CNN Prima News zmizení

zmizení

Výpis příspěvků ke štítku „zmizení“

Mrazivá výpověď u soudu v případu zmizelé Maddie: Podezřelý si natáčel znásilnění, řekl svědek

Hlavní podezřelý v případě zmizení Maddie McCannové, Němec Christian Brückner, měl údajně ve svém obydlí místnost, v níž natáčel znásilnění svých obětí. Jeho někdejší přítel Manfred Seyferth to vypověděl u soudu. Řekl, že viděl nahrávku, ve které Brückner znásilnil mladou dívku přivázanou ke sloupu v onom doupěti. Informovala o tom zpravodajská služba Sky News.

Nové svědectví v případu nezvěstné Maddie: Do únosu se namočil můj přítel, tvrdí Němec

Nové svědectví v případu nezvěstné dívky Madeleine McCannové, která zmizela v roce 2007 z portugalského prázdninového letoviska, přináší web Sky News. Ken Ralphs, Němec žijící v době únosu v Portugalsku, uvedl, že týden před únosem údajně Christian B. nabízel jeho kamarádovi finanční odměnu za pomoc při hledání dítěte, které by mohl prodat bezdětnému páru.

Policie se omluvila rodině zmizelé Maddie. Hovořili o netaktním jednání i slavném detektivu

Portugalští policisté, kteří vyšetřovali zmizení Madeleine McCannové na samém začátku v roce 2007, se nyní omluvili dívčiným rodičům, Gerrymu a Kate. Bezprostředně poté, co dívenka zmizela, totiž tamní vyšetřovatelé pracovali primárně s verzí, že za vším stojí právě její otec a matka. I když byli o rok později zbaveni obvinění, velitel vyšetřování Goncalo Amaral dále veřejně prohlašoval, že manželé jsou stále podezřelými, a to i přesto, že kriminalista již na případu nepracoval. Portugalské vedení policie rovněž vyjádřilo souhlas se závěry německé prokuratury, jež se domnívají, že Madeleine zavraždil pedofil Christian Brueckner. Píše o tom web Daily Mail.

USA ztratily stíhačku F-35 za miliardy. Pátrání trvalo dva dny, ze stroje se nalezly jen trosky

Aktualizováno

Američané v pondělí večer nalezli trosky supermoderní stíhačky F-35, která se jim v neděli odpoledne ztratila. Stroj měl nehodu, pilot se z něj dokázal včas katapultovat, letoun však následně zmizel. Příslušná letecká základna požádala při pátrání o pomoc i veřejnost. Ta si však z incidentu na sociálních sítích převážně utahovala.

Záhada v nejvyšších kruzích čínské politiky. Ministr zahraničí zmizel, zmínky o něm režim maže

V čínské vládě došlo za podivuhodných okolností k politickým škatulatům – ministra zahraničí Čchin Kanga nahradil vrchní diplomat v zemi Wang I. Proč? To nikdo neví. Nikdo oficiálně netuší, co tak strašného provedl ani kde se nachází. Americká CNN upozornila, že Peking jakékoli spekulace o Kangovi na internetu úzkostlivě maže.

Záhadné zmizení čtrnáctileté dívky. Ivana odjela na kole k tetě a už se nikdy nevrátila

Příběh zmizení čtrnáctileté Ivany z Liberecka je noční můrou pro každého rodiče. Dívka se bez jakékoliv stopy ztratila už v roce 1997. Od té doby se objevilo mnoho spekulací, co se Ivaně mohlo stát nebo dokonce kde by mohla být. Žádná z verzí ale nebyla dostatečně přesvědčivá, aby donutila zoufalé rodiče přestat pátrat. Vražda? Únos? Dopravní nehoda? I po letech zůstává zmizení Ivany Koškové velkou záhadou. Redakce CNN Prima NEWS přináší děsivý příběh v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Záhadné zmizení dívky před 40 lety. Její bratr teď mluví o hanebném pokusu Vatikánu

Hanebný pokus Vatikánu. Těmito slovy 40 let po zmizení Emanuely Orlandiové komentuje její bratr Pietro jednu z verzí toho, co mohlo v roce 1983 vést ke zmizení jeho 15leté sestry. Domnívá se, že se Vatikán s římskou prokuraturou snaží vinu hodit na rodinu a naznačují, že za zmizením dívky stojí její dnes již zesnulý strýc. Kolem případu se již 40 let vede řada konspiračních teorií, které zahrnují i mafii či mezinárodní teroristy.