UFO

Výpis příspěvků ke štítku „UFO“

Nová komise odborníků NASA bude zkoumat UFO. Zasednou v ní přední vědci i bývalí astronauti

25. října 2022 05:46

Při americkém Národním úřadu pro letectví a vesmír (NASA) začala působit komise odborníků, kteří prozkoumají data o neidentifikovaných létajících objektech, neboli UFO. Informovala o tom agentura Reuters. Komise bude analyzovat záznamy pořízené lidmi a subjekty z civilního a soukromého sektoru. Obdobnou komisi zřídilo i americké ministerstvo obrany. Jeho experti se budou zabývat vojenskými záznamy.

Российский солдат пережил поездку на „танке-призраке“, украинский беспилотник его добил

20. října 2022 16:17

Во время российского вторжения на Украину происходят любопытные инциденты. Странное событие зафиксировал один из украинских беспилотников. Он заснял российский танк, экипаж которого, вероятно, был убит или ранен украинским огнем. Тело одного из русских солдат, вероятно, продолжало удерживать газ и рычаг левого поворота. Таким образом, танк ездил по кругу, пока не отпечатал в ландшафте гусеницами огромный круг. Люди в социальных сетях сравнили след с узорами на полях, которые приписывают инопланетянам.

Drsné záběry z bojů. Ruský voják přežil jízdu „tanku duchů“, venku ho dorazil ukrajinský dron

19. října 2022 06:17

Během ruské invaze na Ukrajinu dochází až ke kuriózním incidentům. Velmi podivnou událost zdokumentoval jeden z ukrajinských dronů. Natočil ruský tank, jehož posádku pravděpodobně zabila, nebo poranila ukrajinská palba. Tělo některého z ruských vojáků nejspíš ale nadále drželo plyn i páku zatáčení doleva. Obrněnec tak jezdil neustále dokola, až v krajině vyjezdil obrovský kruh. Lidé na sociálních sítích stopu přirovnávali k obrazcům v obilí, které jsou přisuzovány mimozemšťanům.

Nedokážeme to zcela pochopit: Odtajněná zpráva Pentagonu o UFO zmiňuje i poranění svědků

11. dubna 2022 12:14

Lidé, kteří tvrdí, že se setkali s mimozemšťany, prý utrpěli zdravotní následky. Objevují se u nich popáleniny radiací, ochrnutí či poškození mozku a očí. Vyplývá to z nově zveřejněné zprávy amerického Pentagonu. Ta tvoří součást dokumentů dnes již neexistujícího programu pro pokročilou identifikaci leteckých hrozeb, který zkoumal také UFO. Existenci programu odhalil jeho bývalý vedoucí v roce 2017. Informoval o tom deník Daily Mail.

Přestaňte hledat mimozemšťany, varuje vědec. Kontakt s nimi může zničit celý svět

15. června 2021 22:45

Vzhledem k podezřelým záběrům, které nedávno zveřejnilo americké ministerstvo obrany a které mají dle některých zachycovat UFO, je pátrání po mimozemských civilizacích módní trend. Teď ale americký astronom John Gertz lidstvo varoval, aby podobných pokusů zanechalo. Kontakt s mimozemšťany podle něj může způsobit kolaps celé naší civilizace.

Amerikou hýbou zveřejněná videa s UFO. Obama přiznal, že je vláda nedokáže vysvětlit

22. května 2021 13:08

Rusové? Číňané? Sami Američané? Nebo někdo úplně jiný? Už za měsíc mají americké úřady Zpravodajskému výboru Senátu USA vysvětlit videa s neidentifikovatelnými létajícími objekty. Nejedná se přitom o žádné amatérské nahrávky, ale o oficiální vojenské záznamy. Zachycené objekty se na videích pohybují způsobem, který vysoce převyšuje technické možnosti současných amerických vojenských strojů. Pentagon je proto nebere na lehkou váhu.