CNN Prima News AC Sparta Praha

AC Sparta Praha

Výpis příspěvků ke štítku „AC Sparta Praha“

Okradení fotbaloví voliči. Hvězdy ligy teď do bitvy o Hrad nepromluví, i když touhu mají

13. ledna 2023 07:08

Leden je v českém fotbalovém prostředí měsícem, kdy se nejlepší týmy rozprchnou do dovolenkových destinací na soustředění. Hráči mají ideální podmínky pro přípravu, ale mizerné pro to, aby promluvili do prvního kola prezidentských voleb. Osud republiky jim podle samotných klubů není lhostejný, jen odvolit v době soustředění ve Španělsku nebo Turecku se jeví jako prakticky neproveditelná operace. I v tomto případě se tak ukazuje, kdo by v případě zavedení novinky mohl využít korespondenční hlasování.

Brutálně napadli policisty na fotbale. Policie hledá výtržníky z letenského stadionu Sparty

9. ledna 2023 15:47

Policisté pátrají po dvou mužích, kteří podle nich loni v září při fotbalovém zápase mezi Spartou a Baníkem v Praze napadli dva jejich kolegy. Policisté na letenském stadionu zabraňovali střetu mezi fanoušky fotbalových klubů, když jednoho z nich kopl mladší z podezřelých do břicha a dalšího udeřil druhý podezřelý pěstí do hlavy.

Pokračování ságy Haška nepotěšilo, prohrál i u CAS. Sparta ale dostane jen dva miliony

28. listopadu 2022 21:13

Mezinárodní arbitráž CAS rozhodla ve sporu mezi pražskou Spartou a jejím bývalým fotbalistou Martinem Haškem, že hráč předloni vypověděl smlouvu neoprávněně. Sportovní soud tím potvrdil rozhodnutí sboru rozhodců Fotbalové asociace ČR z loňského dubna. V druhoinstančním řízení tehdy dostal Hašek nařízeno zaplatit letenskému klubu kompenzaci ve výši 800 tisíc eur (téměř 20 milionů korun), CAS nyní stanovil výši částky na 94 702 eur (2,3 milionu korun). Sparta o verdiktu CAS, který obdržela v pondělí, informovala na svém webu.

Táhněte domů, křičeli fanoušci Sparty na vlastní kotel. Ultras přerušili zápas světlicemi

10. listopadu 2022 10:41

Po sportovní stránce zažila fotbalová Sparta velmi povedený středeční večer. Ve Fortuna lize smázla Slovácko 4:0, ale tento výsledek měl pořádnou kaňku v podobě nepochopitelného jednání fanoušků. Už když letenští drželi jednogólové vedení a měly převládat pozitivní emoce, část domácího kotle zasypala hřiště pyrotechnikou. Vyjednávat s protestujícím fanoušky musel trenér Brian Priske i zraněný kapitán Ladislav Krejčí mladší.

Kritik MS v Kataru ze Sparty: Hráči si neuvědomují vliv, nemají mlčet. FIFA je arogantní

10. listopadu 2022 06:26

Je potřeba, abychom o Kataru mluvili. To napsal loni Tim Sparv v článku, který si získal pozornost celého světa. Tehdy ještě kapitán finské fotbalové reprezentace poukazoval na to, jak šílené z mnoha úhlů pohledu je, že konzervativní ministát v Perském zálivu bude hostit světový šampionát. Jelikož skandální „mundial“ klepe na dveře, mluvil o Kataru i v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Končící Karoch: Vrba byl řízek, který to brousil. Já se vždy lišil, věřím na minulé životy

8. listopadu 2022 06:21

Fotbal je pro něj mystickou záležitostí, podle toho jej v televizi 15 let spolukomentoval. Někomu se „jiný“ přístup Pavla Karocha líbil, další iritoval. Někdy však měla tahle kritika dost iracionální podobu; i kvůli tomu se nyní rozhodl pozici u mikrofonu opustit. Nudit se nebude – může se alespoň intenzivněji věnovat milovanému kreslení či duchovnu. Jak sám v rozhovoru pro CNN Prima NEWS přiznává, z fotbalového prostředí vyčníval už coby hráč.

Jak se hraje fotbalová hra FIFA 23? Na to v pořadu CNN Prima Gaming odpoví hráč Sparty

4. listopadu 2022 21:37

Fotbalová herní série FIFA patří už několik dekád k nejprodávanější hrám historie. Letošní díl bude ovšem kvůli neshodám okolo licencí poslední, který ponese název celosvětové fotbalové federace. Jak se hraje? Na to se štáb pořadu CNN Prima Gaming zeptal hráče pražské Sparty. Herní relaci můžete sledovat každou sobotu ve 22:40 na stanici CNN Prima NEWS či na webu cnnprima.cz.

Rosický se hodně trápí, možná by bylo lepší skončit. Koller po debaklu Sparty překvapil

26. října 2022 11:32

Sportovní ředitel fotbalové Sparty a bývalý kapitán národního týmu Tomáš Rosický by v pražském klubu mohl skončit a vyhnout se tak neustálému stresu. To si myslí legendární kanonýr a Rosického spoluhráč z reprezentace i německého Dortmundu Jan Koller. Ten pro web Sport.cz řekl, že jeho kamarád a bývalý týmový parťák se ve Spartě současnou situací nejspíš hodně trápí, a tudíž by pro něj možná bylo lepší své angažmá zakončit.