CNN Prima News Tereza Brodská

Tereza Brodská

Výpis příspěvků ke štítku „Tereza Brodská“

Spaní ve stanu jen za odměnu. Brodská ukázala, co zažívala s Hanzlíkem na prázdninách

4. října 2022 11:56

Tereza Brodská na sociálních sítích opět zavzpomínala na společnou dovolenou se svou maminkou Janou Brejchovou a jejím tehdejším partnerem Jaromírem Hanzlíkem. O Hanzlíkovi se totiž chystá dokument a 74letý umělec si přál, aby o něm Brodská do kamery také něco řekla. Samotná prosba herečku potěšila. Doufá však, že toho Hanzlík nakonec nebude litovat.

Zdravotní stav Jany Brejchové odtajněn. Co se s ní stalo? Dcera Tereza promluvila

2. srpna 2022 14:02

Herečka Jana Brejchová, která patřila k nejkrásnějším českým herečkám, se na veřejnosti neobjevila už hezkou řádku let. Ví se pouze to, že už sedm let pobývá v léčebně dlouhodobě nemocných. O tom, proč tam skončila, co se s ní stalo a jaký je její momentální zdravotní stav, se rozepsala dcera Tereza Brodská v knize Moje máma Jana Brejchová.

Jana Brejchová otevřeně o svých slavných milencích: O panenství přišla s Trojanem

16. července 2022 06:58

Jana Brejchová patřila k nejkrásnějším herečkám a okouzlila řadu slavných mužů. Díky svému půvabu a šarmu si vysloužila přezdívku Česká Bardotka. Na začátku roku oslavila dvaaosmdesáté narozeniny a z veřejného života se kvůli špatnému zdravotnímu stavu stáhla do ústraní. Nyní o sobě dala vědět díky knize Moje máma Jana Brejchová, kterou o ní napsala její dcera Tereza Brodská. Herečka v ní zavzpomínala i na svůj milostný život.

Herečka Brejchová vzpomíná, jak přebrala kamarádce muže přímo před očima: Zvítězilo sobectví

26. června 2022 07:07

Po sametové revoluci v roce 1989 nezažívala herečka Jana Brejchová moc radostné životní období. Nejenže se rozešla s hercem Jaromírem Hanzlíkem, ale navíc pro ni ve filmu nebylo tolik práce. Ze splínů ji vytáhla až její další velká láska – herec Jiří Zahajský, který do té doby žil s televizní hlasatelkou Kamilou Moučkovou.

Vážně nemocná Jana Brejchová po dlouhé době promluvila. Svých manželství lituje

10. června 2022 11:50

Herečka Jana Brejchová, která na začátku roku oslavila 82. narozeniny, patřila k nejkrásnějším ženám stříbrného plátna. Její život se ale v poslední době změnil v utrpení. Už sedm let pobývá v léčebně dlouhodobě nemocných, trvale je upoutána na lůžko a potřebuje nepřetržitou péči. Podle dcery Terezy Brodské ale stále dokáže být pozitivní a velmi vtipná. Právě díky ní se nyní o její mamince může veřejnost dozvědět více.