reklama
CNN Prima News agresor

agresor

Výpis příspěvků ke štítku „agresor“

Rozbité okno a nasprejované urážky. Antivaxeři měli zaútočit na německého šéfa zdravotnictví

2. ledna 2022 12:53

Ne všude proběhl přechod do roku 2022 poklidně. Například německý ministr zdravotnictví Karl Lauterbach se dočkal rozbitého okna své kanceláře. Ačkoliv není jasné, kdo za útokem stojí, podle šéfa resortu okno rozbili odpůrci očkování. Není to totiž zdaleka poprvé, co Lauterbach čelí podobným agresím – v minulosti mu antivaxeři posprejovali kancelář nápisy jako „psychopat“ či „ministr choroby“, informovala zpravodajská agentura DPA.

Zbloudilá policejní kulka fatálně zasáhla 14letou dívku. Zkoušela si v kabince šaty

24. prosince 2021 18:32

Předvánoční nákupy se v Los Angeles změnily v tragédii. V obchodě v údolí San Fernando agresivní muž napadl ženu, pravděpodobně ji několikrát udeřit zámkem na kolo. Policisté i na základě hlášení o střelbě vyjeli na místo. Podezřelého vypátrali a zastřelili. Jedna zbloudilá kulka si však našla i další oběť – 14letou dívku, která si v kabince zkoušela šaty na oslavu svých 15. narozenin.

Další agresivní pacient řádil v nemocnici. V Motole ohrožoval lidi na urgentním příjmu

2. prosince 2021 17:55

Další agresivní muž řádil v nemocnici. Ohrožovat měl lidi na urgentním příjmu v pražské Fakultní nemocnici v Motole. Nejdřív proti němu zasáhla ostraha nemocnice a potom také přivolaní strážníci. Nejedná se přitom o ojedinělý případ. Podobnému incidentu čelili tento týden také zdravotníci v Benešově či Březině na Tišnovsku.

Agresor ve Dvoře Králové zbil mladého muže. Pak nožem hrozil teenagerům

9. listopadu 2021 21:36

Zajímavé vyústění mělo loupežné přepadení ve Dvoře Králové nad Labem a potyčka mezi agresivním mužem s nožem a mladíky nedaleko. Ukázalo se, že pachatel je stejný, vždy vyhrožoval pobodáním. Navíc šlo o odsouzeného, který se od policistů dozvěděl, že měl nastoupit na 14měsíční trest za krádeže. Teď si zřejmě odsedí trest vyšší. Oloupeného teenagera zmlátil tak, že musel být převezen do nemocnice.

Po útoku jsem bez oka, prozradila pobodaná žena z Chaber. 14letý chlapec stíhání unikne

26. října 2021 18:09

Dvojnásobný pokus o vraždu v pražských Dolních Chabrech zřejmě zůstane bez trestu. Policie vyšetřování odložila, protože útočníkem byl teprve 14letý chlapec. V tomto věku totiž není trestně odpovědný. Napadená žena a její rodina nechtějí vývoji vyšetřování uvěřit. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS matka popsala, s čím se nyní musí rodina vyrovnat.

reklama