reklama

Donald Trump

Nejnovější příspěvky k tématu

Trumpovy děti předvolala k výslechu kvůli daňovým únikům newyorská prokuratura

3. ledna 2022 22:18

Generální prokurátorka amerického státu New York předvolala k výslechu dvě nejstarší děti exprezidenta Donalda Trumpa, Donalda mladšího a Ivanku. Obsílka souvisí s vyšetřováním možných daňových úniků v rodinné firmě bývalého šéfa Bílého domu The Trump Organization. Prokuratura podle informací New York Times doručila obsílky Donaldu mladšímu a Ivance na začátku prosince společně s předvoláním pro samotného exprezidenta Trumpa.

Trump obvinil Baldwina: Kameramanku zastřelil záměrně. Je to blázen, bije se s reportéry

6. listopadu 2021 15:47

Uplynuly už více než dva týdny od tragédie při natáčení westernu Rast, kdy herec Alec Baldwin omylem zastřelil kameramanku. Odpověď na otázku, proč se to stalo, je stále neznámá. Objevila se ale nová teorie. Podle ní by mohlo jít o sabotáž. Někdejší americký prezident Donald Trump má však jasno. Podle něj herec kameramanku zastřelil záměrně.

KOMENTÁŘ: Biden rok od zvolení – naděje slábnou. Stane se totéž i nové české vládě?

4. listopadu 2021 06:34

Je to rok od chvil, kdy jsem v ulicích Miami sledoval bouřlivé oslavy příznivců Joea Bidena – a často spíše „jen“ odpůrců Donalda Trumpa – jak se radují z volebního vítězství svého kandidáta v prezidentských volbách. V jejich tvářích se tehdy zračilo mnohé, převládala ale naděje. Dobro zvítězilo nad zlem, lepší zítřky přicházejí. V dalších měsících ale tahle radost slábla, až u mnohých zcela vyprchala. Stane se něco podobného i příznivcům v tuzemských volbách vítězných koalic – a často spíše „jen“ odpůrcům Andreje Babiše?

Zázračný koktejl. Jeden z mála účinných léků na covid ochrání proti těžkému průběhu

2. listopadu 2021 23:15

Lék na covid, který zachraňuje lidské životy. I tak by se daly popsat monoklonální protilátky, které jsou v boji proti koronaviru určené především pro rizikové skupiny. Před rokem pomohly překonat nákazu bývalému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi, v Česku zase moderátorce Halině Pawlowské i herci Jiřímu Lábusovi.

Hlavní zprávy

Děsivé záběry exploze domu v Liberci: Bouchlo to a přišli jsme o všechno, vylíčil svědek
Požáry

Děsivé záběry exploze domu v Liberci: Bouchlo to a přišli jsme o všechno, vylíčil svědek

Čtvrteční výbuch v libereckém domě, během kterého utrpělo zranění 10 lidí a jedna žena skončila s popáleninami ve vinohradské nemocnici, nejspíše zavinila propanbutanová láhev. Podle jednoho z obyvatel domu mělo k explozi dojít v bytě jisté problémové rodiny. „Měli problémy s alkoholem a sociální správa jim dokonce měla v minulosti odebrat děti,“ řekl reportérovi CNN Prima NEWS svědek. Ranní exploze poničila byt i jemu.

Dostali miliardu, je to o snaze, odmítá Gazdík ulevit maturantům. Ti se bojí, že pohoří
Školství

Dostali miliardu, je to o snaze, odmítá Gazdík ulevit maturantům. Ti se bojí, že pohoří

Ministr školství Petr Gazdík (STAN) neplánuje úlevy u maturit kvůli covidové pandemii. Žáci posledních ročníků středních škol si přitom stěžují, že byli téměř dva roky na distanční výuce a na závěrečné zkoušky se nemohli dostatečně připravit. Učitelé podle nich dohání učivo na poslední chvíli. Gazdík jim ale vzkazuje, že udělal maximum, a poukazuje na miliardu korun, kterou jeho resort do distanční výuky „nasypal“. Podporu zatím nemají žáci například ani u studentské iniciativy Spravedlivá maturita.

reklama

Donald Trump

Donald Trump je podnikatel a byl 45. prezidentem Spojených států amerických. Byl jediným prezidentem USA, jehož popularita nikdy nepřekročila 50 procent. S první manželkou, bývalou českou modelkou Ivanou Zelníčkovou, má dceru Ivanku a syny Donalda Juniora a Erica, s druhou manželkou, herečkou Marlou Maplesovou má dceru Tiffany, s třetí manželkou, bývalou slovinskou modelkou Melanií Knavsovou, má syna Barrona Williama.