CNN Prima News motocykl

motocykl

Výpis příspěvků ke štítku „motocykl“

Motorkář na Plzeňsku srazil dítě. Od vážně zraněného chlapce ujel, policie po řidiči pátrá

4. září 2022 23:08

Neznámý motorkář v neděli odpoledne na severním Plzeňsku srazil dítě a z místa nehody ujel. Chlapce mladšího 15 let, který utrpěl středně těžká zranění, zdravotníci při vědomí převezli na akutní příjem plzeňské fakultní nemocnice. Po řidiči motocyklu policie pátrá, informovala policejní mluvčí Eva Červenková a mluvčí krajské záchranné služby Mária Svobodová.

Yamaha XSR 900 je silniční chuligán, kterého si naplno užije jen zkušený jezdec

21. srpna 2022 08:30

Nadupaný roadster od Yamahy v sobě kouzelně spojuje retrovizáž se špičkovými jízdními vlastnostmi. Loni představená druhá generace ukrývá v osmdesátkovém rámu výkonnější srdce s kulometnou reakcí na přidání plynu přes „letecký“ systém bez pevného spojení „fly by wire“. Nejen z toho se člověku za řídítky ježí chlupy.

Židle z katapultu stíhačky a Chromajzl. Co všechno se objevuje v českých kancelářích

7. ledna 2022 12:51

Tvrdí o sobě, že není snad nic, na co by si svýma rukama netroufl. Starou oprýskanou kuchyňskou váhu změní k nepoznání, že byla lepší než nová z výroby. Ze sériové motorky vykouzlí „Chromajzla“, blýskající se unikátní kousek. A ze sedačky bojového letounu udělá netradiční kancelářské křeslo. Nyní předvede Alexandr Holub, kterému nikdo neřekne jinak než Lexa, své umění v soutěži televize Prima Dream team – mistři dílny.