vztah

Výpis příspěvků ke štítku „vztah“

Gabriela Teissing: Co musí pochopit česká žena, když se pracovně vydá na Blízký východ

Gabriela Teissing má za sebou náročný rok plný obrovských výzev. Loni se stala šéfkou české společnosti Creative Dock, která se po expanzi do německy mluvících zemí v Evropě rozhodla expandovat do regionu Blízkého východu, do zemí jako je Katar, UAE nebo Saúdská Arábie. Právě poslední ze zmíněných je nejvíce tradiční, tudíž kulturní rozdíly jsou největší. Proto se Gabriela rozhodla vyprávět, jaké to je, když blondýnka z Prahy vyjednává byznys, uzavírá smlouvy, zodpovídá za dodanou práci a rozvíjí vztahy v zemích, kde CEO žena není na denním pořádku.

Gandalf osaměl. Herec Ian McKellen opustil svého o více než 50 let mladšího přítele

Zvěsti o zásnubách vystřídala překvapivá zpráva. Britský herec Sir Ian McKellen se po roční známosti rozešel se svým mladým kolegou z branže Oscarem Conlonem-Morreyem. Pár se dal dohromady poté, co se spolu setkali na divadelních prknech v závěru roku 2022. Vztah mezi 84letým představitelem Gandalfa ze série Pán prstenů a 30letým hercem působil harmonicky, mladší z partnerů mimo jiné označil celosvětově známého umělce za „novou lásku svého života“. O rozchodu píše web Daily Mail.

Bendig: Stále cítím, že to mám v branži jako Rom těžší. Zažil jsem drsný kariérní pád

Neměl jsem žádná vystoupení, peníze a nikoho nezajímal. V rozhovoru se CNN Prima NEWS těmito slovy romský zpěvák Jan Bendig, který 14. února slaví třicátiny, vzpomínal na svůj největší kariérní pád a životní krizi. Často čelil i nenávistným útokům kvůli sexuální orientaci. Se vším se ale vyrovnal a dokázal se vrátit na pomyslné výsluní. V březnu ho čeká velký koncert v pražské O₂ universum.

Americký velvyslanec Sabet: Díky Česku jsem objevil stroj času. NATO nikdy nebylo silnější

Má za sebou první rok v Česku, který označuje za úžasný. Americký velvyslanec Bijan Sabet v rozhovoru pro CNN Prima NEWS popsal svoji diplomatickou misi i svůj postoj k válce na Ukrajině. Ta by podle něj mohla klidně skončit hned, kdyby si to přál ruský prezident Vladimir Putin. Vztahy s dalším velkým hráčem na mezinárodním poli – Čínou – jsou však otázkou zcela jinou.

Když „ledňáčkům“ dochází motivace. Expertka radí, jak v předsevzetí zhubnout vytrvat

První měsíc roku 2024 se blíží ke konci, stejně jako motivace a odhodlání řady lidí, kteří si předsevzali, že letos začnou se cvičením. Takzvaní „ledňáčci“ tak mohou dojít do bodu, kdy budou ze svých výkonů natolik zklamaní, že v sebe přestanou věřit. Výživová poradkyně Pavla Pešková Gazdíková pro CNN Prima NEWS poradila, jak ve své snaze dosáhnout cíle vytrvat, a popsala i nejčastější chyby, kterých by se lidé měli vyvarovat.