CNN Prima News Barbora Zychová

Barbora Zychová

reportér FTV Prima, CNN Prima NEWS

barbora.zychova@iprima.cz

Nejnovější příspěvky autora

Zmatený Biden opět šokoval. Působil ospale a zaměstnanci mu raději vypnuli mikrofon
Joe Biden

Zmatený Biden opět šokoval. Působil ospale a zaměstnanci mu raději vypnuli mikrofon

Americký prezident Joe Biden způsobil opět rozruch svým chováním. Stalo se tak při jeho návštěvě Vietnamu, kde jednal o prohloubení spolupráce mezi oběma zeměmi. Chvílemi šeptal a působil ospale. Když otálel s ukončením tiskové konference, jeho spolupracovníci mu uprostřed věty dokonce vypli mikrofon a začala hrát hlasitá hudba. Na exces v jihovýchodní Asii upozornila zahraniční média.

Vypouštění toxické vody z Fukušimy potrvá nonstop 30 let, lidé se děsí radioaktivních ryb
Zahraničí

Vypouštění toxické vody z Fukušimy potrvá nonstop 30 let, lidé se děsí radioaktivních ryb

Japonci začali vypouštět radioaktivní vodu z Fukušimy do Tichého oceánu. Uvolněné množství by zaplnilo 500 olympijských plaveckých bazénů. Areál jaderné elektrárny v roce 2011 nejdříve poškodilo zemětřesení a zkázu dokonala vlna tsunami. S plánem Tokia zbavit se tímto způsobem radioaktivní vody souhlasila v červenci Mezinárodní agentura pro atomovou energii. Okolní státy se ale bouří a zakazují dovoz rybích produktů. Informaci přinesly zahraniční agentury.

Další příspěvky autora

Meghan slaví narozeniny. Jak se ze sexy herečky stala jedna z nejnenáviděnějších žen světa?

Vévodkyně ze Sussexu, Meghan Markleová, slaví dvaačtyřicáté narozeniny. Americká herečka se kvůli své životní lásce musela vzdát Hollywoodu. Půvabná umělkyně se postupem času proměnila v jednu z nejnenáviděnějších postav světa. Zprvu byla miláčkem Británie. S manželem, princem Harrym, se ale začali vymykat standardům britské královské rodiny a to mnozí obdivovatelé nemohli rozdýchat.