reklama

vztah

Výpis příspěvků ke štítku „vztah“

Gottová po smrti manžela poprvé promluvila: Své fanoušky nechtěl nikdy zklamat

Ivana Gottová poskytla téměř dva roky po smrti svého manžela Karla Gotta první oficiální rozhovor. Učinila tak mimo jiné i kvůli slibu, který Mistrovi dala před jeho odchodem. S publicistou Milošem Skalkou si povídala nejen o manželově autobiografii Má cesta za štěstím, která vyjde 14. července, tedy v den Gottových narozenin, ale i o jejich společném životě a plánech do budoucna.

Zeman si premiéra pase. Babiš je jako pudl, který se prezidenta bojí, říká komentátorka

Premiér Andrej Babiš (ANO) v pondělí v Lánech vysvětloval prezidentovi Miloši Zemanovi, že v případě výbuchů ve Vrběticích existuje jen jedna vyšetřovací verze – ta s účastí ruských agentů GRU. Učinil tak po nedělním projevu hlavy státu, ve kterém prezident mluvil o dvou verzích. Podle komentátorky Lenky Zlámalové se tento krok na jejich vztahu nijak nepodepsal. „Pan premiér funguje jako jakýsi pudl, který se obává pana prezidenta, na němž visí jeho osud,“ uvedla v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS Zlámalová.

Nekupoval dárky, nebral ji ven. Vztah Češky s o 42 let mladším Pákistáncem je v krizi

Vztah 23letého mladíka z Pákistánu s o 42 let starší českou učitelkou prochází krizí. Podle informací Blesku živila Češka nejen mladého muže, ale i jeho rodinu. Na oplátku však dostávala velmi málo. Abdullah ji nebral na procházky, neukázal žádné památky a už vůbec jí nekupoval dárky. Žena trávila celé dny doma, v polovině března se měla vrátit do Česka.

Osmiletá blogerka zveřejňuje intimní fotky s třináctiletým přítelem. Matka není proti

Osmiletá ukrajinská blogerka a modelka Milana Machanecová je známá především svým kontroverzním vztahem s 13letým influencerem Pavlem. Dvojice na sociálních sítích zveřejňuje láskyplné fotografie, které se okamžitě staly terčem kritiky veřejnosti. Již dříve uvedla dívčina matka, že v tom problém nevidí. Nyní svůj románek okomentovala i sama Milana. Vyjádření poskytl web Focus.ua.

Tříměsíční lásce je konec. Expartner Třešničkové háže na influencerku špínu

Vztah influencerky a youtuberky Kristýny Třešňákové, známe spíše pod jménem Týnuš Třešničková, a podnikatele Ladislava Biseniuse považovali její fanoušci za velkou lásku. Z pohádky se však pro mladou youtuberku stalo fiasko. Tříměsíční vztah ukončila se slovy, že lásce neporučí. Podnikatel se však rozhodl Třešničkové pomstít tím, že ji na sociálních sítích představí v „pravém světle“.

reklama