reklama

Nejnovější příspěvky k tématu

Velká Británie

Konflikt nejen v Izraeli: Zas*aní Židé, znásilněte jim dcery, křičeli Palestinci v Londýně

Konflikt nejen v Izraeli: Zas*aní Židé, znásilněte jim dcery, křičeli Palestinci v Londýně

Konflikt mezi Izraelem a Palestinou se zostřuje. Izraelské letectvo bombardovalo palestinské Pásmo Gazy. Armáda oznámila, že zničila 15 kilometrů tunelů na severu území. Při útocích zemřelo dalších minimálně 42 lidí. Také hnutí Hamás pokračovalo v ostřelování izraelského území. Konflikt se ale přenáší i mimo Blízký východ. V Londýně příznivci Palestinců vykřikovali protižidovská hesla.

Harry se politoval, že ztratil privilegia. A 16 koupelen je co? vmetla mu spisovatelka
Koronavirus mohl uniknout z laboratoře. Nemůžeme to vyloučit, kritizují WHO vědci
Tragická smrt devítiletého chlapce. Uhodil do něj blesk, když trénoval fotbal
Žena šla na potrat, přesto se jí narodilo živé dítě. Bylo to mučení, popisuje
Další příspěvky
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Volby do Poslanecké sněmovny 2021

Zdaníme konopí a zatočíme s korupcí, slibují Piráti a STAN ve svém volebním programu

Zdaníme konopí a zatočíme s korupcí, slibují Piráti a STAN ve svém volebním programu

Piráti a STAN v úterý startují oficiální část kampaně do voleb do Poslanecké sněmovny v roce 2021. Program koalice je velmi podrobný a je rozdělen do 15 oblastí a 69 programových bodů. Redakce CNN Prima NEWS má části programu k dispozici. Obě strany se chtějí soustředit především na profesionální řízení státu a plánují tvrdě bojovat s korupcí.

reklama

Velká Británie

Zpravodajství z Velké Británie. Aktuální zprávy, politika, ekonomika, zpravodajství z místa dění. Spojené království Velké Británie a Severního Irska je ostrovní stát u severozápadního pobřeží kontinentální Evropy. Zahrnuje ostrov Velká Británie, severovýchodní část ostrova Irsko a další ostrovy. Obklopují ho Severní moře, Lamanšský průliv, Keltské moře, Průliv svatého Jiří a Irské moře. Británie je konstituční monarchie, v čele stojí královna Alžběta II. Hlavním městem je Londýn. Pod Velkou Británii spadá 14 zámořských území. Velká Británie je ústředním členem Společenství národů (Commonwealth), která má 53 členských států a sdružuje bývalé britské kolonie, jako jsou například Kanada, Austrálie, Nový Zéland nebo Indie. Roku 2020 vystoupila z Evropské unie v procesu zvaném brexit.