reklama
CNN Prima News autonehoda

autonehoda

Výpis příspěvků ke štítku „autonehoda“

Srážka dodávky s cisternou na Pardubicku: Jeden člověk zemřel, tři lidé utrpěli zranění

13. října 2021 08:37

Jeden člověk nepřežil ve středu ráno srážku osobního auta, dodávky a cisterny u Chvojence na Pardubicku. Další tři lidé jsou zranění. Nehoda zablokovala hlavní silniční tah z Hradce Králové na Olomouc, policisté dopravu odklonili po vedlejších silnicích. Vyplývá to z informací policie na Twitteru a od mluvčího Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje Aleše Malého.

Nehoda zastavila dálnici D1 ve směru od Vyškova na Brno. Doprava kolabovala

12. října 2021 11:02
Aktualizováno

Dálnici D1 na 208. kilometru ve směru od Vyškova na Brno v úterý ráno asi na 5,5 hodiny uzavřela nehoda dodávky, kamionu a cisterny, doprava kolabovala. Jeden z řidičů byl těžce zraněný, v místě zasahoval vrtulník. Jen na D1 se vytvořila více než desetikilometrová kolona, ty se tvořily i na objízdných trasách. Před 15:00 byl na D1 otevřen levý jízdní pruh, plně byla dálnice průjezdná kolem 17:00.

Dvojí komplikace na D1. Po hromadné nehodě u Mirošovic kamion prorazil betonová svodidla

6. října 2021 13:46

Provoz na dálnici D1 na 18. kilometru u Mirošovic směrem na Prahu před polednem zkomplikovala řetězová nehoda šesti aut. Potíže jsou hlášeny i na 21. kilometru, kde narazil kamion do betonových svodidel. Provoz na obou místech dálnice je takřka zastavený, řidiči mohou projíždět jediným jízdním pruhem. Mluvčí Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) Jan Rýdl řidiče vyzývá, aby se tomuto úseku vyhnuli.

reklama