CNN Prima News Wisconsin

Wisconsin

Výpis příspěvků ke štítku „Wisconsin“

Pensylvánie pro demokraty, republikánská Florida. Volby do Kongresu USA jsou těsné

9. listopadu 2022 07:38
Aktualizováno

Po uzavření volebních místností ve většině amerických států není jasno, která strana získala většinu v obou kongresových komorách. Zatímco demokrat John Fetterman byl zvolen do Senátu za Pensylvánii, když v klíčovém souboji porazil republikána Mehmeta Oze, na Floridě dál vládnou republikáni. O tom, zda americký Senát po úterních volbách ovládnou demokraté, nebo republikáni, se zřejmě rozhodne v Georgii. Výsledek nelze odhadnout ani v Nevadě a Arizoně.

Drama v hořícím domě: Záchranu tříletého chlapce zachytila kamera na hasičově obleku

26. června 2022 14:51

Záchrana dítěte z hořícího domu na poslední chvíli. Svět obletěly dramatické záběry, které natočili hasiči kamerou umístěnou na těle. Když dům v americkém Wisconsinu zachvátily plameny, zůstal tříletý chlapec sám v zadní ložnici a matka se pro něj nemohla vrátit. Zachraňovala další osobu. Sama při tom utrpěla popáleniny třetího stupně.

Smutný konec pátrání: Tělo dívenky našli v lese. Vrahem má být chlapec, kterého rodina zná

27. dubna 2022 18:59

V americkém městečku Chippewa Falls se našlo tělo desetileté Lily Petersové. Tu její rodina pohřešovala od nedělního večera. Policie v souvislosti s tím zatkla mladistvého chlapce pro podezření z vraždy. Mladík měl dívku zabít po cestě od její tety, která bydlela nedaleko. Jméno podezřelého policie nezveřejnila, rodina ho ale zná.