CNN Prima News prodloužení smlouvy

prodloužení smlouvy

Výpis příspěvků ke štítku „prodloužení smlouvy“

Burnley prodloužilo smlouvu s Vydrou. Sám hráč chtěl přitom prchnout do jiného klubu

V Anglii už prošel mnoha celky, poslední dva roky hraje fotbalista Matěj Vydra Premier League v Burnley. S ním teď prodloužil smlouvu do roku 2022, přestože není spokojený s vytížením a pokukoval po jiném působišti. Klub totiž uplatnil opci v současném kontraktu, který měl vypršet příští rok v létě. Podle agenta 28letého útočníka Ondřeje Chovance je tento krok nemilým překvapením.

Guardiola se dohodl na nové smlouvě v Manchesteru City. Naláká do Anglie Messiho?

Britská média během čtvrtka přišla s informací, že éra fotbalového trenéra Pepa Guardioly v Manchesteru City bude pokračovat i po červnu 2021. S vedením týmu z Etihad Stadium se španělský kouč dohodl na prodloužení smlouvy, a to do roku 2023. Vše později potvrdil oficiální cestou i klub. To může být impulz k tomu, aby se na anglickou adresu přestěhoval Lionel Messi, se kterým španělský trenér prožíval harmonický vztah v Barceloně.

Fotbalista Darida zůstane nadále věrný Hertě Berlín. Jako rodina, jsem tu doma, říká

Už je to to přes pět let, co Vladimír Darida zapustil kořeny v Hertě Berlíně. A ty postupem času prorůstají do větší hloubky. Služeb třicetiletého fotbalisty, který v minulém ročníku stanovil rekord bundesligy v počtu naběhaných kilometrů za zápas, si klub z hlavního německého města nadmíru váží. Proto mu nyní nabídl nový dlouhodobý kontrakt. A plzeňský rodák neodmítl.