reklama
CNN Prima News SK Slavia Praha

SK Slavia Praha

Výpis příspěvků ke štítku „SK Slavia Praha“

Kdo je Kamarův právník Anwar? Zastával se i radikálů, ti mu zároveň hrozili smrtí

4. října 2021 16:29

Glen Kamara se stal českým nepřítelem, což sám pocítil ve čtvrtek na Letné, kde fotbalistu Glasgow Rangers vybučely a vypískaly děti fandící Spartě. Snad ještě větší nesympatie v tuzemsku vzbuzuje právník finského záložníka Aamer Anwar. Ačkoliv by měl být v této oblasti znalý, zdá se, že plně ignoruje presumpci neviny. Jaká je minulost muže, který mnoha lidem v republice „pije krev“?

Předvolání velvyslance? Gesto před volbami. Ať si to vyřídí kluby, ne vlády, míní Svoboda

1. října 2021 21:57

Nařčení Čechů z rasismu opět hýbe sportovním světem. Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) si v reakci na komentáře po zápase Sparty a Rangers dokonce na pondělí předvolal britského velvyslance. Souvisí to s tím, že je před volbami. Využívá se všechno. Omluvu od Velké Británie jako Čech nepotřebuji, protože nejsme rasisti, okomentoval kroky diplomacie její bývalý šéf Cyril Svoboda (KDU-ČSL) v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Břitké přivítání Roofea, který rozpáral Kolářovi hlavu: Přijel jsi zranit dalšího brankáře?

30. září 2021 17:16

Březnové utkání v Evropské lize mezi Glasgow Rangers a Slavií Praha budilo emoce z mnoha důvodů. Jedním z nich byla surová hra skotského týmu, ze které vyčníval především brutální kopanec útočníka Kemara Roofea do hlavy brankáře „sešívaných“ Ondřeje Koláře, který byl pak sešívaný i doslova. Čeští fanoušci na tento kriminální zákrok nezapomněli, jak se ukázalo při středečním příletu týmu Stevena Gerrarda do Prahy.

Rangers po půl roce opět v Praze. Co všechno zaznělo od začátku „války“ se Slavií?

30. září 2021 07:15

Glasgowští Rangers se po více než půl roce znovu vrátili do Prahy a leckterý český fanoušek cítí obavy: „Hlavně, ať se nestane něco jako v březnu.“ Tentokrát skotský tým vedený Stevenem Gerrardem nepotká v Evropské lize pražskou Slavii, ale Spartu. Každopádně vzpomínky na „válku“ ožívají. Kauza obnášející zejména neprokázaný rasismus „sešívaného“ Ondřeje Kúdely vůči Glenu Kamarovi spustila konflikt, který se táhl dlouhé týdny a zaznělo během něj spousta kontroverzních až bizarních vět. V článku naleznete ty nejzajímavější z nich.

Pozor na nebezpečné Čechy, četli fanoušci Rangers. Ti v týdnu poničili Lyonu autobus

19. září 2021 09:29

Právník záložníka Glena Kamary Aamer Anwar se domnívá, že Praha může být po březnových událostech ze střetnutí se Slavií pro fanoušky Glasgow Rangers nebezpečná, může jít prý i o život. Má za to, že zdejší fotbaloví příznivci se neostýchají překročit meze zákona. Ani skotští fanoušci si však speciálně v posledních dnech neudělali nejlepší reklamu...

Kamarův právník opět na scéně: Fanoušci Rangers, nejezděte do Prahy. Hrozí tragédie

18. září 2021 14:46

Incident údajně obnášející rasismus, který se odehrál v březnu mezi Glenem Kamarou a Ondřejem Kúdelou, má dozvuky ještě nyní. Právník hráče skotských Rangers a aktivista Aamer Anwar varuje fanoušky z Glasgow, aby se nevydávali do Prahy – 30. září k tomu budou mít příležitost, protože jejich klub bude hrát zápas skupiny Evropské ligy se Spartou. To, že Rangers nenarazí na znepřátelenou Slavii, podle Anwara nehraje roli – Anwar má pocit, že v české metropoli jim může jít o život.

reklama