reklama
CNN Prima News autonehoda

autonehoda

Výpis příspěvků ke štítku „autonehoda“

Další mrazivé záběry z nehody na D5: Utekli za svodidla, jejich auto smetl kamion

22. ledna 2022 22:17

Na sociálních sítích se objevilo další video ze čtvrteční hromadné nehody na dálnici D5 u Žebráku na Berounsku. Kvůli špatnému počasí a nezodpovědnosti některých řidičů tam havarovalo 36 aut a šest lidí se zranilo. Provoz byl zastaven na 11 hodin. Poslední video názorně ukazuje, jak je důležité při havárii na dálnici ihned opustit vozidlo a dostat se od něj co nejdál.

Havarovalo 36 aut, šest lidí se zranilo. Při nehodě u Žebráku vznikla škoda 11 milionů

21. ledna 2022 11:36

Při čtvrteční hromadné nehodě na dálnici D5 u Žebráku na Berounsku vznikla škoda téměř 11 milionů korun. Auta nepřizpůsobila rychlost stavu vozovky a povětrnostním podmínkám nebo nedodržovala bezpečnou vzdálenost, informovala v pátek policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Na dálnici před polednem ve směru na Prahu havarovalo 36 aut, šest lidí se zranilo. Provoz byl zastaven na 11 hodin.

Video z nehody na D5: Auta se jen klouzala. Nejlepší bylo vyskákat, popsal řidič

20. ledna 2022 15:44
Aktualizováno

Redakci CNN Prima NEWS se podařilo získat video z nehody 36 osobních a nákladních automobilů na dálnici D5 u Žebráku. Je na něm vidět, jak řidiči nemohli kvůli čerstvému sněhu na silnici kontrolovat své vozy a začali do sebe postupně najíždět. Šest lidí se zranilo, někteří z nich museli být transportováni vrtulníkem do Prahy. Provoz v obou pruzích byl obnoven až po 22. hodině.

Dopravní nehoda vše změnila. Damiánka oživovali 18 minut, teď je roční chlapec v kómatu

15. ledna 2022 10:14

Eva, Ondra a jejich děti Damiánek a Sofinka jsou krásná mladá rodinka. V listopadu však celá rodina zažila autonehodu, při které došlo k čelnímu střetu dvou automobilů. Rodiče a Sofinka jsou mimo ohrožení života, teprve 10měsíční Damiánek musel být dlouhých osmnáct minut oživován. Usměvavý chlapec má přerušenou míchu a je v kómatu. Rodina a přátelé nyní prosí o pomoc.

reklama