vztah

Výpis příspěvků ke štítku „vztah“

Zkažená pověst a lži. Nesvačilová se dozvěděla o rozchodu s Kolečkem v televizi, řekl kamarád

5. prosince 2022 15:41

Jen pár měsíců po třaskavém rozchodu si k sobě scenárista Petr Kolečko a modelka Aneta Vignerová opět hledají cestu. Tomu však předcházel rozchod s herečkou Denisou Nesvačilovou, jež má nyní podle jejího blízkého přítele zkaženou pověst a je v šoku. O konci vztahu se údajně měla dozvědět až z televize. Verze, jak k rozchodu s Kolečkem mělo dojít, se však různí.

Vzplanutí staré lásky? Kolečko s Vignerovou šokovali, užívali si jako čerstvě zamilovaní

17. listopadu 2022 11:35

Ještě na začátku října modelka a bývalá česká Miss Aneta Vignerová mluvila o toxickém vztahu ve třech. Odkazovala tak na to, že její již bývalý partner – scenárista a režisér Petr Kolečko – randí s herečkou Denisou Nesvačilovou. Situace se však zřejmě změnila. Rodiče 2,5letého Jiříka si v úterý užívali vzájemné společnosti v jednom z pražských podniků. Došlo na zamilované pohledy, polibky i společný odjezd.

Konec vztahu kvůli pilulce? Hormonální antikoncepce vyvolává hádky, ukázal průzkum

6. listopadu 2022 15:19

Téměř čtvrtina žen, které užívaly hormonální antikoncepci, tvrdí, že způsobila ukončení jejich vztahu nebo v něm alespoň sehrála nějakou roli. Ukázal to průzkum britské právnické firmy Stowe Family Law, o kterém informoval web Independent. Podle průzkumu se také 85 procent žen domnívá, že jejich manželství nebo vztah ovlivnily vedlejší účinky antikoncepce.

Kuchařová prozradila, po čem skutečně touží. Život s Brzobohatým? Zkušenost k nezaplacení

5. listopadu 2022 09:46

Taťána Kuchařová má za sebou bolestný rozchod. S Ondřejem Gregorem Brzobohatým tvořili pár dlouhých osm let a letos v březnu se rozvedli. Jak modelka sama říká, už se s tím vyrovnala. Zbyla jen smutná vzpomínka i trocha zklamání. Z chyb, které si ze vztahu odnesla, se prý hodlá do budoucna poučit. V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS také prozradila, po čem skutečně touží.

Záhadné zmizení českého olympionika: Rodina ho marně hledá už měsíc, policie zatím tápe

4. listopadu 2022 10:37

Než ve 28 letech ukončil kariéru, patřil Antonín Hájek mezi největší české naděje ve skocích na lyžích. Měl za sebou řadu úspěchů, ať už reprezentaci země na dvou olympijských hrách, či vytvoření nového českého rekordu. Nyní se však po 35letém muži slehla zem. Policie po Hájkovi již měsíc pátrá, údajně by mohl být v Malajsii.

Fischer: Na Hradě působí ruský výsadek. Zeman se choval jako kolaborant

2. listopadu 2022 05:15

Podle kandidáta na Pražský hrad Pavla Fischera neplní současný prezident Miloš Zeman svoji roli, v některých momentech působí dokonce jako kolaborant. Senátor, diplomat a bývalý poradce Václava Havla mluvil pro CNN Prima NEWS o ruském výsadku na nejvyšších místech, mimo to se též omluvil za svůj problematický výrok, že by nejmenoval homosexuála v registrovaném partnerství ústavním soudcem. Jeho zpovědí začínáme seriál profilových rozhovorů s adepty na novou hlavu státu. Fischer se o prestižní funkci uchází podruhé, před čtyřmi roky skončil ve volbách třetí právě za Zemanem a Jiřím Drahošem.