reklama
CNN Prima News autonehoda

autonehoda

Výpis příspěvků ke štítku „autonehoda“

Diana dokázala využívat bulvár, aby naštvala Charlese a Camillu, tvrdí historik

Princezna Diana byla častým objektem zájmu pro paparazzi. Bulvární fotografové měli svůj díl viny i na autonehodě v Paříži, při níž Lady Di zemřela. Princezna je ale na druhou stranu také uměla obratně využívat ve svůj prospěch. Například, když chtěla naštvat svého tehdejšího manžela, prince Charlese, a jeho budoucí manželku Camillu. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS to uvedl historik a spisovatel Kamil Rodan.

Před 60 lety se narodila Diana. Jak by reagovala na skandál svého milovaného syna?

Princezna z Walesu a princezna lidských srdcí. Ač se to zdá neuvěřitelné, lady Diana by ve čtvrtek oslavila šedesáté narozeniny. Jak by maminka budoucího krále den svých narozenin strávila? A jak by se postavila k rozhodnutí svého syna, prince Harryho, který se od královské rodiny distancoval? Na tyto a další otázky o princeznině životě odpovídal historik Kamil Rodan.

Na D1 u Brna havaroval motorkář. Směr na Prahu byl uzavřen

Aktualizováno

Provoz na dálnici D1 u Brna v pondělí ráno komplikovala nehoda osobního auta a motocyklu na 207. kilometru u Šlapanic na Brněnsku. Směr na Prahu policie uzavřela kvůli přistání záchranářského vrtulníku, po půl deváté už ale bylo místo havárie průjezdné. Tvořily se kolony, a to i na objízdné trase po staré silnici.

reklama