reklama

vztah

Výpis příspěvků ke štítku „vztah“

Herečka Kuklová o manželství s Pomejem: Uvědomila jsem si, že umřu. Musela jsem utéct

22. září 2021 10:19

Herečka Michaela Kuklová chtěla být pro Jiřího Pomeje dokonalou manželkou, milenkou i herečkou. Když si však uvědomila, že už to nezvládá, čekal ji bouřlivý rozvod. V té době se navíc dozvěděla, že její manžel nadělal dluhy v rozmezí několika desítek milionů korun a hrozilo, že je bude splácet ona. „Náš vztah připomínal italské manželství,“ uvedla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Kuklová. Dnes přiznává, že za mnohé svému bývalému partnerovi vděčí.

Fascinující láska i po 20 letech. Nová kniha odhaluje milostný vztah Macronových

11. září 2021 13:33

Emmanuel a Brigitte Macronovi tvoří pár zhruba 20 let, přesto je jejich vztah velmi intenzivní. Prezident volá své ženě každou hodinu a půl a občas na ni i žárlí, říká spisovatelka Gaël Tchakaloffová, které tento týden vyšla nová biografie o prezidentském manželském páru. Kvůli své knize sledovala manžele Macronovy poslední rok a půl snad na každém kroku. Jejich milostný vztah ji naprosto fascinoval.

Marketingový ředitel měl zabít přítelkyni, pak i sebe. Byl to dobrý chlap, tvrdí kamarádi

31. srpna 2021 15:31

Byli spolu šťastní, on měl přesto i jiné mladé ženy. Takto popisují sousedé 41letého marketingového ředitele Bena Greena, který byl se svou 22letou přítelkyní Maddie nalezen mrtvý v jeho domě. Policisté pracují s variantou, že za smrtí dvojice stojí právě Green. Pravděpodobně svou přítelkyni zavraždil a následně spáchal sebevraždu. Lidé z okolí však nechápou, co mohlo muže k hrůznému činu vést.

reklama