UFO

Výpis příspěvků ke štítku „UFO“

UFO nás na základně trápilo roky. Nešlo to vysvětlit, tvrdí americký voják o záhadné „medúze“

Nedokázali jsme si to vysvětlit, naše teorie selhávaly, řekl podle webu Daily Mail bývalý člen amerického námořnictva Michael Concoski k údajnému UFO, které se mělo objevovat na americké vojenské základně v Iráku. Podle něj se na místě, na kterém sám sloužil, neidentifikovatelný létající objekt objevoval se železnou pravidelností. Záběry z roku 2018 na začátku letošního ledna zveřejnil amatérský novinář a ufolog Jeremy Corbell.

Nové záběry UFO? Nad americkou základnou měla proletět záhadná „medúza“, měnila směr i barvu

Amatérský novinář zaměřující se na neidentifikovatelné létající předměty Jeremy Corbell v úterý zveřejnil zcela nové záběry, které mají zachycovat UFO. Video bylo podle Corbella pořízeno už v roce 2018 na americké vojenské základně v Iráku a získal jej od zdroje ze zpravodajské komunity. Autenticitu záběrů zatím nikdo nepotvrdil, podle některých by se mohlo jednat i o sondu.

Fanoušci UFO jsou v pozoru: Testy DNA vrhly světlo na mumie z Mexika, nemají patřit lidem

Záhada kolem mexických „mimozemských bytostí“ se prohlubuje. Provedená analýza mumifikovaných těl prokázala, že jejich DNA skutečně není lidská, ale patří „neznámému druhu“, informoval o tom web Daily Mail. Jaime Maussan, novinář a známý nadšenec do UFO, svá zjištění prezentoval v mexickém kongresu s tím, že mumifikované pozůstatky objevené v Peru mohou mít původ mimo naši planetu.

Rudé UFO velké jako fotbalové hřiště. Nad základnou v USA se rozpoutalo peklo, říká oficír

Důstojník amerického letectva Jeff Nuccetelli prolomil mlčení o červeně zářícím UFO velikosti fotbalového hřiště, které se podle dřívějších svědectví vznášelo před zhruba dvaceti lety nad tehdejší vojenskou základnou v Kalifornii. Podle jeho slov události přihlíželo více než půl tuctu dobře vycvičených vojáků, kteří by za UFO rozhodně nevydávali ledajaký běžný letoun. O jeho výpovědi zveřejněné v podcastu Merged píše britský Daily Mail.

UFO nejsou jen mimozemšťané. Může to být čínská špionáž nebo tajné projekty, tvrdí vědec

Výskyt neidentifikovatelných objektů může mít několik vysvětlení, tvrdí Thomas Zurbuchen, bývalý vedoucí jednoho z oddělení americké vesmírné agentury NASA. Neznámé jevy mohou být podle něj ve skutečnosti čínské špionážní balony, popřípadě tajné projekty jiných států. Další odborníci připouštějí, že americká armáda skutečně disponuje mimozemským biologickým i technologickým materiálem. Trosky neznámých létajících prostředků se prý mohou objevit i na povrchu Marsu.

Sledujte speciál: UFO – Nová svědectví. Existují mimozemšťané, nebo jsme ve vesmíru sami?

Těla nelidského původu a mimozemské lodě? Svědectví bývalého příslušníka tajných služeb v americkém Kongresu rozvířilo nový zájem o UFO. Střeží opravdu americká armáda havarované létající talíře? Existuje mimozemský život, nebo jsme ve vesmíru sami? Nejen to probereme s odborníky ve speciálním vyslání UFO – Nová svědectví na CNN Prima NEWS ve středu od 13:15.