reklama

UFO

Výpis příspěvků ke štítku „UFO“

Přestaňte hledat mimozemšťany, varuje vědec. Kontakt s nimi může zničit celý svět

15. června 2021 22:45

Vzhledem k podezřelým záběrům, které nedávno zveřejnilo americké ministerstvo obrany a které mají dle některých zachycovat UFO, je pátrání po mimozemských civilizacích módní trend. Teď ale americký astronom John Gertz lidstvo varoval, aby podobných pokusů zanechalo. Kontakt s mimozemšťany podle něj může způsobit kolaps celé naší civilizace.

Amerikou hýbou zveřejněná videa s UFO. Obama přiznal, že je vláda nedokáže vysvětlit

22. května 2021 13:08

Rusové? Číňané? Sami Američané? Nebo někdo úplně jiný? Už za měsíc mají americké úřady Zpravodajskému výboru Senátu USA vysvětlit videa s neidentifikovatelnými létajícími objekty. Nejedná se přitom o žádné amatérské nahrávky, ale o oficiální vojenské záznamy. Zachycené objekty se na videích pohybují způsobem, který vysoce převyšuje technické možnosti současných amerických vojenských strojů. Pentagon je proto nebere na lehkou váhu.

UFO: Americké zpravodajské služby mají 180 dní na to, aby řekly vše, co ví

12. ledna 2021 08:12

Americké zpravodajské agentury mají méně než půl roku na to, aby předložily Kongresu informace, které shromáždily o fenoménu UFO. Šestiměsíční lhůta se začala odpočítávat ve chvíli, kdy prezident Spojených států Donald Trump v prosinci podepsal rozpočet ve výši 2,3 bilionu amerických dolarů na kompenzaci ztrát způsobených covidem.

UFO na Havaji? Svědci pozorovali modře svítící objekt, který zmizel v oceánu

4. ledna 2021 17:41

Několik svědků minulé úterý pozorovalo a natočilo modře zářící podlouhlý neidentifikovatelný létající objekt (UFO) na obloze nad havajským ostrovem Oahu. Informoval o tom web Hawaii News Now. Nové případy podpořily tvrzení astronoma z Harvardské univerzity Avi Loeba, který před několika dny uvedl, že nás mimozemšťané navštívili v roce 2017, a varoval, že přijdou další.

USA a mimozemšťané mají na Marsu tajnou základnu, tvrdí izraelský generál v důchodu

8. prosince 2020 16:18

Bývalý šéf izraelské vesmírné bezpečnosti Haim Eshed je přesvědčen, že mimozemšťané mají základnu na Marsu a provádějí experimenty na Zemi. Podle něj s nimi mají krom Izraele dohodu také Spojené státy, Marťani však trvají na tom, že ještě nechtějí být prozrazení, protože lidstvo není připravené. List Jewish Press spekuluje o tom, že 87letý penzionovaný generál zešílel.

Z Pentagonu unikly zprávy a fotografie údajně zachycující UFO

5. prosince 2020 19:14

Z tajné pracovní skupiny Pentagonu unikly dvě zprávy a fotografie, které měly obsahovat informace o spatření UFO. Zprávy hovoří o zahlédnutí neznámých létajících objektů v roce 2018 a 2019. V obou případech měli piloti amerických stíhaček ve vzduchu zahlédnout něco nerozeznatelného. Informoval o tom web The Debrief.

reklama