reklama
CNN Prima News Žižkov

Žižkov

Výpis příspěvků ke štítku „Žižkov“

První zavřená škola kvůli covidu. Případy v pražské ZŠ Chmelnice přibývaly každou hodinu

14. září 2021 14:28

Nejdříve v karanténě skončily čtyři třídy, pak sedm. Nakonec muselo vedení Základní školy Chmelnice v Praze 3 poslat všechny žáky domů a hygiena rozhodla o uzavření celé školy. Ředitel Václav Havelka o tom informoval na webových stránkách. Podle všeho jde o první uzavřenou základní školu kvůli covidu v novém školním roce.

Při explozi na Žižkově přišel o nohu, nyní bojuje o život. Lidé mu založili sbírku

6. července 2021 23:19

V pátek odpoledne záchranáři zasahovali u exploze barelů na Žižkově v Praze. Při výbuchu se zranili tři lidé, dva mají popáleniny a pohmožděniny. Poslední muž přišel o nohu a v kritickém stavu v nemocnici bojuje o život. Podle informací Blesk.cz jde o filmaře, kterému lidé uspořádali veřejnou sbírku. Dosud přispěli více než 600 tisíci korunami a částka se neustále zvyšuje.

Na pražském Žižkově hořel byt. Vyjížděly tři hasičské jednotky, jeden muž je popálený

4. července 2021 12:03

V Praze v domě v ulici Víta Nejedlého na Žižkově hořel v neděli dopoledne byt. Záchranáři převzali do péče jednoho zraněného, podle jejich mluvčí Jany Poštové je zhruba třicetiletý muž popálený, zůstal ale při vědomí. Hasiči dostali požár pod kontrolu deset minut po příjezdu, na místě byly tři jednotky. Řekl to mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Praha odmítla promítat Euro. Fanoušci šli do restaurací, v jedné jich bylo šest set

3. července 2021 21:34

Na vyprodané zahrádce restaurace v Riegrových sadech na Žižkově fotbaloví fanoušci do posledních chvil povzbuzovali český tým při neúspěšném pokusu o postup do semifinále mistrovství Evropy. Se závěrečným hvizdem se velká část zklamaných diváků vydala k domovům. Zápas s Dánskem sledovalo v jedné restauraci na dvou velkých projekčních plochách šest stovek fanoušků. Nakonec se radovala pouze malá skupinka Dánů sedící u jednoho ze stolů.

Opíjeli se na náměstí v Praze a měli s sebou dvouleté dítě. Skončilo v Klokánku

19. března 2021 19:56

Pražští strážníci ve čtvrtek odpoledne kontrolovali na Škroupově náměstí na Žižkově dvojici dospělých, která tam popíjela alkohol a měla u sebe dvouleté dítě. Muž nadýchal skoro dvě promile, žena kolem 2,5. Ani jeden z nich neměl nasazený respirátor. Strážníci se spojili s pracovnicí odboru sociálně-právní ochrany dětí, která později rozhodla o převozu dítěte do Klokánku.

reklama