reklama

aukce

Výpis příspěvků ke štítku „aukce“

Stát se levně zbavuje majetku. K mání jsou kasárna, bunkr z války či zrezlá špachtle

27. října 2021 10:04

Nemovitosti, auta, jízdní kola, ale i nářadí nebo umělecké předměty. To vše si lze koupit od státu prostřednictvím elektronických aukcí. Nabídku přebytečného státního majetku pravidelně na internetu aktualizuje Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových. A někdy se mezi draženými předměty najdou skutečně zajímavé věci.

Harry Potter od skutečného Harryho Pottera. Vzácný první díl série prodal za statisíce

16. října 2021 10:51

Knižní série z pera spisovatelky J. K. Rowlingové pobláznila celý svět. První vydání pilotního díla o životě mladého čaroděje s názvem Harry Potter a Kámen mudrců v pevné vazbě je velmi vzácné. Původní náklad tvořil jen 500 výtisků. Právě jeden z nich se ve Velké Británii vydražil za více než tři čtvrtě milionu korun. Nový majitel obdržel opravdový unikát, knihu vlastnil skutečný Harry Potter.

Platon Aukce může být cestou k vysněnému dílu

29. září 2021 09:35

Chcete se zúčastnit aukcí zajímavých sběratelských předmětů, jedinečných uměleckých děl nebo digitálních objektů do her? Pak navštivte aukční portál společnosti Platon Life, kde můžete objevit váš vysněný dílek do sbírky či skutečně zajímavé dílo, které nikde jinde nenaleznete. Ceny se zobrazují primárně v PlatonCoinech a v závorce je vždy uveden i přepočet na CZK/EUR v závislosti na zvolené zemi.

Tváře televize Prima draží svá umělecká díla. Výtěžek pomůže rodinám nemocných dětí

Téma: Komerční sdělení
31. srpna 2021 14:48

Skupina Prima ve spolupráci s Galerií Cermak Eisenkraft pořádá 15. září charitativní aukci uměleckých děl známých tváří televize Prima. Celý výnos připadne Nadačnímu fondu Dům Ronalda McDonalda, který finance využije na vybavení nového domu v areálu Fakultní nemocnice v Motole. Ten bude poskytovat útočiště i místo pro odpočinek rodinám dlouhodobě hospitalizovaných či vážně nemocných dětí. Aukce pro širokou veřejnost bude probíhat od 1. září on-line na platformě LiveBid, která je dalším partnerem projektu.

Automobiloví veteráni: V USA vydražili na aukci auta za desítky milionů dolarů

24. srpna 2021 09:08

Tradiční autosalony dávno nepatří mezi vrcholné automobilové akce. Digitalizace, sociální sítě a nakonec i celosvětová pandemie způsobily, že individuální a virtuální akce mají podobný dosah a hlavně šetří finanční prostředky. Jenže zážitek ze shlédnutí automobilového veterána či moderního supersportu, kterých bylo vyrobeno jen pár kusů se přes obrazovku jednoduše nahradit nedá.

Messiho slzy a hleny za milion. Anonym nabízel kapesník, do něhož prý hvězda plakala

16. srpna 2021 14:59

Sedl si před novináře a chystal se pohovořit o svém konci v Barceloně. Fotbalistu Lionela Messiho dohnaly vzpomínky na dlouhých 21 let, které v katalánské metropoli strávil, a draly se mu do očí slzy. Manželka Antonela proto přispěchala s kapesníkem. Jeden argentinský fanoušek o pár dní později tvrdil, že použitý kus papíru se stopami slavného fotbalisty vlastní a zkoušel ho prodat za neuvěřitelný milion dolarů.

reklama