reklama

UFO

Výpis příspěvků ke štítku „UFO“

Amerikou hýbou zveřejněná videa s UFO. Obama přiznal, že je vláda nedokáže vysvětlit

Rusové? Číňané? Sami Američané? Nebo někdo úplně jiný? Už za měsíc mají americké úřady Zpravodajskému výboru Senátu USA vysvětlit videa s neidentifikovatelnými létajícími objekty. Nejedná se přitom o žádné amatérské nahrávky, ale o oficiální vojenské záznamy. Zachycené objekty se na videích pohybují způsobem, který vysoce převyšuje technické možnosti současných amerických vojenských strojů. Pentagon je proto nebere na lehkou váhu.

UFO na Havaji? Svědci pozorovali modře svítící objekt, který zmizel v oceánu

Několik svědků minulé úterý pozorovalo a natočilo modře zářící podlouhlý neidentifikovatelný létající objekt (UFO) na obloze nad havajským ostrovem Oahu. Informoval o tom web Hawaii News Now. Nové případy podpořily tvrzení astronoma z Harvardské univerzity Avi Loeba, který před několika dny uvedl, že nás mimozemšťané navštívili v roce 2017, a varoval, že přijdou další.

USA a mimozemšťané mají na Marsu tajnou základnu, tvrdí izraelský generál v důchodu

Bývalý šéf izraelské vesmírné bezpečnosti Haim Eshed je přesvědčen, že mimozemšťané mají základnu na Marsu a provádějí experimenty na Zemi. Podle něj s nimi mají krom Izraele dohodu také Spojené státy, Marťani však trvají na tom, že ještě nechtějí být prozrazení, protože lidstvo není připravené. List Jewish Press spekuluje o tom, že 87letý penzionovaný generál zešílel.

Z Pentagonu unikly zprávy a fotografie údajně zachycující UFO

Z tajné pracovní skupiny Pentagonu unikly dvě zprávy a fotografie, které měly obsahovat informace o spatření UFO. Zprávy hovoří o zahlédnutí neznámých létajících objektů v roce 2018 a 2019. V obou případech měli piloti amerických stíhaček ve vzduchu zahlédnout něco nerozeznatelného. Informoval o tom web The Debrief.

reklama