CNN Prima News napadení

napadení

Výpis příspěvků ke štítku „napadení“

Místo zábavy brutální napadení. Mladík v Brně dostal v parku naloženo od party agresorů

16. srpna 2022 19:55

Brutálním napadením a následnou loupeží se zabývá brněnská kriminálka. Zatím neznámí pachatelé se u tamního nádraží seznámili s mladým mužem a jejich vzájemné přátelství měla stvrdit koupená láhev alkoholu. Jenže místo toho dostal mladík pořádně naloženo a parta agresorů ho navíc ještě okradla. Celý útok zaznamenaly pouliční kamery.

Brutální útok na Rushdieho. Spisovatel je na dýchacím přístroji, zřejmě přijde o oko

12. srpna 2022 17:41
Aktualizováno

Britský spisovatel indického původu Salman Rushdie byl ve čtvrtek napaden při vystoupení v New Yorku. Na pódium vtrhnul muž, který na Rushdieho zaútočil a pobodal ho. Spisovatel utrpěl nejméně jednu bodnou ránu do krku a jednu do břicha, uvedla na tiskové konferenci policie, podle které byl kolem 17:00 místního času stále na operačním sále. Útočníka policisté zadrželi, nyní je ve vazbě. Motiv jeho činu zatím není známý. Autor se nachází na jednotce intenzivní péče, zřejmě přijde o oko, uvedl jeho agent Andrew Wylie v prohlášení tisku.

Babišovo turné pokračuje, po incidentech ale bude policie postupovat jinak. Co se změní?

11. srpna 2022 06:29

Andrej Babiš míří do Ústeckého a Karlovarského kraje. Aby policisté i pořadatelé předešli konfliktům mezi jeho příznivci a odpůrci budou postupovat jinak. Muži zákona budou v reakci na incidenty policistů v civilu jasně označeni a bude jich na místě více, včetně antikonfliktních týmů. Pořadatelé zase odpůrcům vyhradí část prostoru a jasně se od davu odliší jednotnými tričky.

Surový útok na soupeře: Mladý hokejista skončil za plivnutí se znetvořeným obličejem

9. srpna 2022 11:17

Že si hokejisté vyplachují ústa na střídačce vodou z lahví, kterou následně vyplivnou do okolí, je obvyklý obrázek. Takovou sprchou ale počastoval ve švédské juniorské lize Kid Andersson přímo svého soupeře, a ten se rozhodl pomstít. Mladý hráč skončil se znetvořeným obličejem v nemocnici. Protihráč mu hokejkou vymlátil několik zubů a zlomil čelist. O případu informoval švédský web Aftonbladet.

Hrůzný zážitek z dovolené. Chlapce napadli žraloci, roztrhali mu nohy. Nechci do nebe, křičel

8. srpna 2022 14:57

Scéna jako z Čelistí, tak popsal hororové zážitky z dovolené otec osmiletého Finleyho Downera. Během výletu na Bahamy chlapce napadli žraloci a potrhali mu obě nohy. Finleyho nakonec vytáhla z vody jeho o rok starší sestra. Chlapec musel podstoupil tříhodinovou operaci v hlavním městě Nassau, nyní je dočasně upoután na vozík. Rodina už se vrátila do Spojeného království. O případu informoval britský deník The Sun.

Děsivý útok ledního medvěda: Napadená žena skončila v nemocnice, šelmu zahnala až střelba

8. srpna 2022 14:14

Nezapomenutelnou zkušenost má za sebou 25členná skupina výletníků, na jejichž tábor na Špicberkách v arktické oblasti Norska v pondělí zaútočil lední medvěd. Zvíře zranilo francouzskou turistku, která byla součástí kempující skupiny. Zranění ji však neohrožují na životě, informovaly podle agentur AP a AFP místní úřady.