reklama
CNN Prima News Tereza Brodská

Tereza Brodská

Výpis příspěvků ke štítku „Tereza Brodská“

Vlídný gentleman se specifickým humorem. Jak na Kleina vzpomínají kolegové z branže?

10. ledna 2022 16:50

Fantastický režisér s lidským a empatickým přístupem, přítel i gentleman. I tak na Dušana Kleina vzpomínají jeho herečtí kolegové, které úmrtí velmi zasáhlo. V rozhovorech pro CNN Prima NEWS na něj zavzpomínaly herečky Denisa Nesvačilová, Markéta Hrubešová a Tereza Brodská. Filmový režisér a scenárista zemřel v neděli ve věku 82 let.

Jak to bude pokračovat mezi Týnou a Jankem? Eva Burešová prozradila tajemství Slunečné

26. prosince 2020 12:41

Herci ze seriálu Slunečná těší tisíce diváků u televizních obrazovek, ale jsou skvělá parta i mimo seriálové prostředí a činí mnoho dobrých skutků. A o Vánocích to platí dvojnásobně. Známé tváře se vypravily potěšit lidi v domově pro seniory a udělaly jim nesmírnou radost. Herci se nechali unést a prozradili exkluzivní dějové informace.

Empatii a snahu vidět v lidech jen to nejlepší jsem zdědila po otci, říká Brodská

15. prosince 2020 21:27

Vlastimil Brodský měl na svém kontě více než sto filmových a televizních rolí. Mezi ty nejznámější patří filmy Rozmarné léto, Všichni dobří rodáci, Světáci, Farářův konec nebo Jakub lhář. Velký herecký talent navíc podtrhával jeho šarm i charismatický hlas. Brodský zemřel před 18 lety, v úterý 15. prosince by oslavil stoleté jubileum. Na svého otce zavzpomínala Tereza Brodská v pořadu CNN Prima NEWS Showtime.

reklama