reklama
CNN Prima News Alexandr Božilov
Alexandr Božilov

Alexandr Božilov

šéfeditor CNN Prima NEWS

Alexandr pracuje na Primě už od roku 2013. Během té doby prošel většinou pozic jak v televizním, tak online zpravodajství.

Více o autorovi >

Nejnovější příspěvky autora

Další přešlap Bidena. Už popáté líčil setkání s mužem, který byl v tu dobu rok po smrti
Joe Biden

Další přešlap Bidena. Už popáté líčil setkání s mužem, který byl v tu dobu rok po smrti

Joe Biden opět vzbudil rozruch. Tentokrát historkou o setkání s průvodčím ve vlaku. Má to ale jeden háček. Zmíněný pracovník amerických železnic byl v době, kdy se měl s prezidentem setkat, už rok po smrti. A není to zdaleka jediná věc, která v příběhu nesedí. Za poslední rok přitom Biden tuto příhodu odvyprávěl v různých verzích už popáté. Naposledy během středečního vystoupení ve svém rodném městě Scranton, kde hovořil o svých plánech ohledně infastruktury.

Další příspěvky autora

Zeit gewonnen, alles gewonnen. Co znamenají slova, kterými Zeman rozesmál Vondráčka?

Kancelář prezidenta republiky ve čtvrtek zveřejnila video, na kterém Miloš Zeman z nemocničního lůžka podepisuje rozhodnutí o svolání ustavující schůze Sněmovny 8. listopadu. Na záznamu také z úst prezidenta zazněla slova „Zeit gewonnen, alles gewonnen“, o čemž už se dříve v souvislosti s návštěvou u Zemana zmiňoval předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Co tato čtyři německá slovíčka vlastně znamenají?

Když někdo miluje svoji práci. Učitelka už den po operaci mozku četla z JIP pohádky dětem

Nejen americkou Pensylvánii dojal příběh nemocné učitelky ze základní školy. Pouhý den poté, co prodělala operaci, při které jí byl odstraněn nádor na mozku, už přes živé vysílání na Facebooku četla dětem pohádku na dobrou noc. Nešlo ale jen o čtení z knížky. Jak sama říká K. D. Meucciová, chtěla svým milovaným žákům dát hlavně vědět, že je po lékařském zákroku v pořádku. O případu informovala stanice WTAE.

Masakr v Bejrútu. Střelba do demonstrantů si vyžádala nejméně 6 mrtvých a desítky zraněných

Střelba při demonstraci v libanonském hlavním městě Bejrút si ve čtvrtek vyžádala nejméně šest mrtvých, informovalo tamní ministerstvo vnitra. Další lidé jsou zranění. Libanonský premiér Nadžíb Míkátí vyzval k zatčení pachatelů. Střelba propukla blízko místa, kde začínal protest proti soudci, který vyšetřuje loňskou ničivou explozi v bejrútském přístavu. Následně byly v blízkosti místa střelby slyšet exploze, podle svědků zřejmě šlo o výbuchy granátů.

reklama