show

Výpis příspěvků ke štítku „show“

Vrah Roubal nebo Stodolovi na jednom tetování? Provokatér z Clashe to přehnal, říká promotér

Sedmý turnaj Clash of the Stars nabídl opět velkolepou show i mnoho silných momentů. V dobrém i zlém. Právě o tom byla řeč v rozhovoru s promotérem Tomášem Linh Le Sym na CNN Prima NEWS. „Nejhorší moment byl nástup Tadeáše Veselého a jeho napadení,“ přiznává šéf organizace. „Vznikla fáma, že měl zástavu srdce. To můžu vyvrátit.“ A co říká na nesmyslná tetování tohoto provokatéra?

Podívejte se na podivný zápas Soukup vs. Bejr. Bijec Vémola věděl předem, jak to dopadne

Od tohoto střetu nešlo očekávat kvalitu. A proto si diváci vlastně nemají nač stěžovat. Proslulý provokatér Aleš „Psychopat“ Bejr doposud nepředvedl dobrý zápas. Proto se dalo čekat, že v souboji podle pravidel boxu nebude mít co nabídnout. Stejně tak Jaromír Soukup není dobrý boxer, což se také potvrdilo. Co očekávat ale šlo, byl vlastně výsledek. Odhadl to správně například populární MMA bijec Karlos Vémola. „Přesně, co jsem říkal, že vyhraje Soukup diskvalifikací Bejra. Škoda, že jsem si na to nevsadil,“ zalitoval Terminátor.

Rychtařík: Leoš Mareš změnil cenovou politiku zdejších show. Benova O2 arena byla troufalost

Už dlouho je manažerem Bena Cristovaa, ve své stáji Championship Music má ale i další osobnosti a hudebnímu byznysu se věnuje prakticky celý profesní život. Lukáš Rychtařík tak má dokonalý přehled o tom, co se na české scéně děje a kdo mění způsob hry. Mezi takové lidi podle něj bezesporu patří Leoš Mareš, který proměnil cenovou politiku českých interpretů v O2 areně. Dříve se totiž tuzemští umělci ostýchali mít stejně drahé lístky jako zahraniční hvězdy. „Určitě byl tím, kdo to celé vykopnul,“ myslí si Rychtařík.

RADIO KISS MILLENNIUM EXPLOSION 2024: Představujeme kompletní line-up!

A je to venku! Konečně vám můžeme představit všechny hvězdy milénia, které vystoupí 23. listopadu 2024 v O2 areně. RADIO KISS MILLENNIUM EXPLOSION 2024 se opět představí jako velkolepá čtyřhodinová show, kterou vás provedou moderátoři a DJové rádia Kiss. Připravte se na vystoupení: Mike Candys, Karma, Fatman Scoop, Bellini, Dario G, Kate Ryan, Danzel, Eiffel 65 a jako třešnička na dortu Guru Josh Project.

Čtvrtý ročník freestyle show COOLIFE FEST míří na Smíchovskou náplavku

Čtvrtý ročník největší freestyle show v Praze odstartuje v sobotu 27. května na Smíchovské náplavce. Hned od rána exhibicemi rozpumpují návštěvníkům adrenalin zástupci českého freeskiingu a snowboardingu, jetsurfingu, flyboardingu i parašutisté v rámci swoop freestylu. Součástí akce bude i tentokrát závod v BMX minirampě na pontonu uprostřed Vltavy o titul mistra České republiky a prize money 30 000 Kč.

Slavná irská taneční show LORD OF THE DANCE se již po desáté vrací do České republiky

Diváky milovaná irská taneční formace LORD OF THE DANCE, která předvedla na konci roku 2022 na vyprodaném turné po velkých halách v sedmi krajských městech oslavnou show k 25. výročí, chystá na přelomu května a června 2024 návrat do České republiky. Znovu se tak s nimi shledáme nejen ve vždy do posledního místa vyprodané pražské O2 areně a ostravské Ostravar areně, ale také po dlouhých 7 letech na plzeňském Zimním stadionu. Mediálním partnerem je i v roce 2024 televize Prima.