CNN Prima News motocykl

motocykl

Výpis příspěvků ke štítku „motocykl“

Těžká havárie policistů u Frýdku-Místku. Jejich auto uhořelo, zranili se tři lidé

Civilní automobil policie havaroval v úterý kolem poledne při pronásledování ujíždějícího motocyklu nedaleko Paskova na Frýdecko-Místecku. Po nárazu auto zcela shořelo. Tři lidé, z toho dva policisté, utrpěli zranění. O nehodě informovala mluvčí moravskoslezské policie Soňa Štětínská. Policisté motocykl pronásledovali, protože mu chyběla registrační značka.

Bezohlední motorkáři brázdili po hřebeni Jeseníků. Hledají se svědci, policii stačili ujet

Po zasněženém hřebeni Jeseníků se v sobotu proháněli tři jezdci na upravených motocyklech, projeli i územím, které spadá do kategorie přírodní rezervace. Podle Správy Chráněné krajinné oblasti Jeseníky trojice motorkářů porušila několik zákonů, za což jim hrozí pokuta až několik desítek tisíc korun. Policisté po jezdcích v sobotu pátrali, avšak nepřistihli je. Správa CHKO Jeseníky proto na sociálních sítích vyzvala případné svědky z řad turistů, aby jí poskytli informace či fotografie motorkářů.

Česká dominance na Dakaru: Macík vyhrál kamiony, Loprais byl druhý. Oslnil i Prokop

Martin Macík ovládl kategorii kamionů na Rallye Dakar a postaral se o první český triumf od roku 2001, kdy vyhrál naposledy Karel Loprais. Druhé místo na 46. ročníku legendární soutěže obsadil synovec šestinásobného vítěze Aleš Loprais. Oba čeští jezdci si vytvořili osobní maxima, Macík byl nejlépe druhý loni a Loprais třetí v roce 2007. V kategorii automobilů vylepšil české maximum jezdec Martin Prokop, který skončil pátý.

Vyhrajte vstupenky na All American Fest a konzumační kartu v hodnotě 1 000 Kč

Oslava konce léta All American Fest je tu a soutěž o vstupenky s ní! Praha od pátku do neděle ožije v duchu motocyklů, burgerů i adrenalinových show ve freestyle motocrossu. Zábava pro celou rodinu včetně nejmenších - to je třeba koncert Monkey Business, spanilá jízda motocyklů Harley-Davison nebo grilovací workshop Zdeňka Pohlreicha. To a mnohem více uvidíte na pražském holešovickém Výstavišti. Tři z vás mohou vyhrát v naší soutěži dva vstupy a konzumační kartu v hodnotě 1 000 Kč. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku. Držíme vám palce!