Móda

Nejnovější příspěvky k tématu

Vatu nejíme a drogy nebereme. Prostředí podle české modelky prošlo brutální proměnou

Drastické diety, pojídání vaty nebo užívání kokainu jsou mezi modelkami na módních akcích už minulostí. O poměrech v atraktivním prostředí se pro CNN Prima NEWS rozpovídala devatenáctiletá Češka Rézi Šimonová. Ta se v Paříži představila v posledních dnech na přehlídce značky Maison Margiela, na kterou mimo jiných přišla Kim Kardashianová. Co všechno se změnilo a jak to mají modelky s jídlem v této době?

Róby na Zlatých glóbech: Šaty s výšivkou ženského přirození nebo zakrytá tvář kvůli nehodě

V noci na pondělí středoevropského času se v Los Angeles v hotelu Beverly Hilton uskutečnil 81. ročník Zlatých glóbů. Červený koberec byl plný hvězd a některé z nich vynesly nádherné outfity. Jiné celebrity zas upoutaly pozornost nevšedními modely. Mezi ně patřila i herečka Gillian Andersonová, která měla sukni s výšivkami ženského přirození.

Zara ustoupila propalestinským aktivistům. Figuríny v reklamě prý připomínaly oběti z Gazy

Módní značka Zara se na sociálních sítích stala terčem kritiky propalestinských aktivistů, podle kterých byla jedna z jejích nejnovějších kampaní necitlivá k obětem z Gazy či je dokonce cíleně zesměšňovala. Kvůli reklamním snímkům modelky, která na nich pózovala v poničeném uměleckém ateliéru se sochami a figurínami omotanými bílou látkou, dokonce aktivisté volali po bojkotu společnosti. Ta nařčení odmítla, jejich tlaku ovšem ustoupila, kampaň stáhla a uvedla, že nedorozumění lituje.

Co byste, muži, měli vědět, než přiložíte holicí strojek k tváři aneb 6 tipů pro dokonalé oholení bez podráždění

Obličej je nejnáročnějším místem pro oholení, které je ale zároveň nejvíce vidět. I proto podléhá nájezdům holicího strojku nejčastěji ze všech partií na těle. Mít přitom dokonale hladké tváře, linie kolem brady i krk, perfektně střižené kontury licousů - to není jen tak. I když holení provádíte často, možná se sami sebe ptáte, jak to udělat co nejlépe a především bez podráždění?

Svět módy oblékl černou. Nový kreativní ředitel Moschino pár dní po nástupu do funkce zemřel

Svět módy zasáhla smutná zpráva. Ve věku 46 let zemřel světově známý návrhář Davide Renne, nový kreativní ředitel značky Moschino. Jeho skon potvrdila mateřská společnost Aeffe S.P.A, přičemž ve zprávě označila za příčinu smrti nenadálou nemoc. Jmenování Renneho na význačnou pozici přitom bylo oznámeno teprve 16. října letošního roku. O úmrtí návrháře informoval web CNN.

Vyrazit na houby alespoň jednou ročně je skoro národní povinnost

Češi jsou snad nejvášnivějšími houbaři na světe, alespoň jednou ročně se na houby vypraví přes sedmdesát procent naší populace. Právě v září je sezóna houbaření nejvyšší. Rostou? Určitě ano! Sice jak které a jak kde. A i když najdete „houby“, čas strávený v lese na čerstvém vzduchu vám jenom prospěje. Vybavte se nožíkem, košíkem a svačinou a hurá na ně!

Novinka v ekologické módě: Oblečení z recyklovaného uhlíku

Sukně, kalhoty nebo roláky. To vše nosíme docela běžně. Novinkou pro většinu z nás ale bude, když v obchodě najdeme podobné kousky vyrobené z recyklovaného uhlíku. Jednou z těch, kteří se snaží z dále nepotřebného materiálu udělat příležitost k vytvoření nových hodnotných kousků, je i designérská značka La Formela, kterou podporuje Komerční banka. Ta v současnosti testuje nové platební karty, rovněž vyrobené z CO2.

Móda, snaha ozdobit se a odlišit od ostatních a naopak zachytit příslušnost k určité skupině, je stará jako lidstvo samo. Mějte přehled o trendech v oblékání a designu, podívejte se, co právě nosí celebrity, zjistěte, co chystají módní návrháři a co se bude nosit příští rok.