CNN Prima News napadení

napadení

Výpis příspěvků ke štítku „napadení“

Za brutální útok na seniorku v Chebu hrozí muži 10 let. Je to cizinec, jeho národnost je známá

Muž obviněný z brutálního útoku na seniorku v Chebu zůstává v policejní cele. Ve středu po poledni měl ženu srazit kopem do hlavy k zemi, pak jí chtěl podle svědků okrást. Přes značný šok se ale útočníkovi dokázala ubránit. Kriminalisté agresora obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže, za což mu hrozí až desetiletý trest. Soud bude rozhodovat o vazbě.

Další sexuální skandál slavných. Frontmana kapely Guns N' Roses obvinila modelka z napadení

Bývalá modelka Sheila Kennedyová ve středu u soudu obvinila frontmana rockové kapely Guns N' Roses Axla Rose, že ji v roce 1989 v hotelovém pokoji v New Yorku sexuálně napadl. Rose čelil obvinění z domácího i sexuálního násilí v minulosti několikrát, připomíná magazín Rolling Stone. Kennedyová uvádí, že po incidentu trpěla symptomy podobnými posttraumatické stresové poruše, úzkostmi a depresí, které poškodily její kariéru. Zpěvákův advokát se k případu zatím nevyjádřil.

Skandál na křtu Michala Davida. Pustil se do něj Ondráček z Pokondru, pak strčil i do jeho ženy

Na křtu českého hitmakera Michala Davida, který představil své nové album, se odehrál skandál. O pořádný rozruch se na večírku postaral bývalý člen skupiny Těžkej Pokondr Roman Ondráček, který během vystoupení na pódiu Davida slovně napadl a po vystoupení se dostal do konfliktu i s jeho manželkou. Na místě byl štáb Showtimu, který vám nabídne celou reportáž už v 19:55.

Student kvůli malichernosti zbil asistentku ve škole. Už nemůžu učit, říká zoufalá žena

Za dobrotu na žebrotu. Tak by se dala popsat situace asistentky učitele v americkém státě Florida, kterou v únoru brutálně zmlátil do bezvědomí sedmnáctiletý student kvůli herní konzoli. Po téměř roce od incidentu je ve finanční nouzi, potýká se se zdravotními problémy a škola jí nedovoluje učit. „Jsem teď úplně jiný člověk, celý můj život se obrátil vzhůru nohama,“ popsala.

Pokousaný Marpo: Ve hře je pokuta, neřeším. Takovou bitku neviděli ani policisté, řekl rapper

Případ rappera Marpa, kterého v říjnu pokousal při potyčce kvůli jízdě v protisměru jiný řidič, se podle jeho vlastních slov nijak nevyvíjí. Incidentem se sice zabývá přestupková komise a ve hře je i pokuta, ale sám hudebník věc nijak neřeší, uvedl pro redakci Prima Ženy. Na kuriózní konflikt však prý nejspíš nikdy nezapomene. V bitkách zažil mnoho zbraní, ale s využitím zubů se setkal poprvé. Kousance prý pobavily i přivolané strážníky.

Tragédie na Vsetínsku. Opilec brutálně zbil ženu, pak ji nechal umřít v zahradní chatce

Dvaatřicetiletý muž pod vlivem alkoholu napadl v noci z pondělí na úterý ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku svou o rok mladší přítelkyni. Opakovaně ji silně udeřil pěstí do hlavy. Žena na následky způsobených zranění zemřela. Ve čtvrtek krajští kriminalisté muže obvinili z těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti, za což mu hrozí až 16 let vězení. V pátek se bude rozhodovat o vzetí muže do vazby, sdělila krajská policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Český rapper napadal na ulici cizí ženy. Jeho vysvětlení nedávala smysl, skončil v Bohnicích

Zadržený agresivní narkoman, který v posledních týdnech napadl na ulici alespoň dvě cizí ženy, má být podle informací Krimi zpráv český rapper Tyler Durden. Útočník policii jako zdůvodnění svých činů podal nesmyslná vyjádření, proto byl hospitalizován v psychiatrické léčebně v Bohnicích, uvedl pro CNN Prima NEWS policejní mluvčí Jan Rybanský, který však identitu muže nepotvrdil. Podle informací redakce měl rapper napadení chaoticky vysvětlovat s odkazy na boha i hudbu.