CNN Prima News výbuch

výbuch

Výpis příspěvků ke štítku „výbuch“

Avdijivka je jako Hirošima po výbuchu, popsal reportér CNN Prima NEWS. Rusové postupují dál

Ukrajinská Avdijivka je zcela v rukou ruské armády. Poslední opěrný bod Ukrajinců, tamní koksovna a chemička, padl. Reportér CNN Prima NEWS Matyáš Zrno přímo z Ukrajiny popsal, že Avdijivka nyní vypadá jako Hirošima po výbuchu. Podle něj za území Rusové zaplatili vysokou cenu. Ruská armáda nyní zuřivě útočí na několika místech po celé frontě a stahuje tam desítky tisíc mužů.

Výbuch podomácku vyrobené bomby zranil muže na Domažlicku. Ležela v krabici před domem

Aktualizováno

Výbuch před panelovým domem v Horšovském Týně na Domažlicku v noci na úterý způsobil podomácku vyrobený nástražný výbušný systém, uvedla policie. Lehce zranil jednačtyřicetiletého muže. Na místě zajistili policisté několik kriminalistických stop, které teď podrobí odborným expertizám. Případ prověřují krajští kriminalisté, požádali veřejnost o spolupráci.

Šílený mstitel z Frenštátu: Masový vrah ztrestal sousedy výbuchem domu. Zemřely i děti

Dlouhodobé spory se sousedy a rozhodnutí exekutora. To odstartovalo v hlavě Antonína Blažka plán, jehož provedením se zařadil mezi nejhorší masové vrahy Česka. Aby se pomstil obyvatelům bytovky, ze které měl být vystěhován, rozhodl se je vyhodit do povětří. Bohužel se mu to povedlo. Po jeho útoku objevili záchranáři v troskách domu pět mrtvých. Šestá oběť zemřela později v nemocnici. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Záběry ohnivého pekla a hromady šrotu. Ruský konvoj narazil na tvrdý ukrajinský odpor

Ukrajinská 79. vzdušná výsadková brigáda provedla překvapivý úder na ruský konvoj těžké techniky, který projížděl Doněckou oblastí. Pro některé okupanty měl střet fatální následky. O demolici opuštěných obrněnců včetně tanků či vozidel typu BMP se později postarali operátoři ukrajinských dronů. Bližší okolnosti zveřejněných záběrů je v průběhu ruské agrese složité nezávisle ověřit.

Záběry ohnivé demolice stomilionového tanku. Ukrajinci ho zlikvidovali dronem za pár tisíc

Ukrajinští vojáci u Avdijivky zničili ruský tank T-80BVM, jehož cena přesahuje 90 milionů korun. K likvidaci modernizovaného kolosu přitom stačil obyčejný dron, který stojí asi 10 tisíc korun. Ukrajinci využívají konstrukční slabiny ruských tanků, která spočívá v umístění munice přímo pod dělovou věží. Bližší okolnosti zveřejněných záběrů obsahujících mohutnou explozi je v průběhu ruské agrese složité nezávisle ověřit.

Narušený muž hrozil bombou v pražském nákupním centru. Zasahovala policie

U nákupního centra Galerie Nové Butovice probíhal v úterý odpoledne policejní zásah, informovala agentura Aktu.cz. Na místě byli dva muži, jeden z nich vyhrožoval výbuchem, druhý byl pořezaný na ruce, sdělil CNN Prima NEWS policejní mluvčí Jan Rybanský. Oba podle prvotních zjištění trpí psychickými problémy, skončili v péči záchranářů. Policie již zásah ukončila, výbušné zařízení se nenašlo.

CNN: Masivní útok proti povstalcům v Jemenu. Americký ministr obrany řídí akci z nemocnice

Americký ministr obrany Lloyd Austin nařídil a sledoval údery na jemenské povstalce z nemocnice, uvedl vysoce postavený zdroj z Pentagonu pro televizní stanici CNN. Masivní útok ze strany Spojených států a Velké Británie má za cíl zničit hútíjské vojenské kapacity, především odpalovací platformy pro rakety a drony, které ohrožovaly nákladní lodě v Rudém moři. Američané i Britové měli podle zdroje CNN vést palbu jak z letadel, tak z válečných plavidel a ponorek. „A nemusí jít o poslední slovo,“ uvedl zdroj.

Mohutná exploze rozmetala ruský tank. Kusy stroje létaly stovky metrů daleko, ukazuje video

Ukrajinský 501. prapor námořní pěchoty provedl další úder na ruskou kolonu těžké techniky v Chersonské oblasti. V důsledku náletu sebevražedného dronu došlo v jednom z tanků k masivní explozi, která stroj doslova roztrhala na kusy. Bližší okolnosti zveřejněných záběrů i stavu zbytku zmíněného konvoje je v průběhu ruské agrese složité nezávisle ověřit.