CNN Prima News autonehoda

autonehoda

Výpis příspěvků ke štítku „autonehoda“

Mrazivé detaily tragické nehody: Otec a dcera na místě zemřeli. Vzkaz ukázal, že to muž plánoval

Nejdříve to loni v červnu v hrabství Lincolnshire ve Velké Británii vypadalo jako tragická nehoda, když řidič i jeho dvouletá dcera zahynuli při čelní srážce s nákladním autem. Skutečnosti, které následně vypluly na povrch, byly ale mnohem mrazivější. Policisté v jeho počítači nalezli vzkaz, v němž popsal svůj plán, informuje The Sun. Souvisel s čerstvým rozchodem s jeho přítelkyní a hvězdou britské reality show Rachael Leaderovou.

Horor v Bolívii: Kamion v horách najel do autobusu. Zemřelo 14 lidí, těla se válela všude

Nejméně čtrnáct lidí přišlo o život při čtvrteční srážce kamionu s autobusem v Bolívii. Po nehodě mezi městy Potosí a Oruro zůstala na silnici ležet mrtvá těla. Hororovou nehodu přežili jen dva účastníci –⁠⁠⁠⁠⁠ jeden z cestujících a řidič kamionu. Právě ten byl označen za pravděpodobného viníka. O nehodě informovaly bolivijský web Red Uno de Bolivia a zpravodajská agentura AP.

Sportovec roku z Levic zahynul po nárazu auta do stromu. Mladý řidič se vyhýbal divoké zvěři

Děsivá autonehoda si v neděli na Slovensku vyžádala jeden život. Dvacetiletý judista Martin, který se dokonce v minulosti stal i regionálním sportovcem roku, našel smrt na místě spolujezdce. Mladý řidič se podle policie snažil vyhnout divoké zvěři a ve vysoké rychlosti narazil do stromu. Dechová zkouška dopadla negativně, přesto se nevyhne stíhání za trestný čin usmrcení. O případu informovala policie.

Po nehodě skončila Zdeňka ve vigilním kómatu. Maminka o ni pečuje sama, prosí o pomoc

Vážná nehoda obrátila život Zdeňce a její stejnojmenné mamince. Dívka skončila ve vigilním kómatu, lékaři jí nedávali šanci na přežití. Po roce a půl se však Zdeňčin stav natolik stabilizoval, že ji maminka mohla vzít domů, kde o ni sama pečuje. Krušné časy pokračovaly: kvůli diagnóze nemá dívka nárok na placené rehabilitace, a tak musí matka sama shánět pomoc. Naděje svitla skrze rehabilitace na Slovensku, provádějí se však u soukromníka a jsou velmi nákladné. Z toho důvodu vznikla na platformě Znesnáze sbírka, která má oběma ženám pomoci.

Dáváme se dohromady, říkají zranění Češi po nehodě na Ukrajině. Černochové děkují za pomoc

Do válkou zmítané Ukrajiny vozili pomoc, osudné se jim ale stalo vozidlo v protisměru. Čeští humanitární pracovníci z projektu Team 4 Ukraine (T4U) vyvázli z vážné autonehody se zraněními, následně se o jejich přesun do Prahy postaral armádní letoun, který je vyzvedl v Polsku. Nyní se zotavují v Ústřední vojenské nemocnici. „Mohu potvrdit, že jsem jeden ze zraněných. Teď se budu dávat dohromady, abych mohl v životě fungovat jako před nehodou. Určitě to ale nebude hned,“ napsal Jan „Sully“ Heřmánek za T4U. Rovněž poděkoval ministerstvu zahraničí i ministryni obrany Janě Černochové (ODS) za pomoc s převozem domů.

Vážně zranění Češi na Ukrajině. Tři dobrovolníky přepravili letecky do Prahy

Aktualizováno

Tři zranění Češi byli převezeni českým vojenským letounem z polského Řešova do Prahy. Podle informací webu Aktu.cz má jít o humanitární dobrovolníky, kteří vozili pomoc na Ukrajinu. Zranili se během vážné dopravní nehody. Všichni skončili v Ústřední vojenské nemocnici. Se skupinou byla také čtvrtá osoba – Ukrajinec, který nakonec zůstal ve své vlasti.

Další průšvih v rodině Bendigů: Nehoda Marsella a Bikárové má dohru, auto bylo bez pojistky

Rodina Bendigů má další problém. Auto, ve kterém měl minulý týden těžkou nehodu muzikant Marsell Bendig, mladší bratr známého zpěváka Jana, podle informací Blesku nemělo zaplacené povinné ručení. Za jízdu ve voze bez pojistky přitom hrozí až čtyřicetitisícový peněžitý trest. Nad Janem se zase vznáší padesátitisícová pokuta za zinscenování napadení s moukou.

Opilý a zfetovaný. Policie odhalila, proč řidič v Dobříši po zběsilé jízdě vrazil do autobusu

Za volantem auta značky Fiat Punto, které se 13. ledna odpoledne v Dobříši ve velmi vysoké rychlosti čelně srazilo s autobusem, seděl řidič, který byl pod vlivem alkoholu a drog. Pro pořad Krimi zprávy CNN Prima NEWS to potvrdil Pavel Truxa, tiskový mluvčí policie Středočeského kraje. Nehoda měla tragický konec. Spolujezdec z fiatu zraněním na místě podlehl, řidič byl v kritickém stavu transportován do nemocnice, zranění utrpěl také řidič autobusu.