show

Výpis příspěvků ke štítku „show“

Exkluzivní ukázka: Kolečko a Vignerová před rozchodem. Vystavila ho nepříjemnému úkolu

7. září 2022 23:05

Ve druhém díle show Můj muž to dokáže budou o sto tisíc korun bojovat Alice Bendová s přítelem Michalem Topolem, herečka Kateřina Brožová s Markem Vašutem, Eva Decastelo s Lukášem Langmajerem a Aneta Vignerová s Petrem Kolečkem. Show, ve které ženy mají navrch a mohou zúčtovat se svými protějšky, sledujte každý pátek ve 20:15 na Primě.

Známý moderátor se ostře pustil i do Adele: Je rozmazlená primadona, stejně jako Meghan

26. ledna 2022 23:22

Adele se proměnila v rozmazlenou primadonu, která jedná ve stylu Meghan Markleové: Co chce, to dostane. Těmito slovy okomentoval novinář Piers Morgan zpěvaččino rozhodnutí zrušit koncertní šňůru v Las Vegas jen několik hodin před jejím začátkem. Podle něj za tak razantním rozhodnutím nestála pandemie covidu, ale samotná zpěvačka, která se na vystoupení nepřipravila včas.

Prima COOL přináší na náplavku Coolife Freestyle Fest, největší letní freestyle show

30. června 2021 12:32

V sobotu 10. července se pražská Smíchovská náplavka změní v dějiště největší letní freestyle show COOLIFE FREESTYLE FEST. Televizní stanice Prima COOL pod svojí lifestylovou značkou COOLIFE přináší všem milovníkům a fanouškům adrenalinových sportů jedinečnou podívanou. Do hlavního města se sjedou lyžaři a snowboardisté z celé republiky, aby předvedli dechberoucí freestyle exhibici uprostřed Vltavy. Akce navazuje na úspěšnou událost COOL HIGHJUMP TOUR z loňského roku, která získala ocenění od České eventové asociace.