reklama

NHL

Výpis příspěvků ke štítku „NHL“

Olympiáda v Pekingu jako svátek sportu? Dva měsíce před startem spíš symbol strachu

4. prosince 2021 14:25

Do zahájení zimních olympijských her v Pekingu zbývají přesně dva měsíce. Místo toho, aby se mluvilo o tom, kdo bude bojovat o medaile, se řeší, zda vůbec sportovci, kteří se mají na hrách představit, přicestují. Odradit je mohou ještě přísnější covidová opatření než při hrách v Tokiu nebo znepokojivá situace kolem tenistky Pcheng Šuaj. Už před startem olympiády je tak její renomé značně pošramocené.

Průšvihář z NHL Kane mířil na manželku zbraní. Podle hokejisty by se měla léčit

3. prosince 2021 13:51

Momentálně se v NHL zřejmě nevyskytuje kontroverznější hráč. I když momentálně Evander Kane ani není plnohodnotným hokejistou, protože po trestu za zfalšování potvrzení o očkování byl organizací San Jose Sharks umístěn na seznam volných hráčů. Do toho teď přichází další problém od manželky, se kterou se rozvádí. Na sociálních sítích zveřejnila video, na němž na ní Kane míří údajně nabitou zbraní.

Pastrňák, Crosby nebo McDavid v Pekingu? Hrozí, že hvězdy NHL na olympiádě nebudou

3. prosince 2021 06:36

Hlasité „hurá“ zaznělo na začátku září snad od každého hokejového fanouška. NHL si plácla s Mezinárodním olympijským výborem (MOV) a na blížících se zimních hrách v Pekingu se měla sejít ta nejlepší hráčská společnost. Zdálo se, že jde o hotovou věc. Jenže poslední týdny vyvolávají obavy, zda se David Pastrňák, Sidney Crosby a další hvězdy ze zámoří do čínské metropole skutečně vydají.

Jágr o mladých: Jsou vztahovační. Dříve byly křik a rány normální, teď by to byla šikana

22. listopadu 2021 20:17

V profesionálním hokeji působí Jaromír Jágr přes 30 let. Proto oproti dřívější době vnímá velký rozdíl v nastavení aktuálních hráčů odrážejících dnešní společnost. Mluvil o tom v rozhovoru pro Newstream TV. Podle legendární „osmašedesátky“ hrající za Rytíře Kladno, které zároveň vlastní, jsou sportovci nyní příliš měkcí a vztahovační. Ale nevyčítá jim to, protože nezažili „tvrdé časy“.

Bizarní moment v NHL: Hráči na ledě „tancovali“, zašmodrchaly se jim vzájemně tkaničky

3. listopadu 2021 08:36

Nepadl gól, nikdo nebyl zraněný, puk nevyletěl mimo hřiště ani nezamířil do výstroje brankáře, nedošlo na zakázané uvolnění, ofsajd ani faul. I tak rozhodčí zadul do píšťalky a přerušil utkání NHL mezi Edmontonem Oilers a nováčkem Seattle Kraken. Kuriózní moment nabídli dva hráči, kteří u sebe byli tak natěsno, že se jim vzájemně zašmodrchaly tkaničky a hokejisté se od sebe nemohli odtrhnout.

Farma volá. Akorát, že vůbec. Jak brankář Vejmelka popřel zákony NHL a stal se „kojotem“

30. října 2021 09:27

Kdo by to byl řekl, že gólman, který ještě v sezoně 2018–⁠2019 chodil občas z extraligy chytat do prvoligové Třebíče, bude o tři roky později stát v brankovišti hokejového království NHL. Příběh Karla Vejmelky je jedinečný. „Pozice pro mě byla jasně daná. Ani jsem neměl žádné zprávy, že bych se mohl udržet v prvním týmu Arizony. O to to pak bylo příjemnější,“ vypráví 25letý brankář Coyotes v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

reklama