v hodnotě 1 000 Kč

Oslava konce léta All American Fest je tu a soutěž o vstupenky s ní! Praha od pátku do neděle ožije v duchu motocyklů, burgerů i adrenalinových show ve freestyle motocrossu. Zábava pro celou rodinu včetně nejmenších - to je třeba koncert Monkey Business, spanilá jízda motocyklů Harley-Davison nebo grilovací workshop Zdeňka Pohlreicha. To a mnohem více uvidíte na pražském holešovickém Výstavišti. Tři z vás mohou vyhrát v naší soutěži dva vstupy a konzumační kartu v hodnotě 1 000 Kč. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku. Držíme vám palce!

Oblíbená turistická destinace dělá „úklid“: Přichystala tvrdý zákaz, a to výhradně pro cizince

Na populárním indonéském ostrově Bali oznámil tamní guvernér Wayan Koster plán zakázat turistům používat půjčené motorky. Nařízení má být součástí regionálního zákona a v platnost by mělo vejít ještě tento rok. Důvodem je nezodpovědné chování zahraničních hostů spojené s množstvím porušení dopravních předpisů. Informoval o tom web The Guardian.

Pavel nastartoval po čase motorku a dojel na pražskou výstavu. Už mě svrběly ruce, přiznal

Zvolený český prezident Petr Pavel se nedlouho před svou inaugurací zúčastnil zahájení motorkářského veletrhu v pražských Letňanech. V mrazivém počasí přijel z domova na Litoměřicku sám na motocyklu, za což sklidil od početných přítomných fanoušků burácejících strojů velké uznání. Vyjádřil předsevzetí, že se svého koníčku kvůli náročné prezidentské funkci nevzdá, současně ale připustil, že příležitostí ke svezení bude mít pravděpodobně méně už jenom z bezpečnostních důvodů.

Vyhrajte vstupenky na výstavu Motocykl Praha nebo parádní helmu na motorku

Showtime si připravil nabytou soutěž pro milovníky jednostopých vozidel. Vyhrát můžete vstupenky na výstavu Motocykl Praha a souběžnou akci Bohemian Custom Motorcycles, které se konají od 2. do 5. března v PVA Expo Praha. A pozor! Jeden z vás se navíc může stát hrdým majitelem nové helmy na motorku. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstíčka.