smrt

Výpis příspěvků ke štítku „smrt“

Hrozivá nehoda na anglické dálnici: Zemřela 14letá dívka a řidič, zraněné jsou desítky dětí

Na dálnici M53 u Liverpoolu na severozápadě Anglie se v pátek ráno převrátil autobus plný školáků, při nehodě zemřel řidič a čtrnáctiletá dívka. V autobuse bylo dohromady 54 cestujících, převážně žáků dvou středních škol z města West Kirby. Mluvčí záchranné zdravotnické služby podle webu BBC uvedla, že dvě z dětí skončily v nemocnici s vážnými zraněními, dalších osm je hospitalizováno s lehčími zraněními.

Při nehodě Kellnera selhali i operátoři. Záchrana přišla až po necelých šesti hodinách

Národní úřad pro bezpečnost dopravy Spojených států amerických zveřejnil zprávu, která odhaluje podrobnosti havárie vrtulníku, při níž zemřel český podnikatel Petr Kellner. Fatální byla pozdní reakce. Záchranáři se k nehodě dostali až po pěti hodinách a čtyřiceti minutách, což je neuvěřitelně dlouhá doba, když jde o záchranu lidských životů, uvedl ve vysílání CNN Prima NEWS novinář Hospodářských novin Michael Mareš.

Jan Libíček zemřel během natáčení. Vypil zkažené mléko po Menšíkovi a zkolaboval

Herec Jan Libíček by ve čtvrtek oslavil 92. narozeniny. Před kamerou ztvárnil desítky nezapomenutelných filmových a seriálových rolí. Jeho život vyhasl předčasně, uprostřed natáčení komedie Jak utopit doktora Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách. Bylo mu pouhých 42 let. Jaké bylo jeho soukromí a jak na něj vzpomínají kolegové, kteří s ním pracovali?