reklama
CNN Prima News The Guardian

The Guardian

Výpis příspěvků ke štítku „The Guardian“

„Ocenění“ pro lékaře Voráčka z covidového letu do Tokia. Je nesportovní osobností roku

16. prosince 2021 21:42

Každý rok se novináři, experti a fanoušci přou o to, kdo je největší sportovní osobností uplynulé doby. Existuje ale i opačná strana barikády – nesportovní osobnosti roku. Má jít o lidi, kteří se sice ve sportovním prostředí pohybují, ale udělali či řekli něco, co má ke sportu či fair play hodně daleko. Britský deník The Guardian takto „ocenil“ hned několik postav a seznam má i českou stopu. Patří na něj totiž i lékař Vlastimil Voráček, který nechvalně proslul kvůli nakažení několika českých reprezentantů během letu z Prahy na olympijské hry v Tokiu.

Leicester nudil, Slavia míří dál zaslouženě. Britská média po šoku Lišky nešetří

26. února 2021 11:51

Za šokující, ale zasloužené označila britská média čtvrteční vyřazení fotbalistů Leicesteru z druhého kola Evropské ligy pražskou Slavií. Český tým si po domácí bezbrankové remíze v Edenu zajistil postup v odvetě výhrou 2:0. Po loňském odchodu Tomáše Součka a Vladimíra Coufala z vršovického celku do West Hamu by podle komentářů mohl být v anglické lize zájem o další hráče českého mistra, zejména pak o střelce druhého gólu Abdallaha Simu.

Simu velebí v Anglii. Má magnetický první dotek, Leicester donutil vypadat ledabyle

19. února 2021 13:53

Šéf Slavie Praha Jaroslav Tvrdík před očekávaným dvojutkáním s Leicesterem City v play-off Evropské ligy řekl, že vyhrát jeden zápas by byl proti třetímu týmu hvězdné Premier League velký úspěch. Doma v Edenu to „sešívaným“ ve čtvrtek na cenný skalp nevyšlo. Ale výkon Pražanů – zvláště pak některých – při remíze 0:0 britská média velebila. Líbil se jim především křídelník Abdallah Sima.

reklama