CNN Prima News Philadelphia Flyers

Philadelphia Flyers

Výpis příspěvků ke štítku „Philadelphia Flyers“

Zatčený brankář Fedotov se poprvé ozval. Slyším vaše hlasy, vzkázal z Ruska fanouškům

19. července 2022 20:06

Ruský brankář Ivan Fedotov byl začátkem července zatčen v Petrohradu. Bylo to krátce před tím, než se měl vydat do zámoří, kde se chystal po podpisu smlouvy prosadit v týmu Philadelphia Flyers. Důvod dramatického zvratu? Údajně se vyhýbal vojenské službě. Tu si teď po násilném odvlečení plní na severu země. Veřejnosti se poprvé od pofidérního zadržení ozval prostřednictvím své manželky.

Případ Fedotov: Mstil se brankáři „nejděsivější muž planety“ a čeká ho maso staré 70 let?

6. července 2022 06:39

Místo NHL angažmá za polárním kruhem. Nikoliv v hokejovém týmu, ale v armádě. Brankář Ivan Fedotov měl mít před sebou sezonu ve Philadelphii Flyers, ale ocitl se v pořádně svízelné situaci. Podle verze Ruska nejde o nic jiného než o to, že stříbrný medailista z her v Pekingu musí absolvovat zatím nesplněnou vojenskou službu. Jiné zprávy však napovídají, že se jedná o pomstu za pakt se Západem. A že za ní stojí jeden z Putinových mužů – Igor Sečin.

Chtěl do NHL. Ruský brankář byl ale odklizen za polární kruh, padají i slova o otravě

4. července 2022 13:36

Zažil skvělou sezonu a chystal se na misi v NHL. Rusku vychytal brankář Ivan Fedotov stříbro na olympijských hrách, s CSKA Moskva vyhrál Gagarinův pohár v KHL. Vysloužil si smlouvu s Philadelphií Flyers, která ho draftovala už v roce 2015. Jenže vše se zvrtlo ještě před tím, než odcestoval do zámoří. Byl odklizen za polární kruh, kde si má splnit vojenskou službu.

Chyběl nám Messi, dáváš debilní otázky nebo voják v Iráku. 50 top hlášek oslavence Jágra

15. února 2022 05:54

„Každej den není posvícení. Na druhou stranu, ty taky neuděláš každej den dobrej rozhovor.“ To je jen jedna z památných hlášek Jaromíra Jágra, jenž v úterý slaví padesátiny. Za více než 30 let v profesionálním hokeji už toho řekl víc než dost. Redakce CNN Prima NEWS vám nabízí 50 výroků „osmašedesátky“, které zarezonovaly Českem.

Hrůza na hokeji. Středoškoláka řízli při zápase bruslí do krku, v nemocnici zemřel

8. ledna 2022 17:58

K hrozivému momentu došlo při studentském zápase v americkém městě Greenwich ve státě Connecticut. Jeden z hráčů ze školy St. Luke – Teddy Balkind – při hře spadl na led, a to tak nešťastně, že jiný z hokejistů nestihl zabránit vzájemné srážce a omylem řízl nešťastníka na zemi bruslí do krku. Balkind na následky krvavého zranění zemřel.

Brankář Lehner dráždí týmy NHL: Prášky hráčům nedávají doktoři, žádná pořádná péče

6. října 2021 06:22

Pořádné pozdvižení v nablýskaném světě NHL způsobil brankář Vegas Golden Knights Robin Lehner. Ačkoliv má být soutěž výkladní skříní hokeje, podle brankáře má přístup mnoha zainteresovaných lidí značné mezery. V sérii ostrých vyjádření na sociálních sítích se věnoval třeba tomu, jak jsou hráčům bez rozmyslu podávány psychoaktivní látky – benzodiazepiny. A opřel se i do celkově zvláštního přístupu některých organizací.

Mrázek bude chytat za Toronto, smlouvu podepsal na tři roky. Finančně si polepší

28. července 2021 19:15

Český hokejový brankář Petr Mrázek se jako nechráněný volný hráč dohodl v NHL na tříleté smlouvě s Torontem. Kontrakt mu zajišťuje celkový příjem 11,4 milionu dolarů. Z týmu Maple Leafs odchází Frederik Andersen, který zamířil do Caroliny, kde Mrázek odchytal poslední tři sezony. V novém působišti uzavřel dánský brankář dvouletý kontrakt na celkem devět milionů dolarů.

Hokejista Voráček po deseti letech opouští Philadelphii. Vrací se zpět do Columbusu

24. července 2021 18:53

Hokejový útočník Jakub Voráček v NHL po deseti letech opouští Philadelphii a vrací se do Columbusu, který si jej vybral v roce 2007 jako sedmičku draftu. Flyers vyměnili jednatřicetiletého kladenského odchovance za o rok staršího forvarda Cama Atkinsona. Voráček má ještě na další tři sezony platný osmiletý kontrakt na 66 milionů dolarů.