smrt

Výpis příspěvků ke štítku „smrt“

Drama na palubě airbusu: Pilot zemřel během letu, kolega to cestujícím oznámil interkomem

Při pondělním letu z Egypta do Saudské Arábie došlo k tragické události, když při něm pilot náhle zemřel. Pasažéři se to dozvěděli pomocí interkomu ještě ve vzduchu, když jim to oznámil jeho kolega z kokpitu s tím, že bude následovat nouzové přistání na letišti v Džiddě. Podle webu Egyptian Streets utrpěl nečekané zdravotní komplikace.

Expartner ubodané těhotné Moniky prolomil mlčení. Popsal, jak syn našel zavražděnou matku

Bývalý partner těhotné Moniky, kterou našli v úterý ve slovenském městě Sládkovičovo s bodnou ránou v břiše, a zároveň otec jejich čtrnáctiletého syna, pro web Nový Čas popsal, co se na místě odehrálo. Chlapec, který přišel při děsivém útoku o maminku, teď zůstane v péči otce. Případem se nadále zabývá policie, krajský vyšetřovatel ve věci zahájil trestní stíhání pro obzvlášť závažný zločin vraždy.

Dítě leželo vedle auta. Svědek popsal chvíle po tragickém výbuchu auta s Čechy v Chorvatsku

Chorvatská policie stále vyšetřuje tragickou středeční explozi automobilu s českými turisty nedaleko města Obrovac. O život přišlo devítileté dítě a dvě ženy utrpěly vážná zranění. Podle neoficiálních informací deníku Zadarski list v autě patrně explodovaly nádrže s plynem. Svědek pak popsal, jak to na místě neštěstí vypadalo bezprostředně po výbuchu.

Ostravsko se vzpamatovává z bouřek: Omezení v dopravě, zavřená ZOO, tisíce lidí bez elektřiny

Asi 11 000 odběratelů bylo bez proudu po velmi silných bouřkách, které ve středu zasáhly Moravu a Slezsko – především Ostravsko, kde poškodily památkově chráněné budovy Trojhalí Karolina. Kvůli výpadku a popadaným stromům dnes neotevře ostravská zoologická zahrada. Provoz na železnici omezený následkem bouřek se už většinou obnovil, mimo provoz je však stále trať mezi Ostravou a Opavou.