CNN Prima News agresor

agresor

Výpis příspěvků ke štítku „agresor“

Zdrogovaný muž surově zbil kamaráda i přítelkyni. Policisté dopadli nebezpečného recidivistu

21. března 2023 21:25

Policisté dopadli nebezpečného recidivistu, který před několika dny na Trutnovsku surově zbil svého známého, kterého poté navíc okradl. Napadeného muže museli ošetřit lékaři v nemocnici. Podezřelý pak den nato stejně surově zaútočil i na svou přítelkyni. V obou případech hrál zřejmě roli alkohol a pravděpodobně i drogy.

Policie zastřelila agresivního muže v Boleslavi. Demoloval ubytovnu, pak se vloupal na letiště

17. března 2023 09:48

Mladoboleslavská policie v pátek v noci zastřelila agresivního muže, který podle ní demoloval ubytovnu v Bezděčíně a později areál letiště. Tam se měl vloupat a autem najíždět do hangáru a administrativní budovy. O případu informovala policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Zastřeleným byl podle ní pětačtyřicetiletý Čech.

Ty k*ndo, rozšlehám tě i s fotrem: Muž terorizující Kdyni nevybíravě vyhrožoval ženě na ulici

6. března 2023 21:56

O agresorovi, který terorizuje obyvatele Kdyně na Domažlicku, už CNN Prima NEWS informovala. Nedávno ohrožoval dva seniory v autě, ale jak se zdá, muž zvaný Chomutovák toho má na svědomí víc. Podařilo se nám získat video, na kterém velice nevybíravě vyhrožuje ženě. Navíc ho policie „načapala“ opilého za volantem.

Mámu dvou dětí bodl útočník v Praze přímo do srdce. Kamarádka popsala Aličin boj o život

14. února 2023 18:08

Rodina 46leté Alice, kterou neznámý útočník krátce před Vánoci pobodal na Novodovorské ulici v Praze, prožívá nelehké časy. Ačkoliv se týmu lékařů podařilo zraněnou maminku dvou dětí zachránit, její stav je velice vážný. Stále leží na ARO a její plíce nefungují tak, jak by měly. Pomoci se rozhodla její blízká kamarádka Tereza Vrzáková, která pro rodinu založila sbírku.

6400krát jí stlačili srdce. Pobodaná žena z Novodvorské přežila díky unikátní resuscitaci

18. ledna 2023 17:28

Je to úspěch, za kterým stojí velký tým lidí, záchranářů, lékařů, sestřiček i sanitářů. Přesně tak popisují odborníci z motolské nemocnice záchranu 46leté ženy, kterou krátce před Vánoci na Novodvorské v Praze pobodal neznámý útočník. Utrpěla bodná poranění v oblasti hrudníku a břicha a přivolaní záchranáři ji museli okamžitě uvést do umělého spánku a převézt do nemocnice. Lékaři z Fakultní nemocnice v Motole teď popsali, jak její záchrana probíhala.

Chtěl jsem si vyřídit účty se satanem, svěřil se agresor. Za útok nožem skončí ve vězení

23. listopadu 2022 15:02

Krajský soud v Ústí nad Labem ve středu potrestal 37letého Františka K., který podle rozsudku letos na Velikonoce v Klášterci nad Ohří na Chomutovsku bodl svého známého kuchyňským nožem do krku. Za útok si agresor od soudce vysloužil trest v podobě 6,5letého pobytu ve vězení. Rozsudek však není pravomocný, muž se na místě odvolal.