CNN Prima News autonehoda

autonehoda

Výpis příspěvků ke štítku „autonehoda“

Blíží se konec výstražných trojúhelníků? Ve výbavě by je mohl nahradit maják s GPS

9. ledna 2023 09:37

Už od roku 1960 je nedílnou součástí povinné výbavy automobilů výstražný trojúhelník. Brzy se nejspíš i tato tradiční pomůcka řidičů v nouzi odebere do historie. První zemí, která se s trojúhelníkem rozloučí, bude Španělsko. Už za tři roky jej povinně nahradí speciálním světelným majákem s „chytrými“ funkcemi, alternativně se ale smí používat už dnes.

Tragická nehoda. Dávid narazil do kamionu a na místě zemřel. Byl to dobrý kluk, smutní známí

8. ledna 2023 17:59

K tragické dopravní nehodě došlo na Slovensku u města Tornaľa. Mladý řidič Audi zničehonic vjel do protisměru, kde se čelně srazil s kamionem, jenž následně začal hořet. Řidič nákladního vozu se na poslední chvíli zachránil, mladík z osobního auta ale takové štěstí neměl – svým zraněním na místě podlehl, jak informoval web Nový Čas.

Lidé z Rudňan zuří kvůli tragédii, při které zemřely dvě děti: Šílenci tu jezdí i stovkou

29. prosince 2022 13:47

Slovenskou obcí Rudňany otřásla na Boží hod tragická nehoda. Řidič tam zřejmě kvůli vysoké rychlosti narazil do sloupu, náraz nepřežily dvě děti, které podle předběžných informací nebyly ani připoutány. Obyvatelé obce se ale nediví a bezmocně zuří. Není podle nich neobvyklé, že řidiči jezdí v daném úseku i 100 kilometrů za hodinu.