Bali

Výpis příspěvků ke štítku „Bali“

Překonejme neshody, vyzval Biden Si Ťin-pchinga. Oba odsoudili harašení jadernými zbraněmi

14. listopadu 2022 11:00
Aktualizováno

Americký prezident Joe Biden a jeho čínský protějšek Si Ťin-pching se v pondělí shodli na tom, že jaderná válka by nikdy neměla nastat a že ji ani nelze vyhrát. Zdůraznili také svůj odpor vůči použití nebo hrozbě použití jaderných zbraní na Ukrajině. Oznámil to Bílý dům po první schůzce obou prezidentů na indonéském ostrově Bali, kde se v úterý a ve středu koná summit skupiny velkých světových ekonomik G20.

Sergej Lavrov měl být po příletu na summit G20 hospitalizován se srdcem. Lež, tvrdí Rusové

14. listopadu 2022 10:08

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov byl v pondělí po příletu na summit skupiny velkých světových ekonomik G20, který se koná na indonéském ostrově Bali, převezen do nemocnice. Podle guvernéra ostrova Bali se ale jednalo jen o prohlídku a šéf ruské diplomacie se těší dobrému zdraví. Nepotvrdily se tak informace agentury AP, podle nichž byl Sergej Lavrov hospitalizován kvůli problémům se srdcem.

Vrazi patří do vězení, ne k jednacímu stolu. Čeští politici se ostře pustili do Lavrova

8. července 2022 20:31

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov předčasně opustil schůzku velkých světových ekonomik G20 na indonéském Bali. Nakonec jednal jen s čínským partnerem či s delegací Brazílie a Mexika. Někteří z politiků se s ním nechtěli setkat. Z davu novinářů také začaly padat otázky ohledně války na Ukrajině. Lavrov beze slova odešel. Do blízkého spolupracovníka Vladimira Putina se pustili i čeští politici. Lavrova označují za vraha a zločince.

Při přípravě kuřecího masa se jí do krve dostala bakterie. Tereza málem nepřežila

31. května 2022 10:13
Aktualizováno

Byla to pouhá záděrka, která 35letou českou fitness trenérku Terezu Šauer málem stála život. Při přípravě kuřecího masa se jí do těla dostala bakterie, kvůli níž se rozvinul septický šok. V té chvíli začal boj o život, který by sportovně založená žena bez fyzičky nepřežila. Lékaři jí dávali minimální šance na přežití. Nyní, dva měsíce po propuštění z nemocnice, se pomalu staví zpátky na nohy.

Fanoušci spílají Smetaně s Hajem: Neprávem vysosali covidovou dotaci a odjeli na Bali

11. února 2022 21:47

Nechali si vyplatit covidovou dotaci pro umělce, kterou nyní utratili za luxusní dovolenou na Bali. Podcast Insider to tvrdí o zpěvačce a bývalé moderátorce Emmě Smetaně a jejím partnerovi Jordanu Hajovi. Pár si tak měl údajně přijít dohromady na 120 tisíc korun. Mnoho fanoušků oběma celebritám kvůli tomu spílá na sociálních sítích, přestože měly nejspíš na tuto finanční podporu nárok.

Smutná připomínka indonéské tragédie: Posádka ponorky si před smrtí zazpívala baladu

27. dubna 2021 12:53

Pátrací týmy v neděli objevily trosky indonéské ponorky KRI Nanggala-402, která se minulé úterý ztratila poblíž ostrova Bali. Indonéská armáda nyní publikovala video, které zachycuje posádku ponorky při zpěvu smutné písně s názvem Sampai Jumpa (Na shledanou). Záběry byly natočené jen pár týdnů předtím, než všech 53 členů posádky zemřelo v hlubinách oceánu.