CNN Prima News zmizení

zmizení

Výpis příspěvků ke štítku „zmizení“

Rodiče zmizelé Maddie odškodné nedostanou. Ve Štrasburku se bránili proti pomluvě

20. září 2022 22:43

Rodiče Madeleine McCannové prohráli spor u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku. Holčička jako tříletá zmizela v roce 2007 na společné dovolené v Portugalsku. McCannovi si stěžovali na rozhodnutí portugalského nejvyššího soudu, který zamítl odškodné za pomluvu kvůli výrokům portugalského vyšetřovatele. Podle něj dívka zemřela nešťastnou náhodou, rodiče to utajili a tvrdili, že byla unesena. Informoval o tom web The Guardian.

Záhadu kolem Maddie mohou rozplést tělesné zvláštnosti podezřelého. Co odhalila prohlídka?

11. července 2022 17:47

Žalobce si vyžádal podrobnou lékařskou prohlídku 45letého Christiana B., který je už dva roky hlavním podezřelým v případu zmizení tříleté Maddie McCannové. Vyšetřovatelé zdokumentovali všechny zvláštnosti těla podezřelého Němce a chtějí je porovnat s výpověďmi svědků, které za 15 let pátrání nasbírali. Zaměřili se tak na tetování, jizvy nebo mateřská znaménka. Recidivista Christian B. si aktuálně odpykává trest za znásilnění Američanky, ve vězení má být sedm let.

Hajný zachránil na Šumavě osmiletou dívku. Dostal ocenění, její rodiče mu ale nepoděkovali

10. května 2022 18:29

Před šesti měsíci zachránil jednatřicetiletý hajný z Domažlicka Martin Semecký v lesích život osmileté německé dívce Julii. Za jeho hrdinský čin se mu dostává obdivu ze všech stran. Nyní například obdržel Cenu hejtmana Plzeňského kraje za záchranu života. Rodiče holčičky se mu ovšem dodnes ani neozvali, aby mu vyjádřili alespoň poděkování a vděčnost.

Smutné výročí pátrání. Míšu Muzikářovovu policie hledá již pět let, stopy šetří dodnes

11. ledna 2022 19:27

Úterý 11. ledna. Uběhlo přesně pět let od doby, kdy policie vyhlásila pátraní po tehdy 13leté Michaele Muzikářové. Dívku z Ústí nad Labem se ale dodnes nepodařilo najít a ze záhadného případu se tak stal jeden z nejznámějších „policejních pomníčků“. Policie se k případu nechtěla dlouho vyjadřovat, v den výročí však udělala výjimku. Přiznala, že i po letech prověřuje řadu nových stop.

Vztek z případu mrtvé Češky v Londýně. Není divné, že tam ležela 14 dní? ptají se přátelé

14. prosince 2021 21:22

Příčina smrti české zdravotní sestry v Londýně je stále záhadou. Její tělo našly dva týdny po jejím zmizení děti, které si hrály v parku. Bylo to nedaleko od místa, kde byla 32letá Petra S. viděna naposledy. Policie sice považuje její smrt za nevysvětlenou, zároveň jí ale podle prvotního ohledání na místě nepřijde ani podezřelá. To samozřejmě nenechává v klidu pozůstalé a mnoho lidí na sociálních sítích.